sevgilime yalan söyledim

evet ısrarla üstelemesi beni de düşündürdü. çok kötü bir hareket. ve kendisi de inançsız yani dini sebeplerle bakire olmamı istemesi gibi bir durum da yok.

Bu arada kendisi konuyu açınca hiç yaşamadım deyince ben de sordum iste uzun ilişkin olmuş niye yaşamadın vs. diye o da gerçekten aşık olduguma emin olsaydım yaşardım ama öyle yoğun hisler beslemedim falan dedi. kendisi böyle düşünürken bana bakire misin diye sorması da ayrı bir saçmalık zaten ..

Ben en çok bu anlattıklarından şunu merak ettim.Sen bu kişiyi gerçekten seviyormusun?Bunu söylediğinde ayrılma ihtimaline ne derece üzülürsün?
Birde bir arkaşımın hikayesine benziyor o zamanlar onun yaşadığı şeylerin başlangıcını anlatmışsın resmen.O söylemedi çok sevdiği için göze alamadı kaybetmeyi bi şekilde çözdü sorunu ve şuan evli mutlu.
maalesef seviyorum. ayrılırsak çok üzülürüm ama toparlanırım tabii sonuçta hayat devam ediyor, acılar zamanla hafifliyor. istesek de istemesek de bu böyle. ha devam etsem kafa yapısı böyle olan bir insanla ilerde ne kadar mutlu olurum orası da muamma.

özel değilse nasıl çözdü tam olarak merak ettim

kendisi bakir olduğunu söyledi aslinda ben sormadım bile hic kendisine. direkt konusunu açtı. ilk defa seninle olacak gerçekten sevdiğim biriyle yaşayacağım çok mutluyum bu durumdan falan dedi tabii ama kendisinin de uzun ilişkisi olmuş bilmiyorum doğru mu söylediği. olsa da benim umurumda olmazdi zaten.

içten içe bu fikrin yanlış olduğunu biliyorum ama ya bundan sonra karşıma çıkan her erkek böyle davranırsa? sorusu var aklımda.

zaten böyle bir soruyu sorunca önemsediğini direkt anladım. önemsemeyen insan öylesine bile açıp sormaz bu konuyu. öylesine konuşulacak bir konu değil çünkü.

ayrılmam gerekiyor gibi duruyor haklısınız. onu gerçekten sevmiştim zor olacak ayrılık...
bakirlik yada bekaret birşeylerin girmesi veya çıkması değil bence . uzun ilişkisi olmuşsa illaki yakınlaşmıştır tamamen bir birleşme olmadıysa dahi. Hatta birleşme yaşamıştırda çünkü böyle bakire misin yok el ele tutuştun mu yok gözgöze baktın mı şeklinde sorular yöneltenlerin geçmişinden sağlam bir cinsel hayat çıkıyor.

Son düzenleme:
evet ısrarla üstelemesi beni de düşündürdü. çok kötü bir hareket. ve kendisi de inançsız yani dini sebeplerle bakire olmamı istemesi gibi bir durum da yok.

Bu arada kendisi konuyu açınca hiç yaşamadım deyince ben de sordum iste uzun ilişkin olmuş niye yaşamadın vs. diye o da gerçekten aşık olduguma emin olsaydım yaşardım ama öyle yoğun hisler beslemedim falan dedi. kendisi böyle düşünürken bana bakire misin diye sorması da ayrı bir saçmalık zaten ..
Gerçekten aşık olmadıysa bir erkek neden uzun ilişki yaşar ? mesela benim aklıma direkt cinsellik sebebiyle diye gelir ilk cevap

diktirsem ne olacak ki.. kanadı diyelim sonra yüzüne her baktığımda o yalanı tekrar yine yeniden hatırlayacağım. vicdan azabı çekeceğim bir ömür. sizin de söylediğiniz gibi kendimle barışıp ona gerçeği dürüstçe soylemem gerekiyor sanırım

