Ovülasyon testi ve çatlama

Eklentiler

• 84C8202C-91C1-4815-AB6B-EADB4FC792C4.jpeg
    84C8202C-91C1-4815-AB6B-EADB4FC792C4.jpeg
    155,2 KB · Görüntüleme: 65
Merhaba canım malesef hala pik yok😒 zaten akıntı vs de 0 bende gram yok olmazda bundan sonra kaçırdım bu ay galiba 😊13,16,19 değerlendirmiştir belki ordan bi ümit
İnşallah tutunmuştur bebişin sana Allah hayırlısını versin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Eklentiler

• Ccc 2.jpg
    Ccc 2.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba canım malesef hala pik yok😒 zaten akıntı vs de 0 bende gram yok olmazda bundan sonra kaçırdım bu ay galiba 😊13,16,19 değerlendirmiştir belki ordan bi ümit
Eskiye göre daha koyu aslında senink ama hayırlısı 🌸🌹🧿bellli mi olur tutmuştur inşallah hayırlısı 🥰🥰

Bu arada bende de akıntı yok hiç olmadı da çok bu ay

Bazen sırf bu sebeple birlikte olmak da tuhaf oluyor 🤭 sanırım testlerin en kötü yanı bu 🌸🌸🥰
benim dün akşam suratım ateş gibi yanıyordu , eşime dedim ateşim varmı baktı yok dedi , sonra gittim yüzümü felan yıkadım . Afedersin Göğüslerimin uçları kırmızılaşmıştı 😀 gece ye doğru 2 -3 kere hapşırdım dedim herhalde grip oluyorum. Yarım saat önce de afedersin iç çamaşırımda ince uzun kahverengi lekelenme gördüm iğne gibi karnımın alt kısmı davul gibi midemin altı yani , içime çekemiyorum🙄 ay içime bi ümit doğdu acaba erken gebelik testin de çıkar mı ne dersin sabahtan beri de 3-4 bardak su içtim yapsam mı ki ya. Bat 3-4 Mayıs 😤

Canım yaptım ama gene emin olamadım elimde 2 tane inno marka test vardı biri ultra hızlıymış güya onda sanki silik görüyorum . Sabah ilk idrar la denemedim . Dün denemiştim diye 😤
Bide bak ovülasyon atıyorum sence bugün pik mi?

Eklentiler

• Klkll.jpg
    Klkll.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 33
  • Aaaaaa.jpg
    Aaaaaa.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 39
Canım yaptım ama gene emin olamadım elimde 2 tane inno marka test vardı biri ultra hızlıymış güya onda sanki silik görüyorum . Sabah ilk idrar la denemedim . Dün denemiştim diye 😤
Ay inanamıyorum sanki birinde var 🥰🥰😍😍😍tey tey teyyyy çok sevindimmmm 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼içime umut doldu

Ortadaki mavide bir gölge var sanki 😊😊
Benim de alt karında şişlik olmuştu içime çekemiyordum 😍😍 Ay hadi inşallah çok sevindim umarım vardır

Ovülasyon da pik 🤗 ama bazen gebelik varsa da oluyormuş . Hadi hayırlısıyla inşallah gebelik vardır . Aslında prodoctor erken gebelik alsan en iyi o bence

Ortadaki mavide bir gölge var sanki 😊😊
Benim de alt karında şişlik olmuştu içime çekemiyordum 😍😍 Ay hadi inşallah çok sevindim umarım vardır
İnşallah kuzum olumlu olumsuz yazarım sana
Bide predictor early aldım kargoda yarın gelir . Onu da denerim . Yumurtlama gününü bilmediğim için bugün kaçıncı gün bilmiyom . Geçen sene ki gebeliğimde bende hiç yerleşme kanaması olmamıştı . Onu görünce şüphelendim . Kist felan değilse tabi 😀😀

Ovülasyon da pik 🤗 ama bazen gebelik varsa da oluyormuş . Hadi hayırlısıyla inşallah gebelik vardır . Aslında prodoctor erken gebelik alsan en iyi o bence
Ben bugünü de değerlendireyim öyleyse ne olur ne olmaz 😀 inşallah Allah gönlümüze göre verir ikimizde çok bekletmez bizi amin

İnşallah kuzum olumlu olumsuz yazarım sana
Bide predictor early aldım kargoda yarın gelir . Onu da denerim . Yumurtlama gününü bilmediğim için bugün kaçıncı gün bilmiyom . Geçen sene ki gebeliğimde bende hiç yerleşme kanaması olmamıştı . Onu görünce şüphelendim . Kist felan değilse tabi 😀😀
Yaz mutlaka ben de haftaya cuma ya da cumartesi test yapıcam inşallah yazarım sana 🥰 her gebelik farklı oluyor işte . Umarım yerleşme kanamasıdır . Aynı anda hamile kalsak ne güzel olur 🙏🏻🌹 güzel haberlerini bekliyorum

Ay
Yaz mutlaka ben de haftaya cuma ya da cumartesi test yapıcam inşallah yazarım sana 🥰 her gebelik farklı oluyor işte . Umarım yerleşme kanamasıdır . Aynı anda hamile kalsak ne güzel olur 🙏🏻🌹 güzel haberlerini bekliyorum
ay evet canım ya inşallah bu ay kalmışızdır 🙏🏻 belirti takip ederiz , kese foto atarız 🌸🌸 amin inşallah herşey den önce sağlıklı olsun rabbim bir daha aynı acıyı yaşatmasın bize 🍀 senin güzel haberlerini bekliyorum 🙏🏻 bende öğrenince yazıcam sana

X