Hoşlanamamış

evet açıkçası tek gerekçem ''düzgün'' olmasaydı.

ilk bulusmadan arkadaşına anlattığı şeyler de garip geldi.
Zeynep konuşmadı baştan hiç demiş mesela konustum
mekana gürültülü dememişti demiş, dedim yani
zaman problemi var benım için sıkıntılı zamanla tanırız aceleye gerek yok demiş(yaşlar 29-34)
Ve asıl olay bunların bana söylenmemesi

oturdum kahve alayım mı diyor. ben alayım dedim sendeledi kalkmadım ama o aldı geldi
tatlı muhabbeti yaptık günlerce. sormadı bile alayım mı diye. unuttu belki dedim alır almamıs

15 dakıka falan buluşmaya geç kaldı, bunu da önemserim

1 ay konustuk ama arkadaşları baskılamasa bence daha görüşmezdik. haftasonu dedi ben 4-5 gün erteledim yine atlıyor gibi olmayayım diye. ama muhtemelen ben buluşmak istiyorum gibi düşündü

dün de kahve alayım mı dedi yok bu sefer ben alayım dedim yine sendeledi. garson geldi o ara

tatlı söyleyelim mi dedi , olur dedim. san sebastian varmış dedi . çikolatalı mı servis ediyorlar acaba dedim. +45 tl dedi kaldım. Brownie söyledim :) hani ben ne kahvesinde ne tatlısındayım. çalısan biriyim zaten ki bu zamana kadar hep ben ödeyeyim diye direttim . herkes ağırdan al o ödesin önce dediği için de kalkmadım açıkçası
Bir yere varmayacak bir date desene. Boşver iyi olmuş boyle uzamadan bittiği..düzgün dediğin de nereden biliyorsun ki düzgün olduğunu. Arkadaşın nereden biliyor. Belki de malın teki

Birinin yüzüne, senden hoşlanmadım demeyi de normallestirmeyin ya.

Başka türlü söylenebilir, olmayacağımızı düşünüyorum, karşılıklı etkileşim alamadık gibi alengirli laflarla karşı tarafı kırmadan halledersin.

Bir de acır gibi hoşlanmadım ama ikinciye ayıp olmasın diye davet ettim nedir?

2. Buluşmaya cagirip hoşlanmadim mi Dedi? Sen kimsin beni ayagina cagiriyorsun bunu söylemeye dalga gecer gibi agzına ederdim. 😄
Mesajla ayip filan olmazdi, asil hoslanmiş gibi cagirip bu muhabbeti yapmasi ayip uyuza bak.
Di mi benim garipsediğim şey de bu oldu işte. Bir de hani mesajlaşmayı azaltırsın falan bu garip :KK70:

Bir yere varmayacak bir date desene. Boşver iyi olmuş boyle uzamadan bittiği..düzgün dediğin de nereden biliyorsun ki düzgün olduğunu. Arkadaşın nereden biliyor. Belki de malın teki
uzamamasına cidden sevindim çünkü dediğim gibi aile tanışmasından sonra ayrıldığım bir ilişkiden çıktım en son bilirim o hissi :)

O kadar çok övdüler ki hani salak mı düzgün davransın çocuğa şöyle böyle :)
Birinin yüzüne, senden hoşlanmadım demeyi de normallestirmeyin ya.

Başka türlü söylenebilir, olmayacağımızı düşünüyorum, karşılıklı etkileşim alamadık gibi alengirli laflarla karşı tarafı kırmadan halledersin.

Bir de acır gibi hoşlanmadım ama ikinciye ayıp olmasın diye davet ettim nedir?
di mi hani gerçekten ben de beğenmediğim öncesinde de arkadaşıma söyledim yani
iyi çocukmuş madem görüş bir kere daha da karar kıldık
bir de bana diyor ki tepki vermenden korkmuştum vermedin sevindim :KK70:

Di mi benim garipsediğim şey de bu oldu işte. Bir de hani mesajlaşmayı azaltırsın falan bu garip :KK70:

Alti ustu bi kere gormuş karsilikli oturup konusarak bitirmelik bir durum da yok. Boş boş sacma sapan cagirip hoslanmadim demesi benim kötü yüzümü ortaya cikartirdi bir guzel laflarimi agzina teper kalkardim ben olsam. Kendini bi mok saniyor. Sanki mesajda yazsa aglayacaksin. 😀

Arkadaşınız, siz üzülmeyin diye 'seni beğendi' demiş de olabilir. 'Beni beğendiğini söylemiş.' Dediniz çünkü.