Ben en çok bu anlattıklarından şunu merak ettim.Sen bu kişiyi gerçekten seviyormusun?Bunu söylediğinde ayrılma ihtimaline ne derece üzülürsün?
Birde bir arkaşımın hikayesine benziyor o zamanlar onun yaşadığı şeylerin başlangıcını anlatmışsın resmen.O söylemedi çok sevdiği için göze alamadı kaybetmeyi bi şekilde çözdü sorunu ve şuan evli mutlu.
Sorun operasyon geçirilerek mi çözüldü merak ettim yanlış anlamayın

maalesef seviyorum. ayrılırsak çok üzülürüm ama toparlanırım tabii sonuçta hayat devam ediyor, acılar zamanla hafifliyor. istesek de istemesek de bu böyle. ha devam etsem kafa yapısı böyle olan bir insanla ilerde ne kadar mutlu olurum orası da muamma.

özel değilse nasıl çözdü tam olarak merak ettim
Bir klinikte ufak bir operasyon oldu yarım saat kadar sürmüş.Sende öyle yap diye yazmadım yanlış anlama ama o bunu ancak böyle aşabildi.Çünkü bir başka erkek arkadaşına söylediğinde bu durumdan faydalanmak istedi.Oda bu durumu ne olursa olsun başka kimse söylemem dedi.Çok sevdiği kişide daha önce birliktelik yaşamadığı için öyle birisini istediğini belirtmiş oda gerçeği söyleyemedi bu şekilde halletti.İlerde ne olur bilemem ama şuan mutlu sevdiğiyle.Hep söyler bunun vicdanını çekiyorum keşke söyleyebilsem diye.Arkadaşım olduğundan çok cahilken yaptığı birşey için kızamıyorum onun için üzülüyordum.O süreci yaşarken hep yanındaydım psikolojik olarak beni çok etkilemişti.Normalde bir başkası yapsaydı yalan söyleme diye yargılayabilirdim belki ama o durumu dostum yaşayınca bakirelik durumunun türkiye için daha aşılması zaman alıcak bir durum olduğunu anlamıştım oda geç farkettiği için pişmanlık duyuyordu.

Ay ona ne ya midem bulanıyor artık

Aksine, bir çok erkek bu şekilde yoklama çeker
Hayatıma giren hiçbir erkek bana böyle bir şeyi soracak tıyniyetsizlikte olmadı çok şükür. İzin vermem böyle bir zırvalığa. O karaktersizlikte erkekleri de yanıma yaklaştırmam zaten. Doğru düzgün erkeklerle iletişim kurulursa hiç kimse “yoklama çekmeye” tenezzül etmez

gercekten seven bir insan böyle bir şeyi umursar mi bilmiyorum.. ben kendi adıma onun ne yaşadığını zerre merak etmedim. sormadım da. eğer birçok erkek böyle soruyorsa pek fazla şansım yok demektir.
Umursamıyor. Bende bakire değilim ki benim şuan ki erkek arkadaşım doğulu olmasına rağmen konusunu asla actirtmaz gerçekten seven cidden takılmıyor ki kaldı ki daha ikinci ay olmuş hangi curetle sorabiliyor ayrıl bence. Zevkte almıyorsa surudrmenin mantığı ne

o da gerçekten aşık olduguma emin olsaydım yaşardım ama öyle yoğun hisler beslemedim falan dedi.

Biz de yedik. Sevişmek istemeyecek derece his beslemedigi biriyle neyin uzun ilişkisini yaşamiş. Ayrica herkes bilir ki sevişmek için illa devrin en buyuk aşkini yaşamak gerekmiyor cinsel çekim duymasi bile yeterli.

Ulkede bir cok erkek sevişemiyor ve tercihen değil mecburen, bu bir gercek. 😁 Seks için ikna edebildigim (ya da benimle seks yapmak isteyen) kadin olmadi demek yerine ben istemedim aşk maşk zirvaliyorlar net.
Sonra kendi deneyimsizliklerinden korkup sizin ne yasadiginizin peşine düşüyorlar. Salla gitsin.

