Ramazanda Kilo Vermek İçin Sağlıklı Diyet Listesi!

merhaba herkese. ramazanda diyete baslamayi dusunenlerden biri de benim. diyet yapmayi bir turlu beceremiyorum. belki birbirimizden destek alirsak basarabilirim diye dusundum. desteklerinizi bekliyorum.

merhaba herkese. ramazanda diyete baslamayi dusunenlerden biri de benim. diyet yapmayi bir turlu beceremiyorum. belki birbirimizden destek alirsak basarabilirim diye dusundum. desteklerinizi bekliyorum.

http://www.diyetto.com web sitemizde diyet iftar menümüzü paylaşmaya başladık.. Kilo vermeye yönelik hazırladık kızlar. Benim de 5 kilom kaldı. Bu kiloyu da ramazan da vermeyi düşünüyorum. Son 1 aydır hiç dikkat etmiyorum.. Ekmek yemeye bile geri döndüm.. Ama hala yavaş da olsa kilo veriyorum.. Bu iş tamamen kalorisi az yemeklerle beslenmeye bakıyor.. İftar menümüzdeki yemekleri rahatlıkla yapabilirsiniz.. Sormak istediğiniz bir şey olursa burdan da yazabilirsiniz

http://www.diyetto.com/diyet-iftar-menusu/

Ama oruç tutmuş gibi olucam çünkü evde abiler var onlar tutmadığımı anlamamalı sadece sizden farkım iftar ve sahur arasında minnak bir aram olucak

merhaba, bu gece başlıyoruz. ben spor yapabileceğimi sanmıyorum. çalıştığım için en geç 23:00'da yatmış oluyorum. malum iftar 21'de zaten ne ara yemek yeyip sindirip spor yapayım. zaten 18 saat oruçtan sonra elimi kolumu kaldıracak halim olmaz. ama yediklerime dikkat edebilirsem biraz da olsa kilo veririm. herkese çelik gibi bir irade diliyorum.:KK49:

kızlar bende varım sizlerle ilk kez ramazanda diyet yapcam ama nasıl olacak nasıl yapacam bilmiyorum. benimde 5-6 kilo fazlam var internetten araştırıyorum bazı yazılar yok sahuru fazla kaçırmayın bazısı işte yok iftarı fazla kaçırmayın diye bahsetmişler kafam karıştı ama şunu biliyorum ki bu 1 ay içerisinde bu 5-6 kilo gitcek gitmeli! diyetten sıkıldım formuma kavuşmak istiyorum artık :KK43:( haftada 3 gün iftardan 1 saat sonra spor yapıcam. yediklerime çok dikkat etmeliyim yoksa vermek yerine alıyorum ben ramazanlarda.sizlerin yemek konusunda önerileri var mı öğrenebilir miyim

kızlar bende varım sizlerle ilk kez ramazanda diyet yapcam ama nasıl olacak nasıl yapacam bilmiyorum. benimde 5-6 kilo fazlam var internetten araştırıyorum bazı yazılar yok sahuru fazla kaçırmayın bazısı işte yok iftarı fazla kaçırmayın diye bahsetmişler kafam karıştı ama şunu biliyorum ki bu 1 ay içerisinde bu 5-6 kilo gitcek gitmeli! diyetten sıkıldım formuma kavuşmak istiyorum artık :KK43:( haftada 3 gün iftardan 1 saat sonra spor yapıcam. yediklerime çok dikkat etmeliyim yoksa vermek yerine alıyorum ben ramazanlarda.sizlerin yemek konusunda önerileri var mı öğrenebilir miyim
Benimde 5-6 kilo vermem şaaaart bu ramazan. Şu bi kaç gün oruçlu olamıcam regliyim maalesef ama ben yinede menümü paylaşıcam burada

Kızlar regli oldum herkesle beraber başlıyamıcam oruç tutmaya :KK43:
ya bende de mide bulantısı baş ağrısı falan vardı feraceli acile gittim kaç gün midem çok kötü hemde sinüzit olmuşum ilaç içiyorum oruç tutamıyorum birde tansiyonum düşüyor çok üzüldüm bende ilk günleri tutamayacağım için inşallah çabuk iyileşirim şu an tek isteğim bu sizi takipteyim ama gelicem bekleyin beni:KK22:

ya bende de mide bulantısı baş ağrısı falan vardı feraceli acile gittim kaç gün midem çok kötü hemde sinüzit olmuşum ilaç içiyorum oruç tutamıyorum birde tansiyonum düşüyor çok üzüldüm bende ilk günleri tutamayacağım için inşallah çabuk iyileşirim şu an tek isteğim bu sizi takipteyim ama gelicem bekleyin beni:KK22:
Geçmiş olsun canım:KK15: iyice iyileş öyle başla oruç tutmaya yoksa daha kötü olursun

Arkadaşlar Merhaba benimde kilolarimla başım acayip dertte son zamanlarda çok hızlı kilo artışı başladı ve göbek basen ne ararsan var maşallah eşimde sıkilmaya başladı benim bu halimden önceden böyle değildim. Spora başladım başladığım yerde ramazanda iftardan sonra faaliyet yokmuş ben şimdi ramazanda kilo verebilir miyim banayardımcı olursanız çok sevinirim. Boy 160 kilo 73 şöyle 55e felan düşsem süper olcak..