Alti ustu bi kere gormuş karsilikli oturup konusarak bitirmelik bir durum da yok. Boş boş sacma sapan cagirip hoslanmadim demesi benim kötü yüzümü ortaya cikartirdi bir guzel laflarimi agzina teper kalkardim ben olsam. Kendini bi mok saniyor. Sanki mesajda yazsa aglayacaksin. 😀
ben aa çok sevindim ben de nasıl söyleyeceğimi düşünüyordum. anlayın diye hala ''siz'' diye hitap ediyordum falan dedim. arkadaşız vs :KK70: Aynen öyle hani uzun ilişkimiz olsa mesaj da biterse çok ayıp ama bir daha buluşmazdık, mesajı kesebilirdi falan saatlerce yazdı dün ben cevap bile veremedim yoğunluktan. ama kafeden ayrıldıktan sonra yazmadı hakkını yiyemem :KK70:
Arkadaşınız, siz üzülmeyin diye 'seni beğendi' demiş de olabilir. 'Beni beğendiğini söylemiş.' Dediniz çünkü.
Yok arkadaşım daha şok oldu, o çıldırdı ben sakinim :KK70:

Arkadaşlar merhaba. Benim için aman aman bir ciddiyeti olmasa da sizlerle paylaşmak istedim.

Öncelikle 29 yaşındayım. Bundan önce 3 kişiyle konuştum. 3ü de ''aile'' kaynaklı bitti.

5 ay önce aile tanışması olduktan sonra bir ilişkim bitti. Sonra yaklaşık 1.5 ay önce arkadaşım birisiyle tanıştırmak istedi.
Arkadaşımın arkadaşı biriyle sevgili oluyor ve ben ve arkadaşımı da sevgilisinin arkadaşı olan ıkı kişiyle tanıştırıyor.
benim arkadaşım ve sevgilisi ramazan da tanısıp sevgili oldular. ben evden çıkmam zor oluyor iftar sonrası diye ramazan sonrasını bekledik.

Bayramda ben tatile gittim , ben geldikten 3 gün sonra o gitti derken bir türlü yuzyuze görüşemedik.
ama 40 gün önce falan sosyal medya hesaplarından beni ekledi ve konusuyorduk sürekli.

Geçen hafta buluştuk. ben kalabalık olur dememe rağmen çok kalabalık ve gürültülü kahve zincirlerinden birisine gittik. ben söyledim, arkadaşlarım söyledi. Kulüp havasında kahveciydi yani :)
Beni çok beğendiğini söylemiş. Zeynep baştan konusmuyordu demiş ama aksine ben çok konustum ortam sessizleşmesin diye . o konusmuyordu çünkü. Arkadaşımın arkadaşına ''biraz zaman geçsin yavaş yavaş tanıyacağım zaman sorunu var'' demiş benım ıcın ama asla bana söylemedi.

Dün de tam 1 hafta sonra buluşalım dedi. sabah normal konusuyoruz. ama ben hala ''siz'' diye hitap ediyorum. Ama gayet sohbet muhabbet gidiyor. Alakasız bir sohbetin ortasında '' biz de ciddiyet için buluştuk ama ben hoşlanamadım '' dedi. Ben şok oldum. Mesajla ayıp olurdu diye beni çağırmış... Ben de ya iyi oldu söylediğin falana vurdum ama hiç böyle reddedilmemiştim :KK70:

Bir de ben çocuğu cidden beğenemedim fiziksel olarak da , sohbet muhabbet de yok. Ama çok düzgün birisi diye anlatılınca ilerde pişman olmayayım tanıyayım dedim de ikinciye görüştüm :)

