Ne yapmalyım?

Allah yardımcınız olsun. Bunun çözümü yöneticinin adaletli ve gerçekten yönetici olmasından geçiyor ama bu da çok zor tabii. Küçük yerlerde birbirlerini çok tutarlar. Başka detaylar da var bu detaylar yüzünden de ayrımcılık çok oluyor ama polemik sebebi olmasın diye girmeyeceğim. Kimseyi kırmak istemem her iş yeri aynı değildir küçük yere atanıp çok mutlu çalışanlar, ayrıldığı için çok üzülenler de duydum elbet. Yavaş yavaş ses çıkarın bakalım neler olacak.
Evet çoğu akraba 😀 bir tanesi var herşeyi bildiğini sanıyor kraldan çok kralcı eşimin konumundan Dolayı kavga gürültü çikarmayım diyorum da o da zor

Ben işler yürüsün mantığında davrandığım sürece bunlar beni ezmeye başladı böyle giderse kavga çıkacak gibi cünkü yaptıklarını kılıfına uydurmaya çalışıyorlar
Siz haklarınızı bildiğiniz ve mesleğinizi layıkıyla yaptığınız sürece ofkenemeye ,kavga çıkarmaya gerek yok. Onlar uydurma kılıf bulsunlar siz olmasi gerekeni yapıyorsunuz. Gerektiği yerde konuşmak lazım.

Devlet memurusunuz vorev taniminiz belli ,kadinda yeni amir oldugu icin sikayet edilmekten korkar .zaten ozguvensiz biri size verilen islere hakkaniyetle dagitilmadigincin isyan edeceksiniz ve aba altindan sopa gosterio sikayet ederime getireceksiniz baktiniz olmuyor aldirirsiniz tayininizi baska yere

X