Otel kaydi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normalde 5 yıl tutuluyor. Ancak 5 yıl sonra sistemden mi siliniyor yoksa arşive mi atılıyor bilmiyorum. Mesela suç işleyen kişilerin belli süre sonra adli sicil kayıtları sistemden siliniyor ancak aslında tam olarak silinmiyor arşive gidiyor. Arşive de yetkililer yine erişebiliyorlar. Otel kayıtları da arşivleniyor olabilir.
Teşekkür ederim

Yorumları kaldıramıyosan konu açma. İstediğim konuya dahil olurum açık platform burası.
Yok kurumuş spermden hamile kalır mıyım yok otel kayıtlarım yok geciktim adayı içtim yeter be yürüyen cinsellik gibi kullanıyosun siteyi. Büyü biraz.
Bu seni alâkadar etmez ki dahil olmak zorunda değilsin açık olması her şeye yorum yapman gerektiği anlamını taşımıyor

yok yok hiç merak etmeyin. hiç öyle şeylerle isleri olmaz. zamanla tanıdıkça anlarsınız.
Biriyle beraber gitmedim sadece havuz ve masaj için kayıt alındı mecburi oda da tanımlandı diye düşünüyorum o yüzden sordum ama millet sağ olsun ahlak polisini bile düşündü

Biriyle beraber gitmedim sadece havuz ve masaj için kayıt alındı mecburi oda da tanımlandı diye düşünüyorum o yüzden sordum ama millet sağ olsun ahlak polisini bile düşündü
Masaj ama ne masaji mesela, mutlu günler masaj salonlari vardi bi ara.
Yani sadece masaj olsa insan niye siliniyor mu silinmiyor mu diye sorgular ki?

Masaj ama ne masaji mesela, mutlu günler masaj salonlari vardi bi ara.
Yani sadece masaj olsa insan niye siliniyor mu silinmiyor mu diye sorgular ki?
Ay gerçekten pes ya

Havuz ve masaj kaydında kim niye mecburen oda da tanımlasın size ? Otellerin güncel gecelik konaklama ücretlerinden haberdar mısınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X