Bir garip oldum öyle, paylaşmak istedim :)
Anlamadım kim kimin arkadaşı. Sizi bu çocukla arladaşınızın arkadaşı tanıştırıyor. Arkadaşınızın arkadaşıysa sizin arkadaşınız değil sizi nereden biliyor.Arkadaşınızın arkadaşı sizin arkadaşınız mı? Nasıl birini buluyor.Size bu durum nasıl açıklandı arkadaşınız mı dedi arkadaşınızın arkadaşı mı? Sonra ilk buluşma oluyor siz konuşuyorsunuz muhabbet açıyorsunuz ama çekingen kalmakla itham ediliyorsunuz zamanla tanıcam deniyor sonra ikinci buluşmaya gidiyorsunuz size senden hoşlanmadım deniyor ama aslında siz hoşlanmıyorsunuz. Benim kafa trilyon oldu😵😵😵

Arkadaşlar merhaba. Benim için aman aman bir ciddiyeti olmasa da sizlerle paylaşmak istedim.

Öncelikle 29 yaşındayım. Bundan önce 3 kişiyle konuştum. 3ü de ''aile'' kaynaklı bitti.

5 ay önce aile tanışması olduktan sonra bir ilişkim bitti. Sonra yaklaşık 1.5 ay önce arkadaşım birisiyle tanıştırmak istedi.
Arkadaşımın arkadaşı biriyle sevgili oluyor ve ben ve arkadaşımı da sevgilisinin arkadaşı olan ıkı kişiyle tanıştırıyor.
benim arkadaşım ve sevgilisi ramazan da tanısıp sevgili oldular. ben evden çıkmam zor oluyor iftar sonrası diye ramazan sonrasını bekledik.

Bayramda ben tatile gittim , ben geldikten 3 gün sonra o gitti derken bir türlü yuzyuze görüşemedik.
ama 40 gün önce falan sosyal medya hesaplarından beni ekledi ve konusuyorduk sürekli.

Geçen hafta buluştuk. ben kalabalık olur dememe rağmen çok kalabalık ve gürültülü kahve zincirlerinden birisine gittik. ben söyledim, arkadaşlarım söyledi. Kulüp havasında kahveciydi yani :)
Beni çok beğendiğini söylemiş. Zeynep baştan konusmuyordu demiş ama aksine ben çok konustum ortam sessizleşmesin diye . o konusmuyordu çünkü. Arkadaşımın arkadaşına ''biraz zaman geçsin yavaş yavaş tanıyacağım zaman sorunu var'' demiş benım ıcın ama asla bana söylemedi.

Dün de tam 1 hafta sonra buluşalım dedi. sabah normal konusuyoruz. ama ben hala ''siz'' diye hitap ediyorum. Ama gayet sohbet muhabbet gidiyor. Alakasız bir sohbetin ortasında '' biz de ciddiyet için buluştuk ama ben hoşlanamadım '' dedi. Ben şok oldum. Mesajla ayıp olurdu diye beni çağırmış... Ben de ya iyi oldu söylediğin falana vurdum ama hiç böyle reddedilmemiştim :KK70:

Bir de ben çocuğu cidden beğenemedim fiziksel olarak da , sohbet muhabbet de yok. Ama çok düzgün birisi diye anlatılınca ilerde pişman olmayayım tanıyayım dedim de ikinciye görüştüm :)

Bir garip oldum öyle, paylaşmak istedim :)

bu ara bu tarz konu çok açılıyor

yüzyüze görüşmeden daha önce tanıdığın biri değilse sosyal mecralardan sohbet etmenizi tavsiye etmem deneyim sonucu

