Ramazanda Kilo Vermek İçin Sağlıklı Diyet Listesi!

geçmiş olsun canım hemencecik iyileşirsin inşallah :KK19:
sağol canım inşallah mübarek ramazan ayı hazır oruç tutarken bana dua edin iyileşeyim ya o_O sinuzit mide rahatsızlığı üstüne bugün regl oldum sanırım kullandığım ilaçlardan erken oldum 5 farklı ilaç içiyorum da daha 13 14 gün vardı falan ilk defa erken regl oldum normalde düzenlidir 1 yada 2 gün değişir şok oldum az önce korktum ya regl olcağımı hiç düşünmeyince dedim ne oluyor:KK70: sonra çaktım olayı:KK70::KK70:

Y
tatlı olarak meyveyi ekleyebilirisin canım özellikle sahurda yada iftardan sonra tatlı ihtiyacın olacak onu karşılaman lazım birde arada az şekerli sütlü tatlı yiyebilirsin ama haftada 2 gün falan mesela o gün meyve yememek şartıyla aklında olsun günler uzun vucudun şeker ihtiyacınıda karşılamak lazım:KK66:

Evet çok doğru diyosun kan şekerimi karşılamam lazm geçen şekersiz puding aldm onu denicemm sizinde aklınızda olsun hem sütlü olur hem hafif.Ayy inş şu bir ay istediğimiz gibi gider de güzel sonuçlar alırız inş canm

Ayy bişe daha ben dedim ya iftarda çorba salata olur diye annem bugün güveç yapmş onunda vitaminden alayım diye bi kaç çatal aldım yani kızlar demek istediğim her vitaminden tadalım ama azar azar yani çünkü her gün aynı şeyleri uygulamak sağlık açısından olumsuz sonuç doğurabilir

Ayy bişe daha ben dedim ya iftarda çorba salata olur diye annem bugün güveç yapmş onunda vitaminden alayım diye bi kaç çatal aldım yani kızlar demek istediğim her vitaminden tadalım ama azar azar yani çünkü her gün aynı şeyleri uygulamak sağlık açısından olumsuz sonuç doğurabilir
doğru söylüyosun canım zaten çok fazla saat tutuyoruz oruç her şeyden vitamin almak lazım

Hadi canım bekliyoruz bende durumlar fena gitmiyo dediğiö gibi azar azar yemeye çalışıyorm vucudum alışmalı önce bi

merhaba, 61,7 kg ile başladığım ramazanın 5. günü bu sabah tartıldım 60,2 kg yaklaşık 1,5 kilo gitmiş gibi görünüyor ama bir kısmı sudur tabi ki... sonuçlarımızı yazalım motive edelim birbirimizi.

ben iftarda bir kase çorba, bir tabak yemek(ne yemeği varsa), yoğurt veya salata yiyorum. çok canım istediğinde pidenin ucundan biraz kırıp yedim. sahurda bir kase sütle cornflex yiyorum.

kızlar merhaba bende sizlerle birlikte kilo vermek istirıyorum

bugun sahura kalmadım onun öncesinde saat 1de 1 tost yedım yattım

tabı akşam ifara davetliydim.ordakı yedıklerımı hiç saymıyorum:KK43:

şuan kilom 72

Kizlar merhaba bende dunden beri diyetteyim ayrica doktorum bana bi ilac verdi onu kullanmaya basladim. Adini yazmam dogru olur mu bilmiyorum ama t...l diye bi ilac obezite rahatsizliginda kullaniliyor. Su an 80 kiloyum vermem gereken 23 kilo var. Etrafinizda ilac kullanipta kili veren var mi varsa ayda kac kilo verdiler?

