Ramazanda Kilo Vermek İçin Sağlıklı Diyet Listesi!

Ama bu yediklerin çok az. :KK50: Yetmez hasta olursun Allah korusun. Bu paylaştığım diyeti uygulayabilirsin. Beğenmedin mi bu diyeti?

beni rahatsız etmiyor ramazanın başladığından beri bu şekilde yiyorum artı kuzenim eczanede çalışıyor bir vitamin önerdi onu kullanıyorum... kuzenim doğum sonrası bu hapla 8 ayda 15 kilo vermiş ... onu kullanıyorum birde...

bi rahatsızlığıım yok halsızlık baş dönmesi v.s hatta sahurda ve iftarda tıka basa yemiş gibi bi şişkinlik oluyo ve acaba fazla mı yiyorum die dusunuyorum bu şekilde kilo verebilir miyim bilmioyurm.... evdeki tartım kırıldı gunlerdir tartılamıorum gerci kilo vermed,ysem tartılınca direncim kırılıo ve bırakıorum dikkat etmeyi... bu yuzden ramazan bitene kdr tartıya çıkmayı dusunmuyorum... bakalım ne olacak

senin diyette makul ama çok çeşit var benim sindirim problemim var ben o kdr çok yiyemem :S

bende kilo vermek istiyorum sürekli diyet yapıyorum ama bi türlü istediğim kiloya ulaşamıyorum yarcımcı olursanız çoook mutlu olurum:)
Öncelikle istiyorum dedin ve başladı her şey :) yardımcı olucam ve inanılmaz sonuçlar alıcaz seninle. eğer istersen sen de :) elma kromlar vardı , altın çilekler vardı,afrika mangolar vardı, acı biberler vardı nolduuu kızlar? puff oldu yoklar şimdi. birisi ölünce sağlık bakablıgı yasakladı yenisi çıktı biri öldü yasaklandı. ben beslenme danışmanıyım 33 yıllık deneyimi olan ve yıllık 6.4 ciro yapan bir beslenme şirketindeyim.kilo evrmek isteyen için de kilo almak isteyen için de sağlığınız için de her şeye sahibiz. öğünü 3 liraya gelen öğünlerimiz var sadece kahvaltıda tüketilen. gün boyunca özgürsünüz düşünsenize?!! yazacak şey ççok ilgilenen olursa bana email atsın :) Hayallerinizdeki vücutta yaşamak istemiyor musunuz?:KK49: cagemsal@gmail.com

Son düzenleme:
beni rahatsız etmiyor ramazanın başladığından beri bu şekilde yiyorum artı kuzenim eczanede çalışıyor bir vitamin önerdi onu kullanıyorum... kuzenim doğum sonrası bu hapla 8 ayda 15 kilo vermiş ... onu kullanıyorum birde...

bi rahatsızlığıım yok halsızlık baş dönmesi v.s hatta sahurda ve iftarda tıka basa yemiş gibi bi şişkinlik oluyo ve acaba fazla mı yiyorum die dusunuyorum bu şekilde kilo verebilir miyim bilmioyurm.... evdeki tartım kırıldı gunlerdir tartılamıorum gerci kilo vermed,ysem tartılınca direncim kırılıo ve bırakıorum dikkat etmeyi... bu yuzden ramazan bitene kdr tartıya çıkmayı dusunmuyorum... bakalım ne olacak

senin diyette makul ama çok çeşit var benim sindirim problemim var ben o kdr çok yiyemem :S

Kilo gözüken sonuç arkadaşlar. zayıflamak yememek değil. ne yazıkki şu an manavda satılanlar da gerçek besin değil. hormondan geçilmiyor. besin takviyesi şart . brokoli yiyerek diyet yapamıyoruz niye biliyo musunuz? çünkü artık brokolinin kalsiyum değeri %75 oranında düşmüş. biz görüntüden anlamıyoruz ama vücudumuz anlıyor. ben onunla doymuyorum diyor o beni beslemiyor bana farklı bir şey ver diyor. siz de başka bir şey veriyorsunuz şekeriniz düşüyor hopp çikolata hop aburcubr vücut ne yapıyor şişiyor kendisine hiç faydası olmayan bir şeyi vücutta depoluyor kas yok diyor protein yok diyor bari yağ ver. onu eski haline fabrika ayarlarına geri döndürmemiz lazım. size yardım ederim , isterseniz lütfen email atın . bişi kaybetmezsiniz email atmak ücrets,z hem :)) cagemsal@gmail.com

bende katılmak istiyorum aranıza gerçi 4 gündür bende uyuyorum listeye ama uzaktan takipteyim.. Zor olmuyor zaten sıcaklardan ve oruçtan dolayı çok fazla bir şey yiyemiyorum hoş zamanda kalmıyor işten güçten.. bakalım bundan sonrasını birlikte görücez. herkese kolay gele...:KK1::nazar:

Canımm ramazan bittiğinde tekrar 1.listeden başlama 2.listeye geç.Evet müsli yedin diye ekmeği azaltman güzel olmuş. Yoğurt yerine de süt içtin sanırım? Şekerpare yemende sakınca yok ayrıca zaten listede tatlımız da var. :KK1: Hareket gerçekten çok önemli. Bir de su içmek çok önemli. su içiyor musun?

tamam canım liste 2den dvm ederim.

hımm doğru zaten şükür tatlıyı bir tane yedim çok daha fazla yesem kendimi suçlu hissederdim.
Su içiyorum genelde iftardan sahura kadar toplam 7-10 bardak oluyor ayrıca tükettiğim sıvı gıdalarda var soda içiyorum bu aralar vişne suyu canım istiyor mayhoş olarak iyi gidiyor arada çay içiyorum.

