Haftada 1 kilo birlikte verelim.

Benimde misafirim var baya çay kahve tatlı ipin ucunu bıraktık gitti 🤦🏻‍♀️
Misafirlik olayları sıkıntılı 😅 insan birbirini gazlayarak diyet yapabildiği gibi çok da güzel yiyebiliyor.
Birkaç gündür yürüyüş yapamıyorum. 2 gündür çok dikkatli beslenmeme rağmen kilom sabit. Mens haftasına denk geldiğimden sanıyorum . Yoksa pazar hariç çok dikkatliydim . Perşembeye sanırım sınıfta kalıcam 😔

Misafirlik olayları sıkıntılı 😅 insan birbirini gazlayarak diyet yapabildiği gibi çok da güzel yiyebiliyor.
Birkaç gündür yürüyüş yapamıyorum. 2 gündür çok dikkatli beslenmeme rağmen kilom sabit. Mens haftasına denk geldiğimden sanıyorum . Yoksa pazar hariç çok dikkatliydim . Perşembeye sanırım sınıfta kalıcam 😔
Yumurtlama günlerindeyim bende aşırı şişkinlik var ve tatlı krizleri devam birazda üzüntülü zamanlarda daha çok tatlıya bağlıyorum kendimi şaka gibi dolabın kapısını sürekli aç kapa modundayım 🤣🤦🏻‍♀️

Ben de katılmak isterim . Ocak ayının ortasında 83.90 gibi bir kilo ile başladım güncel kilom 65.8 daha verecek yaklaşık 7 kilom var . İlk aylar kilo verişim hızlı olmakla birlikte hızım azaldı . Ayda 4 kilo şahane bişey benim için o yüzden birbirimizin motivasyonunu artırarak başarabiliriz diye umuyorum ☺️
Evet arkadaşlar 1 hafta bitti 😅 kiloları alalım. Benden 850 gram gitmiş . 1 kiloyu yakalayamadık . 64.95 tartıldım sabah . küsüratı çok olsa bile 64 lü bir rakam bile kendimi iyi hissettirmeye yetti . 9 mayıs için 65 hedefi koymuştum 1 hafta öncesinde ulaştım şükür 🙏🏻

Kızlar ya neredesiniz , hadi yazın neler yapıyorsunuz. Hergün bakıyorum konuya yazan yok ben de yazmaktan vazgeçiyorum 😂
Ben son hamileliğimden önceki kiloma ulaştım şükür ama bir rahatlama geldi malesef . Dün pazar kahvaltısında pişi yedim öyle söyliyim 😔 yürüyüşler de bu ara yok, bir ara düzene oturtmuştum ne güzel yağmur resmi tatil vs aksadı. Bu perşembeye -1 kilo yine zor gibi …

X