Patates diyeti

Aykiz1986

Sen benim dünyamsin kızım❤
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
869
504
Merhaba kizlar sok patates diyetine baslamak istiyorum yarin haftada 5 kilo veriyorsun bana arkadaslik etmek isteyenler gelsin lutfen liste bu kizlar varmi bana eslik etmek isteyen?

Eklentiler

• 20201122_225111.jpg
    20201122_225111.jpg
    120,6 KB · Görüntüleme: 342
Böyle şok diyetlerle sonra vücudunuz gerçekten şoktan (!) çıkamıyor. Metabolizmanızı harap ettiğinizle kalıyorsunuz. Şu dönemde bir sürü diyetisyen online çalışıyor, Youtube'a bedava izleyebileceğiniz videolar yüklüyor. Onları takip etseniz bu tarz diyetlerden daha fazla yararı dokunur.

Ben yaptim patates diyetini 3 gunde tam 4.5 kilo verdim sunu fark ettim eger hic diyet yapmamissaniz baya kilo veriyorsunuz ama diyetle ugrasiyorsaniz birde sok diyet yapim diyosaniz fazla gitmiyor

Ben yaptim patates diyetini 3 gunde tam 4.5 kilo verdim sunu fark ettim eger hic diyet yapmamissaniz baya kilo veriyorsunuz ama diyetle ugrasiyorsaniz birde sok diyet yapim diyosaniz fazla gitmiyor
Başladım canım bende. Diyet yapıyorum normalde ama bu haftasonu değişiklik olsun istedim. İlk gün iyi ama şuan bi halsizlik geldi sanki bana. 3 gün dayanılmaz buna ya :KK9:

X