Aç karnına iftar ve sahurdan önce 9lu bitki çayım var tarçın kürüm var birer bardakta.

sanırım bu kadar sıvı iyidir :-)

Ramazana kadar 70 en kötü ihtimal 71e düşmek istiyorum inşAllah başarırım.
Cidden az yiyorum ama nefsim kalmasın diyede bazı şeyleri tadıyorum çok az olarak sınırımı biliyorum yani.
Haftada 6 akşam sahurdan önce 10-15 hareketle egzersiz yapıyorum. teravihe gidiyorum her gece.

Ramazan bitince de spora gidicem eylüle nişana kadar inşAllah 65i göreceğim :KK1:En Büyük TÜRKİYE

Öncelikle istiyorum dedin ve başladı her şey :) yardımcı olucam ve inanılmaz sonuçlar alıcaz seninle. eğer istersen sen de :) elma kromlar vardı , altın çilekler vardı,afrika mangolar vardı, acı biberler vardı nolduuu kızlar? puff oldu yoklar şimdi. birisi ölünce sağlık bakablıgı yasakladı yenisi çıktı biri öldü yasaklandı. ben beslenme danışmanıyım 33 yıllık deneyimi olan ve yıllık 6.4 ciro yapan bir beslenme şirketindeyim.kilo evrmek isteyen için de kilo almak isteyen için de sağlığınız için de her şeye sahibiz. öğünü 3 liraya gelen öğünlerimiz var sadece kahvaltıda tüketilen. gün boyunca özgürsünüz düşünsenize?!! yazacak şey ççok ilgilenen olursa bana email atsın :) Hayallerinizdeki vücutta yaşamak istemiyor musunuz?:KK49: cagemsal@gmail.com

ilginize teşekkür ederim.yardımcı olursanız sevinirim:)

kızlar benide alın aranızaa kilo vermem lazım kendimi balina gibi hissediyorumm bugün itibariyle bu listeye uyucam birbirimize destek verelimmm yardımcı olun banada kaç defa diyet yaptım ama direncim kırılıyo tam güzel giderken bi anda kendimi yerken buluyorum :KK43:

bna mail atar mısınız zeynayusuf@hotmail.com

KİLO BİLDİRİMİ YAPIYORUM :KK9:

18 mayıs başlangıç 81 idi.

Ramazana başlarken 76 idim.

17 temmuz 74 kiloyum.

2 aydır diyetteyim toplamda 7kilo vermişim. :KK52::21::KK1:

RAbbime milyonlarca kez şükürler olsun.
Seni çok seviyorum RAbbim.

Son düzenleme:
selincim hayırlı olsun yeni topicin..

ben de ramazan öncesi tatil izin filan derken ne zmaandır uğrayamadım..tatile zayıf gitmek istiyordum ve bunu başardım kendime göre tabi :)
tatilde bilerek kısmadım kendimi :) adı tatil olmadı yoksa :)

tatilden dönüşte 1 kilo gibi almışım ..

şimdi ramazanda canım çokk tatlı çekiyor eğer almışsam tatlı ile başlıyorum yemeye :KK43: bir de karpuzzzzzzz o da tatlı :KK43:

evde yoksa yapacak bişey yok ama markete gırdıysem alıyorum tatlı.. ne yapacağım bilemiyorum :KK43:

bu ara ibs problemim yine başladı dolayısıyla yediğim pek kalmıyor vücütta ..

yani ramazan menün çok güzelll ama ben kendimi tutamıyorum ramazanda..

merhaba kızlar ya bende kilo vermek istiyorum bayrama kadar en azından 2-3 kilo yediklerime bakıyorum az yiyorum aslında tatlı bile nadir yiyorum yani hani oruçluken tatlı isteği olur ya ...ama kilo sabit yanii sabah şişlik yok akşam şişiyo gene ...acaba spor yapmıyorum ondan mı böyle yoksa yani 2 öğün ve çok fazla yemeyince özellikle pideye yüklenmeynce verilmesi lazım diye düşünüyorum ama kafama takıldı

merhaba arkadaşlar. Daha önce burada http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...kilo-vermek-isteyenler-kesinlikle-baksin.html paylaştığım listelerle çok güzel kilolar verdik. çok iyi,çok tatlı,altın kalpli bir sürü arkadaş edindim. Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. şimdi ise aynı diyetisyene ait ramazanda kilo vermek için diyet listesiyle karşınızdayım. :KK16: öncelikle şunu belirtmeliyim ki diğer listeleri deneyip paylaşmıştım ama bu listede öyle bir şey olamayacak çünkü ramazan geldi. Ben de isteyenlerle birlikte yapıyor olacağım bu diyeti. Zaten diğer listeler sayesinde çok güzel sonuçlara ulaştık inşallah bu liste ile de çok güzel sonuçlar alacağız. Başlıyorum:

sahurda:

