Ovülasyon testi 3 gün pik normal mi???? Kızlar yardım lütfennn

Canım ben çatlamamı bilmiyom , benim sat:6 Nisan Bat:3-4 Mayıs
Ben ovülasyon testine bu ay başladım oda ayın 19unda 😤 19 undan bugüne de pik göremedim vallahi . Pik belki daha önce oldu ve ya olmadı vallahi bilmiyom . Ben adetten sonra 3 günde 1 ilişki yaşadım . 13-16-19-22 bunlardan birinde yumurtlama ve ya çatlama oldu mu bilmiyom vallahi . Kaset testte anlayamadığım için innova geçtim . Ama olumlu ve ya olumsuz yazarım sana öğrenince
Hayırlı haberler inşallah canım ya benim de moralim bozuldu ilk kez kullandım testlerden ama doğru yaptığıma eminim gebelik testimde negatif çıktı bilmiyorum ki çok kafa karıştırıcı işler inşallah vardır bizde de bişeyler hayırlısıyla ne diyeyim

Hayırlı haberler inşallah canım ya benim de moralim bozuldu ilk kez kullandım testlerden ama doğru yaptığıma eminim gebelik testimde negatif çıktı bilmiyorum ki çok kafa karıştırıcı işler inşallah vardır bizde de bişeyler hayırlısıyla ne diyeyim
Canım ben bu forumlar da adeti geçtikten sonra 7. Gün 10. Gün 17. Gün bile pozitif gören var . Bazılarıda yumurtlama sonrası 8. Gün poz. gören var Yani o döllenmeyle ilgili bir şey onu artık Allah biliyor canım herkes aynı anda olmuyor ki . İnşallah hayırlısıyla biz de güzel haberleri tez zamanda alırız . Her şey den önemli sağlıklı olması zaten

Teşekkür ederim canım benim . Bu gidişle toptan delireceğiz 🫶🏻
Canım reglin düzenliyse bu testler çok strese sokuyor insanı. 2-3 ay kullandım ben bıraktım baktım aşağı yukarı aynı günlerde yumurtluyorum. Yumurtlama haftanı değerlendir yeter, doktor da öyle dedi bana. Strese sebep oluyor düzenli regl oluyorsan yumurtlama haftanı gün aşırı değerlendir dedi

Canım ben bu forumlar da adeti geçtikten sonra 7. Gün 10. Gün 17. Gün bile pozitif gören var . Bazılarıda yumurtlama sonrası 8. Gün poz. gören var Yani o döllenmeyle ilgili bir şey onu artık Allah biliyor canım herkes aynı anda olmuyor ki . İnşallah hayırlısıyla biz de güzel haberleri tez zamanda alırız . Her şey den önemli sağlıklı olması zaten
İnşallah canım öyle tabiki haklısın. Biz 1 yıldır istiyoruz ama böyle bir kararsızlık içinde hayat telaşı doktora da gitmedik açıkçası. Ben bir ara gitmiştim aslında ama bir sorun görülmedi sadece hormon testleri kaldı ki önemli olan da onlar sanırım daha gidemedim her ay bu ay da olmazsa giderim dedim kaldı öylece eşimde gitmedi. Böyle negatif görünce de korkuyorum kendi kendime bir sorun mu var diye. Dedim şu oviülasyon testini bi deneyelim olmazsa o zaman gideriz yine negatif ama dediğin gibi belli olmaz kırmızı görene kadar umut var sanırım. Hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın hepimiz için inşallah bir gelişme olursa sende yazarsın bende yazıcam

İnşallah canım öyle tabiki haklısın. Biz 1 yıldır istiyoruz ama böyle bir kararsızlık içinde hayat telaşı doktora da gitmedik açıkçası. Ben bir ara gitmiştim aslında ama bir sorun görülmedi sadece hormon testleri kaldı ki önemli olan da onlar sanırım daha gidemedim her ay bu ay da olmazsa giderim dedim kaldı öylece eşimde gitmedi. Böyle negatif görünce de korkuyorum kendi kendime bir sorun mu var diye. Dedim şu oviülasyon testini bi deneyelim olmazsa o zaman gideriz yine negatif ama dediğin gibi belli olmaz kırmızı görene kadar umut var sanırım. Hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın hepimiz için inşallah bir gelişme olursa sende yazarsın bende yazıcam
Canım bende hormon testlerini yapmadım . Aynı şekilde 4-5 ay deneyeyim dedim olmazsa giderim . Alttan muayene olmuştum sadece oda iyi demişti doktor . Her şeyin hayırlısı zaten rabbim ol derse olur 🙏🏻 öğrenince yazıcam sana 🫶🌸

Canım seninle aynı durumu yaşıyorum bu ay ovülasyon testine başladım bende . 28 günde 1 adet günüm . 27-29 olur ama 30 asla olmaz . Bende sat : 6 Nisan Bat: 4 Mayıs .
Ovülasyon testim Nisan 19 da geldi ve yapmaya başladım . Uygulamada da 20 Nisan yumurtlama gözüküyor . Fakat o günler yumurtlama olmadı test dün ve bugün koyulaşmaya başladı . Bugün akşam yumurtlama olsa , yarın çatlama olsa varsayıyorum . Benimde adetten 14. Günde değil 19-20 günde yumurtlamış olcam . Hiç adetim de gecikmez şaştım kaldım . Hatta test bozuktur diye inov a geçtim ama bu sabahki koyuluğa göre yeni yumurtlucam gibi
Merhaba, benim sat 7 Nisan yani sizden 1 gün önce regl olmuşum. Ben ilk günden yumurtlamayı takip ettim ve reglin ilk günlerine yakın yumurtlama gördüm. Siz geç başlamışsınız belki o yüzden görememişsinizdir. Örnek olması için atıyorum testlerimi. Rabbim bu ay sağlıklı yavrularla doldurur umarım kucağımızı 🤲🏻

Eklentiler

• IMG_8142.jpeg
    IMG_8142.jpeg
    99,5 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba, benim sat 7 Nisan yani sizden 1 gün önce regl olmuşum. Ben ilk günden yumurtlamayı takip ettim ve reglin ilk günlerine yakın yumurtlama gördüm. Siz geç başlamışsınız belki o yüzden görememişsinizdir. Örnek olması için atıyorum testlerimi. Rabbim bu ay sağlıklı yavrularla doldurur umarım kucağımızı 🤲🏻
Evet canım senin 12. -13. Gün pik gözüküyor . Evet ben kaçırdım bu ay 😊 teşekkür ederim cevapladığın için 🙏🏻

Canım bende hormon testlerini yapmadım . Aynı şekilde 4-5 ay deneyeyim dedim olmazsa giderim . Alttan muayene olmuştum sadece oda iyi demişti doktor . Her şeyin hayırlısı zaten rabbim ol derse olur 🙏🏻 öğrenince yazıcam sana 🫶🌸
İnşallah gerek kalmadan Allah nasip eder isteyen herkesle beraber bizede 🤲❤️ Haberleşiriz canım bende adet olmayı bekliyorum artık hayırlısı olsun hakkımızda 🌸🌸

X