sevgilime yalan söyledim

Bence onunla da çok alakalı değil, mağara adamlığı bazı erkeklerin içine işlemiş. Bana 40 yasında, boşanmış adam bekaret muhabbeti yapmaya çalıştı ağzına tıpadım sonra da bir daha konuşmadım kendisiyle. Kendisi 15 yıldır mı ne Avrupa'da yaşıyor, burdan bir okuldan da master mezunu ama ayı işte ayıyı çıkarıp Avrupaya koysan Avrupalı ayı oluyor. Yani bu adam dünya gördü falan diye düşünmeyin ayı yine ayı, yine bekaret diyor, yine anama kardeşime hizmet et diyor ... netekim tekmeyi yedi :halay:

Cherry, keşke herkes onlara tekmeyi atsa öyle bir değişirler ki. 😬

merhabalar, öncelikle deprem felaketinde vefat eden insanlara rahmet , yakınlarına da sabır diliyorum. böyle zor bir zamanda gündemi boş yere meşgul etmek istemezdim fakat aylardır bunu düşünüyorum ve uyku uyuyamıyorum. o kadar berbat bir haldeyim ki iştahım kesildi 4 5 kilo belki daha fazla verdim yemek yemediğim için. kisacasi yürüyen ölü tabirinin karşılığı oldum diyebilirim. Ben de artik birileriyle paylaşıp fikir almalıyım dedim kendi kendime ve buraya yazdım. belki bana akil verirsiniz diye. şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.

25 yaşındayım. şu anki sevgilimden önce 3 senelik uzun bir ilişkim oldu ve cinsellik de yaşadık. çok plansız olduğu için bende bir süre travma olmuştu bu durum. çünkü ben de her kiz çocuğu gibi o tabularla büyümüştüm. o fikirleri aşamadan hazırlıksız bir şekilde ilişki yaşayınca kötü hissetmiştim kendimi. sonra zaman ilerledikçe kafamda normalleşti ve bu dusunceyi aştım ya da aşmak zorunda kaldım, başka çarem mi vardı?

gel zaman git zaman eski sevgilimden ayrıldım. kötü bir ayrılık değildi, kendisi bana her zaman çok iyi davranmış değerli hissettirmişti zaten.
sonra yeni biriyle tanıştım. iyi anlasiyorduk, her şey güzel gidiyordu derken ilişkimizin 2. ayında bakire olup olmadığımı ima ederek sordu. ben de pek bir şey demedim gecistirdim daha sonra açıkça sorunca yarim ağızla evet falan dedim. çok büyük bir hataydı ama o an öyle panik oldum ki sorunca düşünmeden konuştum. zaten kendim de kabullenemiyordum aslinda içten içe bakire olmayışımı. eğer kabullenmiş olsam ona net bir şekilde hayır değilim diyebilirdim diye düşünüyorum. yukarda bu fikri aştım falan yazdım ama aslında hala aşmış değilim, düşünmeyi ertelemistim sadece.

Ben kendisinin böyle şeyleri önemseyen biri olduğunu bilsem başta hiç kabul etmezdim teklifini zaten. hiç öyle biri gibi durmuyordu. hatta kendisi konuşurken diyordu benden önce ne olduysa oldu , seni seviyorum , daha fazla üzülme lütfen falan diyordu. sonra bir anda böyle oldu. kafam çok karışık. ne yapacağım ben akıl verin lütfen.

ayrica onunla yaptığım hiçbir etkinlikten zevk alamıyorum, hayal kuruyor şunu yaparız evlenince böyle olur falan diye benim boğazım düğüm düğüm oluyor gözlerim doluyor. zehir oldu her şey. aklıma sürekli söylediğim yalan ve bu durum geliyor. ne yapacağım bilmiyorum.
Onunla yaptığım hiçbir etkilinliten zevk almıyorum hayal kurarken boğazım düğüm düğüm oluyor diyebildiğine göre sen pek fazla sevmiyorsun bu adamı o yüzden önemsiz kişilerin ne dediğini umursama bence. Zaten bu soruyu soran adamdan ne beklenir ki? Bakire değilim desen ne olacaktı da soruyor yani. Seni gerçekten sevip gelecek düşünen adam bunu sormaz zaten çünkü cevabı ne olursa olsun senden vazgecmeyeceği için cevabı umrunda olmaz. Bir daha böyle bi soruyla karşılasırsanız bakire değilsem ne olacak diye sizde soruyla cevap verin ki ona göre hem strese girmezsiziniz hemde cevaba göre hayatınızdaki yeri belli olur.