çook geçmiş olsun sana kendini iyi hissetiğin an başlarsın nasıl olsa sağlıkmızdan önemli değil ya.

dün kaçırdım mlsf orucun ilk gününden herhalde saldırdım yemeklere kendimdem çok utanıyorm şu an :KK43:( ama ilk gün olur diye kendimi teselli ediyorum. her neyse ben sahuru şöyle yapcam
1 yumurta
2 dilim kepekli ekmek
5 tane zeytin
1 kibrit kutusu kadarı peynir
domates -salatalık
1 su bardağı süt
bence ne az ne de fazla 17 saat aç kalcaz yeterli bunlar hem yumurta ve süt ve de salatalık tok tutuyor.
iftar ne yicem bilmiyorm annemgl salçalı yağlı doyurucu yemekler yaparken ve yerken ben çorbayla ve salata yicem hem sizdede mi öyle oluyo blmiyrm çorba iiçince bi tokluk geliyo. belki 2 saat sonra yeşil elma. bitki çaylarını içmeyi denicem.

kesinlikle tatlı yok dondurmayıda çok kaçırınca kilo oluyo mlsf :KK43: ben bugünden itibaren başlıcam kızlar.bakalım nasıl olacak gelişmeleri bildircem. peki ya sizler ne yapmayı düşünyosnz ?

dün kaçırdım mlsf orucun ilk gününden herhalde saldırdım yemeklere kendimdem çok utanıyorm şu an :KK43:( ama ilk gün olur diye kendimi teselli ediyorum. her neyse ben sahuru şöyle yapcam
1 yumurta
2 dilim kepekli ekmek
5 tane zeytin
1 kibrit kutusu kadarı peynir
domates -salatalık
1 su bardağı süt
bence ne az ne de fazla 17 saat aç kalcaz yeterli bunlar hem yumurta ve süt ve de salatalık tok tutuyor.
iftar ne yicem bilmiyorm annemgl salçalı yağlı doyurucu yemekler yaparken ve yerken ben çorbayla ve salata yicem hem sizdede mi öyle oluyo blmiyrm çorba iiçince bi tokluk geliyo. belki 2 saat sonra yeşil elma. bitki çaylarını içmeyi denicem.

kesinlikle tatlı yok dondurmayıda çok kaçırınca kilo oluyo mlsf :KK43: ben bugünden itibaren başlıcam kızlar.bakalım nasıl olacak gelişmeleri bildircem. peki ya sizler ne yapmayı düşünyosnz ?
tatlı olarak meyveyi ekleyebilirisin canım özellikle sahurda yada iftardan sonra tatlı ihtiyacın olacak onu karşılaman lazım birde arada az şekerli sütlü tatlı yiyebilirsin ama haftada 2 gün falan mesela o gün meyve yememek şartıyla aklında olsun günler uzun vucudun şeker ihtiyacınıda karşılamak lazım:KK66:

ilk gün sahurda bi yumurta,2 zeytin,salata domates, 15 tane peynirli sigara böreği birazda karpuz yedim.iftar daha iyiydi çok yemedim ama karnım çok şişti bütün gece şişlik vardı biraz hareket ettim rahatladım.bu sabahta koca bi salçalı zeytinli koca bi tost yedim o_Oyine yumurta,salata,peynir vs. öyle geçiyo çok sağlıklı değil ama bunları yiyorum genel olarak böyle ne dersiniz ?

ilk gün sahurda bi yumurta,2 zeytin,salata domates, 15 tane peynirli sigara böreği birazda karpuz yedim.iftar daha iyiydi çok yemedim ama karnım çok şişti bütün gece şişlik vardı biraz hareket ettim rahatladım.bu sabahta koca bi salçalı zeytinli koca bi tost yedim o_Oyine yumurta,salata,peynir vs. öyle geçiyo çok sağlıklı değil ama bunları yiyorum genel olarak böyle ne dersiniz ?
bence gayet güzel tost sürekli yeme arada değişiklik iyidir tabi:cool:

X