Otel kaydi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah kimseyi korktuğu şeyle sınamasın. Çok şükür sağlık problemim yok hpv vs yaşayan biri olsa demekki onu da linclerdiniz. Kadın kadının düşmanı olmuş. Size duam kalbiniz gibi insanlarla beraber olun her daim. Çünkü gerçekten şu konuşmalar korkunç
Beklenen temenni de geldi sonunda

Allah kimseyi korktuğu şeyle sınamasın. Çok şükür sağlık problemim yok hpv vs yaşayan biri olsa demekki onu da linclerdiniz. Kadın kadının düşmanı olmuş. Size duam kalbiniz gibi insanlarla beraber olun her daim. Çünkü gerçekten şu konuşmalar korkunç
Kalbi gibi insanlarla oldugu icin cok guzel bir hayati var arkadasimin.

Siz derdinize yanin ve kimseyi KEKLEMEYE calismayin.

Hpv'li birini linçlemem.
Mutsuz olduğum için kıskançlıktan yapıyorum hep bunları.
İnşallah hep kendim gibi insanlarla karşılaşırım tabii ki. Korkunç bir şey yok.
Çünkü sizi henüz linçlemedim.

Son düzenleme:
Hpv'li birini linçlemem.
Mutsuz olduğum için kıskançlıktan yapıyorum hep bunları.
İnşallah hep kendim gibi insanlarla karşılarım tabii ki. Korkunç bir şey yok.
Çünkü sizi henüz linçlemedim.
Hpv konusuna bakıyor hpvli gibi şeylerin söylemi size ait

Her baktığımız konuyu yaşıyor değiliz lütfen.

Sevgili olacağınız kişiye dürüst olun, olamayacaksanız memur tercih etmeyin hele de adli işlerle olan bir memur tercih etmeyin.

Otel kayıtları tutulmasa boşuna kimlik bilgilerini almazlardı.

Yol yakınken ya doğruları söyle ya bitir bu ilişkiyi. İstersen doğruları söyleyip de bitirebilirsin. Bu da bi seçenek.

Yalan üzerine ilişki kurulsa bile yıkılır.

Not : masaja, keseye otele giderim oda tanımlanmaz hele de başka bir erkekle. Bari burdaki anonim hesaplara dürüst olun.

Hpv konusuna bakıyor hpvli gibi şeylerin söylemi size ait
Hpv kaptığınızdan korkmuyorsanız bütün derdiniz otel kaydı iken neden gidip o konuyu merak ediyorsunuz? Böyle bir şüpheniz varsa savcı sevgilinize söyleyin sevişmeden önce tahlillerinizi yaptırıp emin olun.

Sevgili olacağınız kişiye dürüst olun, olamayacaksanız memur tercih etmeyin hele de adli işlerle olan bir memur tercih etmeyin.

Otel kayıtları tutulmasa boşuna kimlik bilgilerini almazlardı.

Yol yakınken ya doğruları söyle ya bitir bu ilişkiyi. İstersen doğruları söyleyip de bitirebilirsin. Bu da bi seçenek.

Yalan üzerine ilişki kurulsa bile yıkılır.

Not : masaja, keseye otele giderim oda tanımlanmaz hele de başka bir erkekle. Bari burdaki anonim hesaplara dürüst olun.
Arkadaşlar soru otel kayıtları emniyet sisteminde kaç yıl duruyor bu sadece bir erkekle gittim kaldim demedim sorduğum tek şey kaydı görebilir mi ? Görüp beni yargılar mi diye düşündüm tek şey bu. Ama herkes bu anı beklemiş helal size hahaha

Arkadaşlar soru otel kayıtları emniyet sisteminde kaç yıl duruyor bu sadece bir erkekle gittim kaldim demedim sorduğum tek şey kaydı görebilir mi ? Görüp beni yargılar mi diye düşündüm tek şey bu. Ama herkes bu anı beklemiş helal size hahaha

Emniyette sonsuza kadar durur. Hiç bir şey silinmez. Parmak izi bile 80 yıl kalıyor.

Avukat üye zaten 5 yıl otelde kalır sonra arşivlenir dedi. Emniyette hep kalır.

Otelde kalmadıysanız kaydınız olmaz. Biz salak değiliz ya hani, sevgiliniz de değildir.

Oteli yargilanacak bir sey olarak goruyorsaniz
Yargilanacak (kime gore/neye gore) bir sey yapmissiniz iste.
Size gore yargilanmasi gereken bir sey olarak tabu olmus yani, cevrenizden/yetistirilme tarzinizdan vs vs
Zaten bize kamile anlatir gibi anlatmaniz gerekmiyor, ne sordugunuzdan neyi ogrenmeye calistiniginizi anlama kabileyetimiz var diyelim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X