Hoşlanamamış

korkunçlar ama ya bu ne kötülük
bana da ballandıra ballandıra anlatılan çocuk benimle sevgiliyken 2 tane görücüye gitmiş,1ini kabul etmiş. Evet benimle sevgiliydi

konuşurken saçmalıyordu o yuzden demekki heyecandan konuşamıyor dedim :KK70:

onlar da bunu nasıl bilememişler, o nasıl bir şey :KK70:

+1

iyilik yapan insanların çoğunlukla kendi için yaptığını ve karşılığında bir şey beklediğini düşünerek yaptığını çok acı deneyimlerle öğrendim :)

onlar da bunu nasıl bilememişler, o nasıl bir şey :KK70:

Çünkü sallamiyorlar. 😃
Bana bunu yapan arkadaşimin hoşlandigi cocuğu sevgili diye koluma takmistim en sonunda bilerek aklini basina getirdim bi daha beni double date işlerine cagirmamişti elinden alirim manitlarini diye. 😄😄😄 Oyle bir anımdir. 😬

Milletin cok iyi cok iyi demesine guvenmemek lazim her zaman.

iyilik yapan insanların çoğunlukla kendi için yaptığını ve karşılığında bir şey beklediğini düşünerek yaptığını çok acı deneyimlerle öğrendim :)
gerçekten ne çirkin düşünceler
bana bunu bulan çocuk da, muhtemelen bana bulduğu adam kendisinden statüsel olarak üst düzey olduğu için bir hakimiyet kuracak olabilir :)
çocuk da muhtemelen benimle takılır eğlenir diye düşündü.
eve çıkmış daha yeni ama annesinden çıkmıyor mesela. yalnızlığı sevmiyorum deyip eve çıkıyorsa belki baska seyler düşünüyordur evle ilgili, bilemedim :)

Çünkü sallamiyorlar. 😃
Bana bunu yapan arkadaşimin hoşlandigi cocuğu sevgili diye koluma taktim en sonunda bilerek aklini basina getirdim bi daha beni double date işlerine cagirmamişti. 😄😄😄 Oyle bir anımdir. 😬

Milletin cok iyi cok iyi demesine guvenmemek lazim her zaman.
uuu intikamınız acı olmuş amaa :KK70:

ben de tanıyalım bakalım diye gittim 5-6 ay oldu, nişan arefesinde ayrıldım vs hani kendime gelirim... Ama ama :)

X