Anlamadım kim kimin arkadaşı. Sizi bu çocukla arladaşınızın arkadaşı tanıştırıyor. Arkadaşınızın arkadaşıysa sizin arkadaşınız değil sizi nereden biliyor.Arkadaşınızın arkadaşı sizin arkadaşınız mı? Nasıl birini buluyor.Size bu durum nasıl açıklandı arkadaşınız mı dedi arkadaşınızın arkadaşı mı? Sonra ilk buluşma oluyor siz konuşuyorsunuz muhabbet açıyorsunuz ama çekingen kalmakla itham ediliyorsunuz zamanla tanıcam deniyor sonra ikinci buluşmaya gidiyorsunuz size senden hoşlanmadım deniyor ama aslında siz hoşlanmıyorsunuz. Benim kafa trilyon oldu😵😵😵
olay karmasık ben de uzatmayayım diye iyice karıştırmışım :KK70:

benim arkadaşım A olsun. A'nın yakın kız arkadaşı da B.

B bir çocukla sevgili oluyor. Ve B , sevgilisinin 2 erkek arkadaşını benime ve arkadaşım A'yla tanıstırıyor.
Arkadaşım A, tanıstırılan çocukla sevgili oluyor.
oldu mu bilmiyorumm

ismen birbirimizi tanıyoruz arkadaşımın arkadaşıyla. Zeynep de iyi kız ona da birisini tanıstıralım demişler.

arkadaşım anlattı bana. B sana birisini yakıstırmış ne dersi diye.

Evet ilk buluşmada çekingen kalmakla itham ediliyorum ama ben hem çok konuşkanım hem de öğretmenim çenemle para kazanıyorum sessiz kalmam yani :KK70:
1.den sonra beni beğendiğini söylemiş. ıkı bulusma arası konustuk sürekli yazdı günaydın iyi gecelere kadar gün içinde sürekli mesaj. suraya gittim bunu yaptım dedi. dün pat hoşlanamadım dedi

bu ara bu tarz konu çok açılıyor

yüzyüze görüşmeden daha önce tanıdığın biri değilse sosyal mecralardan sohbet etmenizi tavsiye etmem deneyim sonucu
ben ilk kez böylesini yaşadım ama sohbetin de ne zararı olur diye duşündüm. arada çok zaman var görüşmeye diye bu yolu bulmuslar

ben ilk kez böylesini yaşadım ama sohbetin de ne zararı olur diye duşündüm. arada çok zaman var görüşmeye diye bu yolu bulmuslar

anladım ben de yaşadım insan önce bir konuşayım istiyor netten ama inan yüz yüze çok farklı oluyor

anladım ben de yaşadım insan önce bir konuşayım istiyor netten ama inan yüz yüze çok farklı oluyor
ben çok da meraklısı değildim aslında ama o kadar övülünce hadi diyor insan
Görüşmemeniz gerektiği surdan anlaşılıyormus. İşaretler kendini göstermiş
ben de bunu dedim isteyen adam çabalardı da arkadaşlarımız öyle şey olur mu diye yine bana yüklendi

ben çok da meraklısı değildim aslında ama o kadar övülünce hadi diyor insan

ben de bunu dedim isteyen adam çabalardı da arkadaşlarımız öyle şey olur mu diye yine bana yüklendi

ay o övdükleri adamlar inan kimsenin istemediği sorunlu tipler

övülüyorsa koşarak uzaklaş bak gerçekten :)

2. evliliğim dışardan baksan eşimi kimse övmez, hatta en yakın kankası bile sen çekilmezsin diyor :)

ama ikimizde deliyiz ve birbirimiz anlıyoruz :)

bu zaman kadar ne kadar övülen adam tanıdıysam (eski eş de dahil kendi kızım olsa veririm demişti bir akraba düşün adam iktidarsız çıktı ) hepsi fos çıktı

bir şans vermek istersen 1 saat otur kahve iç o kadar beğenirsen devamke yoksa başka vakit harcama

ay o övdükleri adamlar inan kimsenin istemediği sorunlu tipler

övülüyorsa koşarak uzaklaş bak gerçekten :)

