Ovülasyon testi ve çatlama

Benimde forumlardan okuduğum kadarıyla öyle yazıyorlar . Çatlama çok önemliymiş hafif silikleşmeye başlayınca çatlıyormuş . Tutma olasılığı en yüksek zaman diyorlar ama , sen pikken de yapsan 72 saat yaşıyorsa sperm zaten çatlamaya denk gelecek bu 2 gün önemli diyorlar bence değerlendir 2 günüde eğer eşinde sperm problemi yoksa . Problem olanlarda 3 günde 1 diyorlar
Bildiğim bir sorun yok eşimde . Ama bizim ilk bebeğimizi 12. Haftada bir sürü anomoli çıkınca kürtajla aldılar . Kalitesiz spermden olur mu acaba diye korkuyorum:KK43:
Her şeyden korkar oldum başıma böyle bir şey gelince

Bildiğim bir sorun yok eşimde . Ama bizim ilk bebeğimizi 12. Haftada bir sürü anomoli çıkınca kürtajla aldılar . Kalitesiz spermden olur mu acaba diye korkuyorum:KK43:
Her şeyden korkar oldum başıma böyle bir şey gelince
Öyle bir şey olsa doktor sık ilişki yaşamayın demezmiydi ki 🙄 bilemedim yanlış bir şey de söylemek istemiyorum

12 gün var canım
Bence ben yumurtladım ve kaçırdım ya . Bu saatten sonra pik görürsem renglim uzaması lazım değil mi?
Ama bu zaman kadar hiç gecikmedi renglim
Normalde kaç günde bir adet görüyorsun. Ben yumurtlamanın daha erken olduğunu düşünmüyorum nedense
Benim 28 çok nadir 29 günde bir . Bu yüzden 14. Gün yumurtlama oldu . Adetlerim düzenlidir .
Dün gece benim yatağa geçtim yattım baya midem bulandı . Karnımda çok şişkinlik vardı sürekli WC gidiyorum. Bugün de inanılmaz baş ağrım var . Sanırım bunlar yumurtlamadan dolayı.

Normalde kaç günde bir adet görüyorsun. Ben yumurtlamanın daha erken olduğunu düşünmüyorum nedense
Benim 28 çok nadir 29 günde bir . Bu yüzden 14. Gün yumurtlama oldu . Adetlerim düzenlidir .
Dün gece benim yatağa geçtim yattım baya midem bulandı . Karnımda çok şişkinlik vardı sürekli WC gidiyorum. Bugün de inanılmaz baş ağrım var . Sanırım bunlar yumurtlamadan dolayı.
28 günde 1 canım 6 Nisan adet başlama tarihim 19-20 de pik olmadı ki 🙄 14 gün olsa yakalardım . Benim de sol kaşığım ve sol belim e giren bıçak gibi ağrılar var , karnımın altında var , akıntım yok ama 2-3 gündür pik göremedim malesef . Seninki ler yumurtlamada olabilir , bebiş de inşallah bebiştir

28 günde 1 canım 6 Nisan adet başlama tarihim 19-20 de pik olmadı ki 🙄 14 gün olsa yakalardım . Benim de sol kaşığım ve sol belim e giren bıçak gibi ağrılar var , karnımın altında var , akıntım yok ama 2-3 gündür pik göremedim malesef . Seninki ler yumurtlamada olabilir , bebiş de inşallah bebiştir
İşte bu yüzden kaçırdığını pek düşünmüyorum ben 🙏🏻bazı aylarda kadınlar yumurtlamaymış acaba öyle bir şey mi bilemedim

Olabilir canım belkide
Merhaba canım 🌸 ben dün ili tane bu sabah bir tane test yaptım sanki bu sabahki bir tık daha silik gibi geldi bana çatlama oluyor galiba .
Sen ne yaptın ne durumdasın 🧡🌹

Eklentiler

• 60860326-B880-4854-B7DF-E4C565A70328.jpeg
    60860326-B880-4854-B7DF-E4C565A70328.jpeg
    126,6 KB · Görüntüleme: 52
Merhaba canım 🌸 ben dün ili tane bu sabah bir tane test yaptım sanki bu sabahki bir tık daha silik gibi geldi bana çatlama oluyor galiba .
Evet 14 tam pik 15 çatlama yeni 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Ben sabah yaptım silik çızgi çıktı , hatta benim bir tane ovülasyon testim bozuktu damlattım 3 damla ama testte hiç çizgi yoktu C bile yoktu . 😏
İnovitia test dağıtımda akşam onunla lub markayı aynı anda yapıp karşılaştırcam

Sen bugünü de değerlendir bence kaçırma . Ben internetten araştırdım ama anomoni nin sperm kalitesiyle bir ilişkisi yok öyle bir yazı görmedim . Kromozom yazıyor ama her spermde kromozom sayısı aynıdır

Sen bugünü de değerlendir bence kaçırma . Ben internetten araştırdım ama anomoni nin sperm kalitesiyle bir ilişkisi yok öyle bir yazı görmedim . Kromozom yazıyor ama her spermde kromozom sayısı aynıdır
Dün geceyı değerlendirdik ama bu geceyı de mi değerlendirelim ?

Evet 14 tam pik 15 çatlama yeni 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Ben sabah yaptım silik çızgi çıktı , hatta benim bir tane ovülasyon testim bozuktu damlattım 3 damla ama testte hiç çizgi yoktu C bile yoktu . 😏
İnovitia test dağıtımda akşam onunla lub markayı aynı anda yapıp karşılaştırcam
Hafî inşallah çabucak gelir kargo 🙏🏻🌹 hayırlı sonuçlar alalım bu ay 😊🧡

X