Çok bakire birini istiyorsa önem veriyorsa gidip köyden kız alsın gözü açılmamış türünden. Bu şekilde yalan söyleyerek karşı tarafı kandırmış oluyorsunuz. Doğruyu söylediğinizde sizi kabul etmiyorsa zaten sizi sevmiyordur insan sevdiğini bu sebepten bırakmaz o seni değil zarını sevmiş bence. Ne demek ya bakirelik için yalan söylemek çok saçma

Malca yorumlarda bugün ... ben de aşık oldum sevdim, sevildim, seviştim de ne oluyor sevişince ertesi gün rezil, ahlaksız olarak mı uyanıyorsun?? Hayatımda harama geçmedim, yalan söylemem dimdik dosdoğru insanım, elimden gelidiğince topluma katkıda bulunmaya çalışırım.
Burda gelip din yazıyorsunuz sonra insanlara ahlaksız demeye, iftira atmaya utanmıyorsunuz o nasıl oluyor? Müslüman dilinden zarar gelmeyen insna olmuyor muydu, sizin dilinizden maşallah zehir saçılıyor. KİBLedim bu yorumu ayrıca dini yorum yasak.
Evet sevisince harama gecmemis oluyorsunuz 🤢sakamisin sen neyin kafasi bu her halti yemis edepsiz terbiyesiz ama harama gecmemis bu zirvalrini bu havalari senin gbilere yap bnmle muhattap olma okey.

Dini içerik yasak çünkü din hassas bir konudur, özellikle “dini içerik” yasaktır diye belirtilmiştir “dini” kelimesi tüm dini inançları kapsar çünkü, dini kelimesinin içinde yalnızca Müslümanlık yoktur, Hıristiyanlık, Yahudilik de vardır ve herkesin dini inancı kutsaldır kimsenin dini inancına saygısızlık yapılmaması, bilerek veya bilmeyerek başka inançta olan üyelerin kutsalının rencide edilmemesi, aşağılanmaması için dini içerik yasaktır.

Siteye nasıl ki eğitim durumu, milliyet, meslek ayrımı yapmadan üye olabiliyorsunuz, üye olmak için sadece kadın olmanız yeterli, dini inançlarınız için de ayrım yoktur, müslüman bir kadın üye oluyorsa hıristiyan bir kadın da üye oluyor, ateist bir kadın da deist bir kadın da.

Birbirimizi mesleklerimiz, statülerimiz, eğitimimiz, milliyetimiz veya etnik kökenimiz, inancımız, kültürümüz, değerlerimiz üzerinden ayrıştırmamak, hor görmemek, rencide etmemek için konulmuş birçok kuralımız vardır, bunlardan biri de dini içerikli paylaşımlardır.

Son düzenleme:
hayal kuramıyorum boğazım düğümleniyor dememin sebebi o hayalleri gerçekleştirmek istememe rağmen bu durumun aramızda bir engel oluşturması ve üzülmemdi kendimi tam anlatamamisim kusura bakmayın. Bunun dışında zaten onunla geçirdiğim vakitten zevk alıyorum eğleniyorum.

kendisine 3 sene nasıl hiçbir şey yasamadiniz ? diye sorunca pandemiyi bahane etti. açıkçası ne yaşadıysa yasadi beni alakadar etmez ama çok da inanmadım söylediğine zaten. onun dışında bakire misin diye sorması ve ısrarcı olması bana kendimi çok değersiz ve ucuz hissettirdi. o hissi zihnimden ve kalbimden atamiyorum. aylardır içimi kemiriyor desem yeridir. sanirim psikolojik destek almalıyım

hayal kuramıyorum boğazım düğümleniyor dememin sebebi o hayalleri gerçekleştirmek istememe rağmen bu durumun aramızda bir engel oluşturması ve üzülmemdi kendimi tam anlatamamisim kusura bakmayın. Bunun dışında zaten onunla geçirdiğim vakitten zevk alıyorum eğleniyorum.

