Kocama ve ailesine kırgınım

Valla burada uçkur derdine düşenler belli hanımefendi ben o konuda yorumunda bir şey yazmadım ama Bazı üyeler pek merak etmiş
Sabahtan beri uçkur uçkur diyen sizsiniz... Sadakat diyoruz uçkur diyorsunuz? Boş evin kirasını niye ödüyorsunuz diyoruz uçkur diyorsunuz? E bu adamın hakkaten uçkurdan başka biseyi de yok, çok belli, biz mi uçkur düşkünü oluyoruz bu durumda?

Ay ben bu konuya aslında yazmayacaktım zira katip yazmak istediğim her şeyi yazmış diye düşündüm, sadece takip ediyordum ama dayanamıyorum.
Hanımefendi siz çıldırdınız mı? Sizin kocanızın bilmem neresini ne yapsın üyeler ya? Gözünüz açılsın diye yazıyor insanlar, buraya konu açarken amaç bu değil mi zaten? Olayın içindeyken insan ihtimalleri göremiyor bir başkası salim kafayla gördüklerini yazsın diye var bdv.
Kızım babasız büyümesin kafasından derhal çıkın, kızınız zaten babasız büyüyor? Boşanmak ne demek biliyor musunuz? Ayrı evlerde yaşayacaksınız, baba da kızını haftada 1 görecek, şu anda farklı olan ne Allah aşkına? Sanki baba bebeği koynunda uyutuyor gibi konuşmayın.
Evliliğiniz hakkında yorum yapılsın istemiyorsanız konu açmayın, kimse de bayılmıyor. Hepimiz kadınız, niye kötü olun isteyelim? Kusura bakmayın da üyeler haklı.
Adam ayrı evde, tatilini yapıyor, yiyor içiyor, kirası ödeniyor, haftada bir lütfedip bebesini görüyor. Siz bankamatik misiniz?
Üyelere saldırmadan önce, kocanıza saldırın en azından sonucu olur

Kocamın mı peşindesiniz uçkurunu konuşuyorsunuz gibi cevap verecek sandım bir an ama :KK70:
Onca yorum içinde işine geleni cımbızlıyor. Kocasının uçkuru milletin umrunda değil, ayıktırmaya çalışıyorlar, ihtimallerden bahsediyorlar. Ama onu idrak edemiyor çok ilginç. O kadar şey yazmışım, içinden bir cümleyi alıp anneliğimi sorgulayamazsınız diyor mesela. Onu sorgulama, buna yorum yapma. Ne diyeceğiz, listesini verse de bilsek.

Ay ben bu konuya aslında yazmayacaktım zira katip yazmak istediğim her şeyi yazmış diye düşündüm, sadece takip ediyordum ama dayanamıyorum.
Hanımefendi siz çıldırdınız mı? Sizin kocanızın bilmem neresini ne yapsın üyeler ya? Gözünüz açılsın diye yazıyor insanlar, buraya konu açarken amaç bu değil mi zaten? Olayın içindeyken insan ihtimalleri göremiyor bir başkası salim kafayla gördüklerini yazsın diye var bdv.
Kızım babasız büyümesin kafasından derhal çıkın, kızınız zaten babasız büyüyor? Boşanmak ne demek biliyor musunuz? Ayrı evlerde yaşayacaksınız, baba da kızını haftada 1 görecek, şu anda farklı olan ne Allah aşkına? Sanki baba bebeği koynunda uyutuyor gibi konuşmayın.
Evliliğiniz hakkında yorum yapılsın istemiyorsanız konu açmayın, kimse de bayılmıyor. Hepimiz kadınız, niye kötü olun isteyelim? Kusura bakmayın da üyeler haklı.
Adam ayrı evde, tatilini yapıyor, yiyor içiyor, kirası ödeniyor, haftada bir lütfedip bebesini görüyor. Siz bankamatik misiniz?
Üyelere saldırmadan önce, kocanıza saldırın en azından sonucu olur
Ya bak gerçek hayatta tanısam ellemem, elleyeni öpsünler. Senin kocamda gözün var diye üstüne yürür bu. Aldatma şüphesi nasıl da yaktı içini, 1 saattir çırpınıyor, acıdım ya.

Onca yorum içinde işine geleni cımbızlıyor. Kocasının uçkuru milletin umrunda değil, ayıktırmaya çalışıyorlar, ihtimallerden bahsediyorlar. Ama onu idrak edemiyor çok ilginç. O kadar şey yazmışım, içinden bir cümleyi alıp anneliğimi sorgulayamazsınız diyor mesela. Onu sorgulama, buna yorum yapma. Ne diyeceğiz, listesini verse de bilsek.
Ya şok oldum gözünü aç demek istedim, kocamın uçkurunun peşindesin dedi tövbe tövbe

Ya bak gerçek hayatta tanısam ellemem, elleyeni öpsünler. Senin kocamda gözün var diye üstüne yürür bu. Aldatma şüphesi nasıl da yaktı içini, 1 saattir çırpınıyor, acıdım ya.
Katip eski okulda bir arkadaş vardı sevgilisi sosyal medyadan herkese yürürdü bu da ağlayarak anlatırdı. Bir kaç kere uyardım dikkat et vs diye neyse bu evlendi bir konu açıldı, öğretmenler odasında yüksek sesle sen bizi ayırmaya çok çalıştın ama başaramadın dedi. Gören de kocasına göz koydum da ayırmaya çalıştım sanacak , aynen gerçek hayatta yorum yapılmaz

Kadın bir anda çıldırdı gerçekten, kocamın uçkuru diye diye gitti. Millet kocamı ayarttın demesin diye adamı başka kadınla görse bile üyeye söyleyemez

Çok üzücü konu sahibinin durumu
Keşke kocamın uçkuru diyeceğine kendi durumuna bir çözüm bulsa🤷‍♀️
İnsanın kendine yaptığını kimse yapmıyor gerçekten

Aldatılma ihtimaline de uçkur uçkur yazıp durmuş. Cinsellik zaten gereksiz. Çocuk olmuş işte arada derede. Evliliğin devamına bahane lazım tabi. Başka bir açıklama bulamasi yok.

Esinin kendisine karsi isteksiz halini "adam normalde de bu, olmasi gereken cinsel hayat bu, haftada 1(oda belki)" diye normallestirmis.
Adam ekmek elden su gölden yasiyor. Karni doyuyor, kirami nasil oderim korkusu yok, karısı sadık, cocuguna bakiliyor, sifir sorumluluk, kafa mesguliyeti yok. Dogal olarak en cok uçkurunu dusunmeye vakti var

X