Kizlar merhaba bende dunden beri diyetteyim ayrica doktorum bana bi ilac verdi onu kullanmaya basladim. Adini yazmam dogru olur mu bilmiyorum ama t...l diye bi ilac obezite rahatsizliginda kullaniliyor. Su an 80 kiloyum vermem gereken 23 kilo var. Etrafinizda ilac kullanipta kili veren var mi varsa ayda kac kilo verdiler?
ilaçları pek doğru bulmuyorum ben biliçsiz ilaç kullanımı en kötüsü ki diyetisyen bile vermiş olsa benim diyetisyenimde vermişti ilaç kullanmak istemiyorum dedim bıraktım açıkcası şöyle söyleyim ben en basitinden ağrı kesici ve antibiyotik kullanımından şu an toksik hepatit geçiriyorum ki bademik enfeksiyonumdan zorunlu kullandığım halde ki herkesin kullandığı ve doktorun reçete ettiği bir ilaç olmasına rağmen bünye meselesi karaciğerim gidiyordu az kalsın bende tabi:KK43: birde dün bir habere rastladım zayıflamak için ilaç kullandığı için ölen bir kızın haberiydi ayrıca geçen günlerde de şu zayıflama çaylarını içip karaciğeri iflas eden bir kızın haberi vardı artık sen karar ver ilaç bitkiselde olsa ilaçtır ben şu an hastane köşelerinde dolanmaktan mıdır bilmem ilaç diyince 100 kere düşünüyorum kendi bedeninden sen sorumlusuno_O
ayrıca ben kendim için söyleyim 12 kilo verdim 5 ayda falan tam bilmiyorum sadece yediklerime dikkat ederek ve ilk başlarda yürüyüş yapıp sonra belli bir kilo verdikten sonra spor salonunda yada evde videolarla spor yaparak ve verdiklerimi de almadım 3 aydır aynı kilodayım çok dikkat etmememe rağmen hala vermem gereken kilo var hayal ettiğim kilom için zamanla veririm bir iyileşeyimde:110: bence diyetisyenine de söyle ilaç kullanmak istemiyorum biraz uzun sürsün ama ilaçsız kilo vereyim de tabiki kendin bilirsin ben sadece öneride bulunuyorum:KK51: bu arada 74 küsürle başlamıştım şu an 62 lerdeydim boyumda 161

selam kızlar buraları boş bırakmayın ben hastalıktan oruç tutamıyorum halbuki çok istiyorum ama bu sene nasip olmayacak galiba:110: sizleri takipteyim aktif olalım örnek olalım ayrıca abartmayalım iftarda hadi bakalım neler yapıyorsunuz yazın bize biraz:cool: nerde menüler sporlar kilo bldirimleri:KK23:
lois3 lois3 Feraceli Feraceli sekerl sekerl shrylz shrylz M morpapatyam
kızlar sanırım siz daha aktifsiniz cuma günleri iftardan 2 saat önce bildirim yapmaya ne dersiniz ben size psikolojik destek takılayım diyorum bakalım kaç kilo vereceksiniz var mısınız:KK66: hem buraları biraz canlandırmış oluruz hemde nasıl bir yol izliyorsunuz bakarız:KK66:

selam kızlar buraları boş bırakmayın ben hastalıktan oruç tutamıyorum halbuki çok istiyorum ama bu sene nasip olmayacak galiba:110: sizleri takipteyim aktif olalım örnek olalım ayrıca abartmayalım iftarda hadi bakalım neler yapıyorsunuz yazın bize biraz:cool: nerde menüler sporlar kilo bldirimleri:KK23:
lois3 lois3 Feraceli Feraceli sekerl sekerl shrylz shrylz M morpapatyam
kızlar sanırım siz daha aktifsiniz cuma günleri iftardan 2 saat önce bildirim yapmaya ne dersiniz ben size psikolojik destek takılayım diyorum bakalım kaç kilo vereceksiniz var mısınız:KK66: hem buraları biraz canlandırmış oluruz hemde nasıl bir yol izliyorsunuz bakarız:KK66:
Tamamdır canım akşam öenü paylaşımı yaparım

X