2. evliliğim dışardan baksan eşimi kimse övmez, hatta en yakın kankası bile sen çekilmezsin diyor :)

ama ikimizde deliyiz ve birbirimiz anlıyoruz :)

bu zaman kadar ne kadar övülen adam tanıdıysam (eski eş de dahil kendi kızım olsa veririm demişti bir akraba düşün adam iktidarsız çıktı ) hepsi fos çıktı

bir şans vermek istersen 1 saat otur kahve iç o kadar beğenirsen devamke yoksa başka vakit harcama
birisine aşırı iyi demişlerdi adam benle sevgiliyken ıkı görücüye gitmişti :KK70:
haklısınız da işte hadi bakalım dedim ben de yaşlanıyorum ufaktan deneyelim
sonra şok oldum :KK70:

birisine aşırı iyi demişlerdi adam benle sevgiliyken ıkı görücüye gitmişti :KK70:
haklısınız da işte hadi bakalım dedim ben de yaşlanıyorum ufaktan deneyelim
sonra şok oldum :KK70:

yok yok denemeyin demedim asla

ama çok vakit harcamayın 1 saat kahve yeter

ben bankacıyken de yüzyüze görüşmeden asla karar vermezdim müşteri hakkında

telefonla konuşmaktan yazışmaktan nefret ediyorum ve insanın enerjisini görmeden karar veremiyorum asla

gözler kalbin aynasıdır :)

yok yok denemeyin demedim asla

ama çok vakit harcamayın 1 saat kahve yeter

ben bankacıyken de yüzyüze görüşmeden asla karar vermezdim müşteri hakkında

telefonla konuşmaktan yazışmaktan nefret ediyorum ve insanın enerjisini görmeden karar veremiyorum asla

gözler kalbin aynasıdır :)
artık reddedildim de bakalım bundan sonrası ne olacak :KK70:

artık reddedildim de bakalım bundan sonrası ne olacak :KK70:

inan iyi ki reddedilmişim derdin tanıyınca

ben ilk boşandığım zaman böyle bişi yaşadım

tabi özgüven sıfırdı çok kafaya takmıştım

şimdi kendime kızıyorum gerinin tekiymiş tipsiz şey

100 gömlek üstündüm ona

siz de eminim öylesinizdir:)

ya özetleyeyim derken saçmalamış olabilirim kusura bakmayın:KK5:
dedim zaten ben de istemediğimi anla diye siz diyordum artık sen diyebilirim :KK70:
aslında sey diyecektim ''sen zaten ciddiyet listemde yoktun'' ama çocugun arkadaşı taşlardı beni korktum :KK70:
tatlı söyleyelim mi dedi , olur dedim. san sebastian varmış dedi . çikolatalı mı servis ediyorlar acaba dedim. +45 tl dedi kaldım. Brownie söyledim :) hani ben ne kahvesinde ne tatlısındayım. çalısan biriyim zaten ki bu zamana kadar hep ben ödeyeyim diye direttim . herkes ağırdan al o ödesin önce dediği için de kalkmadım açıkçası
Ayrılırken masaya bir sarı sebastian bıraksaydınız😂

Şaka bir yana da, hoşlanmadığını sizi ayağına çağırıp lap diye söylemesi hiç hoş değil, siz de ondan hoşlanmamışsınız belki bunu ortak arkadaşlarınızdan öğrendi ve gururu incindi “erkeklik” gururunu toplamak için de önce davranıp yüzünüze yüzünüze hoşlanmadığını söyleyerek yaaa nasılmış deyip nasıl davranacağınızı görmek istedi bilemem fakaaat sizin düşüncelerinizi öğrenip de böyle bir şey yaptıysa çok çocukça, böylelerinden uzak durmak gerekir zira demek ki iletişimi sıfır, konunun direkt muhatabına olayın eğrisini doğrusunu sormaktan çekinip başkalarının ağzından çıkana hemen inanan ve çevreden duyduklarına göre hareket eden birisi, ilişki yaşanacak insanda olmaması gereken bilmem kaç kusurlu hareketten 2 tanesi mevcut, biri iletişim eksikliği ve her duyduğuna inanma özelliği, biri cimriliği, insan daha yeni yeni flört ettiği birine laps diye sarı sebastian üzerine çikolata servisi için +45 tl der mi?

X