Biz de yedik. Sevişmek istemeyecek derece his beslemedigi biriyle neyin uzun ilişkisini yaşamiş. Ayrica herkes bilir ki sevişmek için illa devrin en buyuk aşkini yaşamak gerekmiyor cinsel çekim duymasi bile yeterli.

Ulkede bir cok erkek sevişemiyor ve tercihen değil mecburen bu bir gercek. 😁 Seks için ikna edebildigim (ya da benimle seks yapmak isteyen) kadin olmadi demek yerine ben istemedim aşk maşk zirvaliyorlar net.
Sonra kendi deneyimsizliklerinden korkup sizin ne yasadiginizin peşine düşüyorlar. Salla gitsin.
İnancı olsa anlardık ama adamın inancı da yok. Seksüel beceriksizliklerini romantik prens kılıfı ile saklamaya çalışan tek adam kendi değil. Kadınlar bu numaraları yemesin artık ya.

İnancı olsa anlardık ama adamın inancı da yok. Seksüel beceriksizliklerini romantik prens kılıfı ile saklamaya çalışan tek adam kendi değil. Kadınlar bu numaraları yemesin artık ya.

Ya adam bakir degil yalan soyluyor ya da sevişemediği icin mecburen bakir yine yalan soyluyor. 😁 Her turlu bir yalan var bence.
İliskilerimin hiç birinde hatta uzun ilişkide bile yeterince aşik olmadigim için sevişmedim kisminin inanilir bir yani yok bana gore. 🤷

Ya adam bakir degil yalan soyluyor ya da sevişemediği icin mecburen bakir yine yalan soyluyor. 😁 Her turlu bir yalan var bence.
İliskilerimin hiç birinde hatta uzun ilişkide bile yeterince aşik olmadigim için sevişmedim kisminin inanilir bir yani yok bana gore. 🤷
Gerçekten deneyimsiz bir kadın bunu bişey sanıyo işte. Güvenli buluyor. Aldatmaz diyor, bundan zarar gelmez diyor.Ama fazla güvenli olduğu için 🤣evlendikten 2 yıl sonra konu açıyorlar kocam bana dokunmuyor diye.

Bence onunla da çok alakalı değil, mağara adamlığı bazı erkeklerin içine işlemiş. Bana 40 yasında, boşanmış adam bekaret muhabbeti yapmaya çalıştı ağzına tıpadım sonra da bir daha konuşmadım kendisiyle. Kendisi 15 yıldır mı ne Avrupa'da yaşıyor, burdan bir okuldan da master mezunu ama ayı işte ayıyı çıkarıp Avrupaya koysan Avrupalı ayı oluyor. Yani bu adam dünya gördü falan diye düşünmeyin ayı yine ayı, yine bekaret diyor, yine anama kardeşime hizmet et diyor ... netekim tekmeyi yedi :halay:

Madem oyle birine yalan sylemkte seni bu kadar uzmemeli. Sizde dogruyu gayet iyi biliyorsunuz aslinda ...

Malca yorumlarda bugün ... ben de aşık oldum sevdim, sevildim, seviştim de ne oluyor sevişince ertesi gün rezil, ahlaksız olarak mı uyanıyorsun?? Hayatımda harama geçmedim, yalan söylemem dimdik dosdoğru insanım, elimden gelidiğince topluma katkıda bulunmaya çalışırım.
Burda gelip din yazıyorsunuz sonra insanlara ahlaksız demeye, iftira atmaya utanmıyorsunuz o nasıl oluyor? Müslüman dilinden zarar gelmeyen insna olmuyor muydu, sizin dilinizden maşallah zehir saçılıyor. KİBLedim bu yorumu ayrıca dini yorum yasak.

X