Kocama ve ailesine kırgınım

Ben zaten yaşananları unutmadım, ailem de unutamaz. Konuştuk boşanmak istediğimi söyledim. Şu an kafamı toplamaya çalışıyorum. Boşanmak gerçekten de boşan demek kadar kolay değil. Tek derdim bu süreci hem kendim hem de kızım için en hasarsız şekilde sonlandırmak

Valla sizinki cok kolay bence zor kismi bitirmissiniz ztn
Su sartlards 5 dklik imza isi

Babalığa alışamamış , kocalığa alışamamış , birey olmaya alışamamış. Siz olmasanız ne olacaktı bu herife ? Dayamış sırtını size geçiniyor. Yük oluyor size. Lütfen yapmayın. Yolunuza gidin. Maddi manevi gücünüzü kendinize evladınıza harcayın. Bu adamı beslerseniz hem bir gün nankörlük görürsünüz hem de çocuğunuza sağlıksız bir ilişki konusunda model olmuş olursunuz. Korkularınız bırakın.

Garip çünkü hayatını bekar gibi yaşayan adam ve boşanmak istemeyen bir eş normal değil mi konuşulması.
Bir kadın olarak başka bşr kadın böyle bir derdini yazdığında kocasının cinsel hayatı beni ilgilendirmez. Kadın kurtulmak için ne yapmalı onu düşünürüm:)

Hanımefendi burada tanımadığı bir adamın uçkurunu konuşanlar normal de ben mi gerginim:) insan gibi bir kadın olarak derdimi yazdım, hemcinslerim dertleşmek için. Zaten olayın gittiği yer belli. Benim anlamadığım bazı üyelerin saygısız, kendince komik olduğunu düşündükleri yorumları. Başka bşr kadını gömmeye çalışarak mı yüceleceklerini düşünüyorlar anlayamadım. Bunu sadece bana yapmıyorlar, pek çok konuda bu tipleri görüyorum ve onlar adına üzülüyorum.
Sizi biz gömmüyoruz, komik duruma düşürmeye çalışmıyoruz, kocanizin uçkuru da kimsenin umrunda değil, uyarmaya çalisiyoruz...Aksine sizin kendinize yaptiklariniz bunlar diyoruz...Sizin düşmana ihtiyacınız yok ki maşallah, kendi kendinize halletmişsiniz gomulmeyi de, komik duruma düşmeyi de, uçkur derdine onurunu ezdirmeyi de....Daha kim ne yapsın size?

Bir kadın olarak başka bşr kadın böyle bir derdini yazdığında kocasının cinsel hayatı beni ilgilendirmez. Kadın kurtulmak için ne yapmalı onu düşünürüm:)

Kocanızın cinsel hayatıyla ilgilendik çünkü sizin aldatılmanız oluyor ya hani bunun sonu, size yorum yazıp fikir veriyoruz ya
Yoksa sizin asalak yaşayan kocanız ilgimizi çekmiyor o yönden laf sokup durmayın uçkur da uçkur diye

Sizi biz gömmüyoruz, komik duruma düşürmeye çalışmıyoruz, kocanizin uçkuru da kimsenin umrunda değil, uyarmaya çalisiyoruz...Aksine sizin kendinize yaptiklariniz bunlar diyoruz...Sizin düşmana ihtiyacınız yok ki maşallah, kendi kendinize halletmişsiniz gomulmeyi de, komik duruma düşmeyi de, uçkur derdine onurunu ezdirmeyi de....Daha kim ne yapsın size?
Valla burada uçkur derdine düşenler belli hanımefendi ben o konuda yorumunda bir şey yazmadım ama Bazı üyeler pek merak etmiş

Kocanızın cinsel hayatıyla ilgilendik çünkü sizin aldatılmanız oluyor ya hani bunun sonu, size yorum yazıp fikir veriyoruz ya
Yoksa sizin asalak yaşayan kocanız ilgimizi çekmiyor o yönden laf sokup durmayın uçkur da uçkur diye
O zaman okumayın yorum yazmayın hanımefendi napayım yani benim asalak kocam sizi ilginizi çekmiyorsa

Kurtulmak istemiyorsunuz ki. Lafın gelişi o, kurtulmak isteseniz; eşinizin ve eş ailesinin davranışları nedeniyle bebeğinizin 40'ı çıkmadan kurtulurdunuz bu adamdan.

Sizin için adamla ayrı şehirlerde, ayrı hayatlar yaşamak dahi problem değil. Cinsel yaşam derseniz o da en son düşüneceğiniz şeymiş. Siz halinizden memnunsanız niye konu açtınız ki. 🤔

Uçkur bir de çok garip kelime, adamın her şeyi anormal bunu anlatmaya çalıştım. Tek derdim seks mi oldu. İşimiz gücümüz çok asalak kocasının derdindeyiz.

Benim anneliğimi sorgulamak size mi düştü? Haddiniz bilin bence.
Anneliğinizi sorgulamıyorum. İnsan çocukluğundan beri gördüğü şeyi normalleştirebiliyor kafasında. Çocuklarda çok var bunun örneği. Anne bir kız için en önemli rol model. Bir gün binbir emekle besleyip büyüttüğünüz, göz yaşına kıyamadığınız, üzülse dünyayı yıkacağınız, hasta olduğunda kahrolacağınız, onca fedakarlıkla okutup meslek sahibi ettiğiniz kızınız asla değer görmediği elin herifine kendini maddi manevi kullandırırsa ne demek istediğimi anlarsınız. Umarım yaşamazsınız.

Siz yazmadan ben yazayım cevabı: Size ne, size mi düştü, siz yorum yapmayın?? 🫠

Uçkur bir de çok garip kelime, adamın her şeyi anormal bunu anlatmaya çalıştım. Tek derdim seks mi oldu. İşimiz gücümüz çok asalak kocasının derdindeyiz.

Çünkü bir tek kendinde koca var sanıyor arkadaş dünyadaki tek erkek kocası sanki :KK70:

Aldatıyordur yazılmasın diye önünü kesmeye çalışıyor size ne benim kocamın uçkurundan diyerek. Biz de ayyy beyimiz kızar başka adamın uçkurundan diyerek utanıp sıkılıp yazmayacağız aklınca :KK70:

X