2 dilim tam buğday ekmeği

1 dilim az yağlı peynir

salatalık

maydanoz

domates

2 yemek kaşığı lor peyniri

1 ceviz

haftada 2 gün yumurta

1 kase yoğurt

2 meyve

açık çay veya ıhlamur

iftarda:

1 kepçe çorba

6 kaşık etsiz sebze yemeği

1 but veya 2 baget veya 250 gr balık veya 3 köfte

az yağlı salata

2 tane kemal paşa tatlısı veya dondurma

yiyebileceğiniz meyveler: 1 yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi veya 1 dilim ananas veya 200 gr çilek veya 200 gr kavun veya 200 gr karpuz veya 150 gr kiraz veya 1 adet şeftali veya 7 adet erik veya 100 gr üzüm.

Sahurda 2 adet meyve dediği için seçtiğiniz meyveyi 2 katına çıkartın veya aynı ölçüde iki çeşit meyve yiyebilirsiniz.

bu diyet listesiyle kaç kilo verdiniz acil... :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Merhaba arkadaşlar. Daha önce burada http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...kilo-vermek-isteyenler-kesinlikle-baksin.html paylaştığım listelerle çok güzel kilolar verdik. Çok iyi,çok tatlı,altın kalpli bir sürü arkadaş edindim. Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi ise aynı diyetisyene ait ramazanda kilo vermek için diyet listesiyle karşınızdayım. :KK16: Öncelikle şunu belirtmeliyim ki diğer listeleri deneyip paylaşmıştım ama bu listede öyle bir şey olamayacak çünkü ramazan geldi. Ben de isteyenlerle birlikte yapıyor olacağım bu diyeti. Zaten diğer listeler sayesinde çok güzel sonuçlara ulaştık inşallah bu liste ile de çok güzel sonuçlar alacağız. Başlıyorum:

SAHURDA:

2 dilim tam buğday ekmeği

1 dilim az yağlı peynir

Salatalık

Maydanoz

Domates

2 yemek kaşığı lor peyniri

1 ceviz

Haftada 2 gün yumurta

1 kase yoğurt

2 meyve

Açık çay veya ıhlamur

İFTARDA:

1 kepçe çorba

6 kaşık etsiz sebze yemeği

1 but veya 2 baget veya 250 gr balık veya 3 köfte

Az yağlı salata

2 tane Kemal Paşa tatlısı veya dondurma

Yiyebileceğiniz meyveler: 1 yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi veya 1 dilim ananas veya 200 gr çilek veya 200 gr kavun veya 200 gr karpuz veya 150 gr kiraz veya 1 adet şeftali veya 7 adet erik veya 100 gr üzüm.

Sahurda 2 adet meyve dediği için seçtiğiniz meyveyi 2 katına çıkartın veya aynı ölçüde iki çeşit meyve yiyebilirsiniz.

konu geçen ramazan ayında açılmış acaba sonuna kadar listeyi devam ettirebildiniz mi?ilk sahurda bu listeyle oruca başlamayı düşünüyorum,sonuçları yazarsanız sevinirim.

Bu yıl bu diyeti yapanlar olacak mı arkadaşlar ben kardeşimle yapıcam birbirimize destek oluruz ?
selam güzellik nasılsın:KK19: bende tam bunu yapmayı düşünüyordum iyi oldu:KK66: ama biraz kendime göre düzenlerim sahurda o kadar yiyemem birde akşamda yapabildiğim yemeklere göre ama ana fikir olarak uymayı düşünüyorum:cool:

selam güzellik nasılsın:KK19: bende tam bunu yapmayı düşünüyordum iyi oldu:KK66: ama biraz kendime göre düzenlerim sahurda o kadar yiyemem birde akşamda yapabildiğim yemeklere göre ama ana fikir olarak uymayı düşünüyorum:cool:
selam canım benim iyiyim sen nasılsın :KK54: ben genel olarak hepsine uymayı düşünüyorum ama her akşam et olmaz onu bilemedim nasıl değiştirecem ama yapmaya kararlıyım :KK9:

selam canım benim iyiyim sen nasılsın :KK54: ben genel olarak hepsine uymayı düşünüyorum ama her akşam et olmaz onu bilemedim nasıl değiştirecem ama yapmaya kararlıyım :KK9:
her akşam et bencede zor ya onu bende bilemedim et yerine akşamda arada yoğurt yerim protein sonuçta:KK19: sahurda bakalım duruma göre bilmiyorum şimdi tam bende günler uzun sonuçta bakalım duruma göre:KK66:

her akşam et bencede zor ya onu bende bilemedim et yerine akşamda arada yoğurt yerim protein sonuçta:KK19: sahurda bakalım duruma göre bilmiyorum şimdi tam bende günler uzun sonuçta bakalım duruma göre:KK66:
bakalım nasıl olucak birbirimize destek oluruz çok güzel olur :KK19:

X