sevgilime yalan söyledim

Amaaan böyle bir soruyu soracak bir insanla neden sevgili kalmaya devam ediyorsunuz?
Ayrıca böyle üzülecek düşünecek bir şey yok.
Burada söyledikleri gibi sadece elitler kabul etmiyor.
Anadolu’nun bağrında arkadaş ortamında tanıştığım sevgilimle çatır çatır seviştik sevgili olduk bana bakire değilsin demedi. Diyemezdi de. Siz dik durmazsanız böyle ezilirseniz çok tepenize çakar.
Geçmiş geçmiştir. Kimseye bunun hesabını vermeyeceksiniz. Sorana da kağıdı göstereceksiniz.
Onbir senedir beraberiz eşimle geçmişe dair tek kelime de konuşmadık. Ne kavgada ne normalde lafı açılmadı. Çünkü ne alaka

kızlar çok haklısınız benim psikolojim de pek yerinde değil

aylardır bu haldeyim düşünün sorduğu günden beri kendimi suçluyordum boş yere harap oldum ama yazdıklarınızı okuyunca tüm gerçeklik yüzüme su gibi çarptı

Ne yaparım bilmiyorum ama kendimi suçlamayı bırakacağım artik eğer o da dediği kadar çok seviyorsa vazgeçmez diye dusunuyorum
Arkadaşjm sen onun ağzından çıkan iki lafa inanmak zorunda kalarak devam edeceksinde(güya ilişki yaşamamış bence kesin ve net yaşadı) o seni bakire değilsin diye terk edecekse etsin zaten yada kılıfı yalan söyledin bunu kabul edemiyorum olur. Siz kendinizi suçlu gibi ifade etmezseniz kendiside en fazla saygı duyup ayrılmak ister ama siz azcık mahcubiyetli davranırsanız kendisine çok büyük söz hakkı edinir. 3 sene sevgiliydik ilişki yaşamadım çünkü aşık değildim diyor çok uyanık ileriye yatırım yapıyor size aşık olduğu için birlikte olmak isteyecek ilerde sana aşığım kılıfıyla. Hiçbir ilişkide geçmişin şeceresi sorgulanmaz an yaşanır kimin neye ne kadar müsade ettiği yaşanan anlarla öğrenilir o an söylenir bana uymuyor böyle şeyler diye bu sadece el ele tutuşmak bile olabilir herkesin çizgisi farklı. Veya sorun olarak görmez ve yaşar ne istiyorsa normali budur. Ben eşime bir müddet daha önce evlendiğimi söylemedim flört döneminde defalarca görüşmeyeli neler yaptın dediği halde (tanışıyorduk çok eskiden beri). Baktım herşey güzel gidiyor o zaman söyledim oysa o biliyormuş zaten o an anlattığım kadarını bildi ve bir daha konuşulmadı olması gereken bu kimse gelecekteki falanca kişi için yaşamıyor hayat tecrübesini kendisi için yaşıyor dert etmeyin hiçbir şeyi.

Üstelemesi çok ayıp. Niye dürüst olmadınız ki. Biri sizi kabul edecekse her halinizle kabul edecek. Keşke sizde sorsaydınız bakir misin diye

Ben kendini ifşa etme derim
Söyleme yani
bencede

sonra da seni herşeyinle kabul ediyorum der ve birlikte olmak ister
siz hayır deseniz öncekiyle oldu da benle neden olmuyor der

olsa da böyle zihniyetli bir adam sadece sevişmek için seni herşeyimle kabul ediyorum diye yalan söylemiş olabilir
dikkatli olun derim

Bu adamla konuşmaya bile gerek yok direkt ayrıl mi diyorsunuz yani kızlar.. dun biraz açtım konuyu kendisi geçmişte bir şeyler yaşamış olabilirsin belki istedin belki pişman oldun ama o seni ilgilendirir, beni seninle kuracağım gelecek ilgilendiriyor. Ben de geçmişte bazı şeyler yaşadım bazisi sevindirdi bazisi üzdü ama şu an sildim hepsini hatırlamıyorum bile sadece sen varsın tarzi cümleler kurdu.

