Tesettür giyim için nereden alışveriş yapıyorsunuz

kite34

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2021
5
1
26
Kaliteli tesettür giyim siteleri söyler misiniz? Modanisa dan aldığm şeyler kötü çıktı.

Kaliteli tesettür giyim siteleri söyler misiniz? Modanisa dan aldığm şeyler kötü çıktı.
Tesetturlu değilim ama manuka markasını seviyorum modern şık casual tgenç bir tarzı var. Geçen kış panço almıştım gayet kaliyeliydi severek giyiyorum. Trendyolda var. Simdi baktım haşemaları da cok hoş yapmıslar.
Bir ne nacizane tavsiyem tesetturlu tesettursuz lutfen naylon karısık / polyester ürün giymeyin hem cilde cok zararlı hem de bu sıcak gunlerde en ufak terlemede bile cok rahatsız edici koku oluyor. Modanisa vb markalar genelde haşır huşur kumaşları ondan dedim :)

Manuka çok aşırı pahalı ve gerçekten bazı ürünleri kalitesiz fenomenler tarafından şişirilmiş markalar olduğunu düşünüyorum özellikle tesettür giyimi fenomen kesim yüzünden inanılmaz pahalandi ve tesettür çizgisinden çıktı hiç değilse dize kadar düz pamuklu düzgün kıyafet bulamıyorum bende mavilimonun çizgilileri çok güzel rahattı ama satışını yapan kadının kesinlikle kısa tunik uretmeyecegim ben tesettür firmasiyim diyip şuan açık mankenlerle çalışması tunikleri inanılmaz kısaltması beni çok sinir etti genelde dolap hesabına bakıyorum ordan alıyorum Trendyol dan filitreleyerek seçip ordan alıyorum modanisadan aldığım ne varsa iade ettim bende malesef kesimi dikimi kumaşları çok kötü çıktı

Manuka çok aşırı pahalı ve gerçekten bazı ürünleri kalitesiz fenomenler tarafından şişirilmiş markalar olduğunu düşünüyorum özellikle tesettür giyimi fenomen kesim yüzünden inanılmaz pahalandi ve tesettür çizgisinden çıktı hiç değilse dize kadar düz pamuklu düzgün kıyafet bulamıyorum bende mavilimonun çizgilileri çok güzel rahattı ama satışını yapan kadının kesinlikle kısa tunik uretmeyecegim ben tesettür firmasiyim diyip şuan açık mankenlerle çalışması tunikleri inanılmaz kısaltması beni çok sinir etti genelde dolap hesabına bakıyorum ordan alıyorum Trendyol dan filitreleyerek seçip ordan alıyorum modanisadan aldığım ne varsa iade ettim bende malesef kesimi dikimi kumaşları çok kötü çıktı
Ben de kısa tunik giymiyorum. Bol ve en azından dizde olmalı benim için. Ben de trendyola bakayım. Sefamerve nasıl?

Ben de kısa tunik giymiyorum. Bol ve en azından dizde olmalı benim için. Ben de trendyola bakayım. Sefamerve nasıl?
Sefa merveden aldıklarında kumaşını beğenmedim malesef trendyoldan en azından aşağıdaki yorumlardan bakarak alıyorum 1 yıldızlı yorumları okuyorum onlar çok işime yarıyor alday markanın tunikleri güz oluyor bir tık fazla uzun geliyor bana boyumdan dolayı o yüzden istediğim gibi kestiriyorum kendi sitesinde çok pahalı ama onuda trendyoldan aratarak alıyorum

Instagramda egs tesettür,seher butik,feyza cınar butikten alışveris yaparım hic de bir sorun yasamarim dolabim o sayfaların esyalarıyla dolu

X