Panik atak mı geçiriyorum yoksa şuan doktora gideyim mi

ozguvenszbr

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2022
34
15
Arkadaşlar 2 gündürr çokk kötü haldeyim sol kolumda ve pöuzuda sırtımda şuan agrı var ve bende çok korkuyprum acaba bişey mi oluyor diye ne yapacagım hastanrye gideyim mi şuan dünde oldu bu gün içerisinde geçti sonrasında sabah uyandıgımda ve uyurken oluyor şuan mesela çok korkuyorum ama gü. İçinde başka şeylerle ugraşırlen böyle bir derdim yoktu şuan vücuduma noluyor kalp krizi geçireceğim sanıp uyuyamıyorum ve sanki böyle düşündükçe şiddeti artıyor siddeti artılkça böyle düşünüyorum saatlerdir böyleyim gözüme gram uyku girmedi be şuan sol kolum inanılmaz agrıyo ne yapacagım

Arkadaşlar 2 gündürr çokk kötü haldeyim sol kolumda ve pöuzuda sırtımda şuan agrı var ve bende çok korkuyprum acaba bişey mi oluyor diye ne yapacagım hastanrye gideyim mi şuan dünde oldu bu gün içerisinde geçti sonrasında sabah uyandıgımda ve uyurken oluyor şuan mesela çok korkuyorum ama gü. İçinde başka şeylerle ugraşırlen böyle bir derdim yoktu şuan vücuduma noluyor kalp krizi geçireceğim sanıp uyuyamıyorum ve sanki böyle düşündükçe şiddeti artıyor siddeti artılkça böyle düşünüyorum saatlerdir böyleyim gözüme gram uyku girmedi be şuan sol kolum inanılmaz agrıyo ne yapacagım
Kalp krizi olsaydi 2 gun icinde muhtemelen olmus olurdunuz, o yuzden degil

Bence hemen bir doktora gidin.
Panik atak olmasanız bile
Kalp krizi geçireceğimi sanıp uyuyamıyorum demişssiniz.
sadece yazdığınız alıntıladığım cümle için bile gitmelisiniz. Sanmıyorum ki panik atan olsun ama ne olur ne olmaz.

En azından kalp krizi geçirmediğinizi bilip rahatlarsiniz bence gidin doktora, fiziksel bişey olmadığından emin olunca psikolojik kısmına yönelirsiniz

Aslında biliyorum psikolojik oldugunun amaa düşünmeden edemiyorum ara ara bastırıyo önceden bunun için acillere giderdim yani 3 4 sene öncesine kadar ama şimdi tekrar olmaya başladı kronik agrılarım başladı stres kaynaklı vücudumun belli kısımlarında kendimii tutuyprum gitmemek için mesela şuan oldugu

ben panik atak geçirdim daha önce. bu panik atağa benziyor bendede olurdu öyle. birçokkez kardiyoloğa acillere gittim kalp krizi diye ama değili. siz yine gidin içiniz rahat olur. ama bence panik atak bu bende öyleydim. bence terapi almalısınız. ben doğru doktordan doğru terapi almak gerektiğini öğrendim. şanslıydımki bulmuştum ik idoktordan sonra. size bilişsel terapi emdr yapacak bir terapist lazım benim doktorum bunları yapmıştı o şekilde atlattım

X