madem böyle başta niye sordu bakire misin diye bilmiyorum çok karışık sinyaller veriyor :KK43: dun çok net konuşmadım belki de ihtimal vermedi bunu kastettiğime, bilmiyorum

Ya net bir şekilde konuşacağım ona göre ilerleyeceğim ya da direkt ayrilacagim ama kendimle barismadan olmaz bunlar onu da biliyorum. iyi ki varsiniz kızlar, desteğinizle biraz olsun kendime geldim. umarım daha fazlası da olur.

Bu adamla konuşmaya bile gerek yok direkt ayrıl mi diyorsunuz yani kızlar.. dun biraz açtım konuyu kendisi geçmişte bir şeyler yaşamış olabilirsin belki istedin belki pişman oldun ama o seni ilgilendirir, beni seninle kuracağım gelecek ilgilendiriyor. Ben de geçmişte bazı şeyler yaşadım bazisi sevindirdi bazisi üzdü ama şu an sildim hepsini hatırlamıyorum bile sadece sen varsın tarzi cümleler kurdu.

madem böyle başta niye sordu bakire misin diye bilmiyorum çok karışık sinyaller veriyor :KK43: dun çok net konuşmadım belki de ihtimal vermedi bunu kastettiğime, bilmiyorum

Ya net bir şekilde konuşacağım ona göre ilerleyeceğim ya da direkt ayrilacagim ama kendimle barismadan olmaz bunlar onu da biliyorum. iyi ki varsiniz kızlar, desteğinizle biraz olsun kendime geldim. umarım daha fazlası da olur.
Daha önceki yorumlarda da adamın sana ha bire ne yaşadıysan yaşadın yanındayım, gibi şeyler söylediğini yazmışsın. Ne anlattın ki sen ona böyle destek olma modunda? Onun da vardır belki yalanları da ileride ortaya çıkınca bırakma diye yol yapıyordur.

İlişki meselesine gelince senin yaşadığın her şey sana aittir, istedin yaşadın bitti. Kendinle didişme. Kimseyi buna zorlamadıysan, adamın gazozuna ilaç katmadıysan ahlaksızlık yapmış olmuyorsun.

Madem oyle birine yalan sylemkte seni bu kadar uzmemeli. Sizde dogruyu gayet iyi biliyorsunuz aslinda ...
İşte bak aranızdaki fark bu sen birine yalan söylemekten korkmuyorsun sen cehennemde yanmaktan korkuyorsun , sen birini kıracak bir şey yaptığın için üzülmüyorsun bi tarafın yemediği için üç buçuk atıyorsun din insana ahlak katmaz bu hamurda zaten vardır senin hamurunda olmadığı gibi sana da katmamış işte korkudan yaptığın bu davranışlar iyi davranış değil o inandığın Allahla pazarlık yapmaktır senin için bir Allah ve cehennem olmasa her haltı yersin çünkü seni sadece bu korku durduruyor çünkü kötü birisin ve birine bu şekilde üstten bakınca sevap ponit kazanmıyosun bilgin olsun

Sorduysa önemsiyordur.Yoksa niye sorsun?O seni ilgilendirir safsatalarına da inanmıyorum.Öyle olsa sormazdı.Yalan söylemişsiniz.Keşke yapmasaydınız.Bence bitirin.Yalanla devam eden ilişkiler insanı huzursuz eder.Son günlerde ki davranışlarınızın nedeni bu.