kendisine 3 sene nasıl hiçbir şey yasamadiniz ? diye sorunca pandemiyi bahane etti. açıkçası ne yaşadıysa yasadi beni alakadar etmez ama çok da inanmadım söylediğine zaten. onun dışında bakire misin diye sorması ve ısrarcı olması bana kendimi çok değersiz ve ucuz hissettirdi. o hissi zihnimden ve kalbimden atamiyorum. aylardır içimi kemiriyor desem yeridir. sanirim psikolojik destek almalıyım
Olan olmuş ,yalan soylemişsin.Peki şimdi ne olacak?

maalesef seviyorum. ayrılırsak çok üzülürüm ama toparlanırım tabii sonuçta hayat devam ediyor, acılar zamanla hafifliyor. istesek de istemesek de bu böyle. ha devam etsem kafa yapısı böyle olan bir insanla ilerde ne kadar mutlu olurum orası da muamma.

özel değilse nasıl çözdü tam olarak merak ettim
Ayrılınca mı? Birçok bakire olmayan arkadaşım vardı hepsi evlendi hiçbirinin eşi de ayrılmadı zaten seni seviyorsa böyle birşey için ayrılır mı sanıyorsun?

Söyle gitsin, merak etme kadının değerini parmak ucu kadar zar ile ölçmeyen adamlar var, aslında bu durumun avantaj. Bir zar beyinli ile evlensen ne olacak ki?

Bir arkadaşım böyle bir olay yaşadı ve operasyon yaptırdı. Artık nasıl bir karma oluşturduysa, şu an evlilikleri öyle rezil bir halde ki. Boşanmak üzereler. Siz siz olun, dürüst olun.

ayyy ne kadar vicdanlısıııınnn için içini yiyorrrr b*ktan bir bekaret yalanına sebep, kızım seni yalan söylemeye itenler utansın, adam üstünde baskı yapmış bi de söylemen için hala hık mık kendi kendinin muhsaebesini yapıyorsun zaten bu kafada birini de çok kolay ezer erkekler he. makûl görünmek için şu haline bak. kendisi bakir olmayan ve kadında bekaret arayan bir erkek karşısında pek ala kızlık zarını diktirir evlenirsin çok meraklıysan, nedir yani? Ay ne dürüstlük ya gözlerim yaşardı

Bir arkadaşım böyle bir olay yaşadı ve operasyon yaptırdı. Artık nasıl bir karma oluşturduysa, şu an evlilikleri öyle rezil bir halde ki. Boşanmak üzereler. Siz siz olun, dürüst olun.
Her bakire evlenen de el üstünde tutuldu sanki
Çok haklısın

kızlar çok haklısınız benim psikolojim de pek yerinde değil

aylardır bu haldeyim düşünün sorduğu günden beri kendimi suçluyordum boş yere harap oldum ama yazdıklarınızı okuyunca tüm gerçeklik yüzüme su gibi çarptı

Ne yaparım bilmiyorum ama kendimi suçlamayı bırakacağım artik eğer o da dediği kadar çok seviyorsa vazgeçmez diye dusunuyorum

kendisi bakir olduğunu söyledi aslinda ben sormadım bile hic kendisine. direkt konusunu açtı. ilk defa seninle olacak gerçekten sevdiğim biriyle yaşayacağım çok mutluyum bu durumdan falan dedi tabii ama kendisinin de uzun ilişkisi olmuş bilmiyorum doğru mu söylediği. olsa da benim umurumda olmazdi zaten.

içten içe bu fikrin yanlış olduğunu biliyorum ama ya bundan sonra karşıma çıkan her erkek böyle davranırsa? sorusu var aklımda.

zaten böyle bir soruyu sorunca önemsediğini direkt anladım. önemsemeyen insan öylesine bile açıp sormaz bu konuyu. öylesine konuşulacak bir konu değil çünkü.

ayrılmam gerekiyor gibi duruyor haklısınız. onu gerçekten sevmiştim zor olacak ayrılık...
Gerçekten sevdiyse niye ayrılsın.
Hem daha iyi o deneyimsizmiş ne bilim bu kaç yaşında hiç yaşamamış oda ilginç.
Bakir bir erkekle işim olmazdu açıkcası.
Bir sorunu olduğunu düşünürdüm.
Erkek deneyimli olmalı

X