Adete 8 gün kala geçmeyen bel ağrısı hamilelik belirtisi mi

havva kartboga

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2024
44
9
Merhabalar, bu ay yumurtlama günümü ovulasyon testi ile takip ettim 20 21 ve 22 nisan tarihleri koyuydu. Öncesinde ve sonrasında ikinci çizgi silikti ama ben hepsini değerlendirdim. Adet tarihime şuanda 8 gün var ama dünden beridir belim çok ağrıyor ayakta duramıyorum. Hiçbir iş yapamıyorum. Dün değil önceki gün ovulasyon testim negatifti ben yumurtlama dönemi bitti sandım ama dün belim çok ağrıyınca tekrar ovulasyon testi yaptım ve ikinci çizgi çikti ama aşırı koyu değildi. Akıntım da var. İkinci defa mi yumurtlama oldu yoksa hasta mıyım, gebelik belirtisi ise 8 gün önceden başlar mı bel ağrısı bilmiyorum. Kafam çok karışık ve hala aşırı bel ağrısı çekiyorum. Tecrübeli arkadaşlarım bana bir fikir verin lütfen 🙏

Az önce yine ovulasyon testi yaptım yine silik çizgi var. Fikri olan yok mu ;(
Merhabalar benim de 22 ve 23 Nisanda pik oldu ovülasyon testim . 5 gün geçti benim de alt karnımda kramp ve yanma gibi ağrılar başladı .
Ve senin belirtilerin de normal . Ben 1 ocakta öğrenmiştim ilk gebeliğimi ve adete 6 gün vardı silik çıkmıştı .
9 gün önceden başlamıştı belirtiler aşırı gaz olmuştu ama normal bir gaz değil çok fazlaydı. Ve alt karında kramp ,yanma oluyordu .
kürtajdan sonra 1 adetim geçti doktor tekrar deneyin dedi şimdi yine alt karında yanma ve kramp var inşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz 🙏🏻🌸🧡başka sorun varsa yardımcı olmak isterim

Teşekkür ederimmm🙏🙏 ❤adete daha 8 gün olduğu için gebelik testi yapmadım ama bel ağrım aşırı olunca acaba yumurtlama mı diye ovulasyon testi yaptım. İki gündür silik çıkıyor. Kafam çoook karışık 😞

Az önce yine ovulasyon testi yaptım yine silik çizgi var. Fikri olan yok mu ;(
Lh hormonu her zaman vucutta bulunduğu için ne zaman yaparsanız yapın silik çizgi hep çıkacak önemli olan pik çıkması ve sizde pik çıkmış yumurtlamışsınız yani ovülasyon testinde silik çizgilere kafa takmayın 🫠

Bu sabah yaptım gebelik testini. Var mı sizce. Kuruma çizgisi dedikleri nedir tam olarak
IMG_20240503_102937.jpg

Bu sabah yaptım gebelik testini. Var mı sizce. Kuruma çizgisi dedikleri nedir tam olarak
Eki Görüntüle 3422504
Öncelikle inşallah rabbim gönlüne göre versin. İnşallah gebelik vardır. Bende ovulasyon testiyle öğrendim hamile olduğumu ve evet benim de belim aynı şekil tutulmuştu adet günüm yaklaştıkça ovulasyon testim daha koyu çıkıyordu sanki yumurtlama olmuş gibi t çizgisi kopkoyuydu sonra zaten adet günü test yaptım ve hamileyim

Öncelikle inşallah rabbim gönlüne göre versin. İnşallah gebelik vardır. Bende ovulasyon testiyle öğrendim hamile olduğumu ve evet benim de belim aynı şekil tutulmuştu adet günüm yaklaştıkça ovulasyon testim daha koyu çıkıyordu sanki yumurtlama olmuş gibi t çizgisi kopkoyuydu sonra zaten adet günü test yaptım ve hamileyim
Maşallah, darısı bana 🥰❤❤❤

IMG_20240503_182737.jpg

Merhabalar benim de 22 ve 23 Nisanda pik oldu ovülasyon testim . 5 gün geçti benim de alt karnımda kramp ve yanma gibi ağrılar başladı .
Ve senin belirtilerin de normal . Ben 1 ocakta öğrenmiştim ilk gebeliğimi ve adete 6 gün vardı silik çıkmıştı .
9 gün önceden başlamıştı belirtiler aşırı gaz olmuştu ama normal bir gaz değil çok fazlaydı. Ve alt karında kramp ,yanma oluyordu .
kürtajdan sonra 1 adetim geçti doktor tekrar deneyin dedi şimdi yine alt karında yanma ve kramp var inşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz 🙏🏻🌸🧡başka sorun varsa yardımcı olmak isterim
Merhaba, test yaptınız mı, sonucunuz nedir?

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?

X