İşte bak aranızdaki fark bu sen birine yalan söylemekten korkmuyorsun sen cehennemde yanmaktan korkuyorsun , sen birini kıracak bir şey yaptığın için üzülmüyorsun bi tarafın yemediği için üç buçuk atıyorsun din insana ahlak katmaz bu hamurda zaten vardır senin hamurunda olmadığı gibi sana da katmamış işte korkudan yaptığın bu davranışlar iyi davranış değil o inandığın Allahla pazarlık yapmaktır senin için bir Allah ve cehennem olmasa her haltı yersin çünkü seni sadece bu korku durduruyor çünkü kötü birisin ve birine bu şekilde üstten bakınca sevap ponit kazanmıyosun bilgin olsun
Profil resminize bayıldım.😍Söylemek istedim.

Dini yorum Neden yasak biliyormusun sen ve senin gbiler rahatlikla birbirlerine gaz verip pohpohlasinlar dye.
Abla sakat mısın ? Dini yorum diyor islamı demiyor tek din islam değil aloooooooo hiçbir dinle ilgili yorum yapamazsınız yasak çünkü herkes birine inanırken diğer geri kalanları reddediyor yasak çünkü senin gibi böyle ahıra dalar gibi yorum yapıyorlar ama konu sahibi seninle aynı inancı paylaşmıyor anla artık

Eline sağlık, öyle üşeniyorum ki yazmaya. Bilmeyene anlatılır da her şeyin en doğrusunu bilene anlatmaktansa dağa taşa anlatmak daha kolay.

kendisinin böyle şeyleri önemseyen biri olduğunu bilsem başta hiç kabul etmezdim teklifini zaten. hiç öyle biri gibi durmuyordu. hatta kendisi konuşurken diyordu benden önce ne olduysa oldu , seni seviyorum , daha fazla üzülme lütfen falan diyordu. sonra bir anda böyle oldu. kafam çok karışık. ne yapacağım ben akıl verin lütfen.

en basta benim için önemli değil deyip sonra da bu sekilde sorduğu için demekki onun için önemliymiş, dolayısıyla o size yalan söylemiş ya da kendini farklı göstermiş en basta, o yüzden siz yalan söylediginiz için kendinizi kötü hissetmeyin..

Eğer onun için önemli olmasaydı size damdan düşer gibi böyle bir soru sormazdı, kendiliğinden gelişirdi bir sekilde konu.. O bu duruma karsı demekki, ve muhtemelen de size sorarken siz onun düsüncesini sezmişsinizdir o yüzden gerçeği söyleyememişsinşzdir, çünkü kınayacağını anlamışsınızdır.. O yüzden yalan söylemeniz normal, yerinizde kim olsa aynısını yapardı,, o dürüst olsaydı da en başında size bakir oldugunu ve öyle biri aradıgını söyleseydi..

merhabalar, öncelikle deprem felaketinde vefat eden insanlara rahmet , yakınlarına da sabır diliyorum. böyle zor bir zamanda gündemi boş yere meşgul etmek istemezdim fakat aylardır bunu düşünüyorum ve uyku uyuyamıyorum. o kadar berbat bir haldeyim ki iştahım kesildi 4 5 kilo belki daha fazla verdim yemek yemediğim için. kisacasi yürüyen ölü tabirinin karşılığı oldum diyebilirim. Ben de artik birileriyle paylaşıp fikir almalıyım dedim kendi kendime ve buraya yazdım. belki bana akil verirsiniz diye. şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.

25 yaşındayım. şu anki sevgilimden önce 3 senelik uzun bir ilişkim oldu ve cinsellik de yaşadık. çok plansız olduğu için bende bir süre travma olmuştu bu durum. çünkü ben de her kiz çocuğu gibi o tabularla büyümüştüm. o fikirleri aşamadan hazırlıksız bir şekilde ilişki yaşayınca kötü hissetmiştim kendimi. sonra zaman ilerledikçe kafamda normalleşti ve bu dusunceyi aştım ya da aşmak zorunda kaldım, başka çarem mi vardı?

gel zaman git zaman eski sevgilimden ayrıldım. kötü bir ayrılık değildi, kendisi bana her zaman çok iyi davranmış değerli hissettirmişti zaten.
sonra yeni biriyle tanıştım. iyi anlasiyorduk, her şey güzel gidiyordu derken ilişkimizin 2. ayında bakire olup olmadığımı ima ederek sordu. ben de pek bir şey demedim gecistirdim daha sonra açıkça sorunca yarim ağızla evet falan dedim. çok büyük bir hataydı ama o an öyle panik oldum ki sorunca düşünmeden konuştum. zaten kendim de kabullenemiyordum aslinda içten içe bakire olmayışımı. eğer kabullenmiş olsam ona net bir şekilde hayır değilim diyebilirdim diye düşünüyorum. yukarda bu fikri aştım falan yazdım ama aslında hala aşmış değilim, düşünmeyi ertelemistim sadece.

Ben kendisinin böyle şeyleri önemseyen biri olduğunu bilsem başta hiç kabul etmezdim teklifini zaten. hiç öyle biri gibi durmuyordu. hatta kendisi konuşurken diyordu benden önce ne olduysa oldu , seni seviyorum , daha fazla üzülme lütfen falan diyordu. sonra bir anda böyle oldu. kafam çok karışık. ne yapacağım ben akıl verin lütfen.

ayrica onunla yaptığım hiçbir etkinlikten zevk alamıyorum, hayal kuruyor şunu yaparız evlenince böyle olur falan diye benim boğazım düğüm düğüm oluyor gözlerim doluyor. zehir oldu her şey. aklıma sürekli söylediğim yalan ve bu durum geliyor. ne yapacağım bilmiyorum.
Kendi istediğini yapıp yanına bakire kadın isteyen erkekleri asla desteklememekle birlikte kendisi de bakir olan erkeklerin bakire kadın istemeye hakkı olduğunu düşünüyorum. Tam tersi durumda kadının da bakir erkek istemeye hakkı olması gibi. O nedenle kendinizi de onu da kandırmayın anlatın bence.

Siz kızlar geçmişinizi sahiplenmezseniz. Kendinizi ezik görür, çekinir, yalan söyler daha doğrusu kendi geçmişinize, benliğinize saygı duymazsanız erkek de siz duymaz. Evlenince şöyle yaşarız vs diye kurduğunuz hayallerde gözlerinizin dolmasınaysa anlam veremedim. Evlilik ve bekaretin ne ilgisi var. Cinsellik yaşadınız diye evlenemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Merak etmeyin çevremde ne kadar bakire olmayan kız varsa hepsi evli mutlu şimdi.

Siz degil alayiniz gelsin dogru neyse bn onu savunuyorum herkese acik bi ortam rahtsiz olan yazmasin buraya
ahahahha linç bile edemiycem. Cinsellikle ilgili konuya siz değil alayınız gelsin yazmış kadın ya ajskdfadfj. Ablacım senden iyi futbol holiganı olur.

Bir de bir gözlem böyle çılgınca başka kadınların cinselliğini yargılayan kadınlar genelde çok gergin, agresif oluyor sebebi ne? Hormonlar mı?

Ne desem bilmiyorum ki dediğinizde çok haklısınız ama bir yandan da seviyorum onu
Siz kızlar geçmişinizi sahiplenmezseniz. Kendinizi ezik görür, çekinir, yalan söyler daha doğrusu kendi geçmişinize, benliğinize saygı duymazsanız erkek de siz duymaz. Evlenince şöyle yaşarız vs diye kurduğunuz hayallerde gözlerinizin dolmasınaysa anlam veremedim. Evlilik ve bekaretin ne ilgisi var. Cinsellik yaşadınız diye evlenemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Merak etmeyin çevremde ne kadar bakire olmayan kız varsa hepsi evli mutlu şimdi.

bunu söylesem vereceği tepkiyi hiç kestiremiyorum
az biraz citlattim güldü şaka yaptığımı falan zannetti herhalde ihtimal bile vermediginden olsa gerek.. böyle sürüklenip gidiyorum sonu ne olacak bir fikrim yok, yaşayıp göreceğiz derler ya aynen o şekil

X