İkinci buluşmada otel ?

Sinir oldum konuya. Sen sadece cinsellik istesen bu adamla mı uğraşırsın. Bir sürü genç erkek var senin için birini bulmak hiç zor olmaz. Kendini ne zannediyor kart zampara. Önce sana prenses gibi davransın hakketsin seni, emek harcasın... Pislik herif!!! Azıcık ilgi, alaka görünce g.tleri kalkıyor. Böyle karaktersizlere zamanını harcamaya değmez. Terbiyesiz daha 2 gün olmuş otel linki atıyor açık açık söyleyemiyor.

Arkadaşlar, konu sahibi bu ilişkiyi başlamakta kararlı. Bırakın kendisi yaşayıp görsün. Zaten evlilik değil derdi, güzel vakit geçirmek. Karşı tarafta, temiz seks istiyormuş zaten, bize ne oluyor ayol 🤣
kadın beğendiyse ve fazla uzatmadan yatmak da istiyorsa gayet okey bence neden olmasın
ama daha dün bir bugün iki otel linki atan adam bu konuyu maksimum 2 sefer falan ertelemeyi idare eder
çünkü adam da kendince zaman verdi aslında konu sahibine
maksimum 1 ay içinde yaptık yaptık yapmazsak ben bunu sallarım şeklinde

Merhaba herkese ,
Uyutmayan derdim bir tuhaf maalesef.. Kafam karıstı sizlerin de fikrini almak ıstedim.
3 sene once bosandım, bütün sürecle ilgili konularım da var , bana cok cok güzel destek veren arkadaslar oldu burada , onlara tekrar sarılıyorum kocaman🤍🤍
Şimdi derdim şu ; 3 gün once ınstagramda beni biri ekledi ben de ismi soyadı benım bankadan müşterimle aynı , müşterimle de hıc yuz yuze gorusmedık whatsapp fotosu da bır film karakteri yanı hıc gormedım kendısını.Bu ıstegı de o kısı zannedıp kabul ettım ama o degılmıs.
Merhaba , ne güzelsin önerılenlerde cıkıyordun ortak arkadas olmamasına ragmen merak ettım aslında dedi.Ben de durumu anlattım sız benı sansa ekledınız yani diye?Bir de takıp ettıgı kısı sayısı 200 bile degil , fotolar güzel böyle yanı etkılendım aslında.Yanı böyle bir sürü kız ekleyen hesaplar olur ya öyle degıl.Özetle aynı sektörde baska bankada Genel Müdürlük'te calısıyor. Diksiyon , yazımı, iletişimi gercekten iyi numarasını paylaştı telde de konustuk. İlk defa bu sekılde tanıstıgım biri oldu, bugün yemek yiyelim diye teklif etti sahilde bulustuk nedense hıc tedırgın olmadım , gittim.5 saat oturduk sohbet muhabbet hıc sıkılmadım.(35 yasında benden 4 yas kucuk , 2 sene evlı kalmıs 3 sene once bosanmıs bu arada. Cocuk yok.)
Aksam eve vardın mı yazmıs, işte fasıla gidelim beraber , yerlerı gonderıyor konustuk olur gidelim diye sonra da temmuzda tatıl ıcın yer gonderıyor senı mutlaka buraya goturecegım yazmıs en son muhabbet sonunda dudakların cok güzel öp beni dıyor demis 🙄
Ben kızımı uyuttum , teli aldım elime otel lınkı gondermıs.
Burada bulusalım mı canım sana da uzak olmasın hem demıs 🙄Otelde yanı otelde bulusmak 2. Gorusmede cok absurt degıl mı ya? Ben cevap veremedım kaldım öyle..
Hayır bosandıktan sonra yani 3 senedır de bır ılıskım olmadı, yanı normalı bu mu artık anlamadım?
Ufak bir hayal kırıklıgı yasadım:KK43:

Son durum ;
Yazdım icimdekileri söyledim en azından , kendı kendıme kurup durmadım.
Bana göre seksin askla sevgiyle olanı güzel , nefsani istegi doyurmaya yönelik olanı degil.Sana göre de tam tersidir belki. Ben bu yasıma kadar otele hıc bu sebeple gitmedim, yazdım.Bu bana bıraz fazla geldi, kendimi kötü hıssetmeme sebep oldun.
Bir daha görusmek istemıyorum yazdım.

O da tekrar yazmıs , istemıyorsan gidilmez neden bu kadar buyuttun , haklısın belki ben de rahatsız olurdum ama anlardım da senı demıs.
Ben senınle otele gidelim bir daha bırbırımızı görmeyelım demedım ki. İstemıyorum dersın gitmeyız, ben senınle bir sürü plan yaptım etkılendım söyledım acıkca demıs.Senın zaten gecelik bir kadın olmadıgın yasam tarzından belli , üzüldüm gercekten bu sekılde dusunmene demis.
Ama hemen bagı koparmak , önyargı sadece demiş.
Akıllı kendi ayakları üzerinde duran bir kadınsınız belli ki 2.görüşmede sevişmek için ama kıvırarak sana yakın olsun diyerek otel de görüşmek isteyen birine yol verin gitsin. Belli ki siz kendinizi ne kadar geliştirdiyseniz kendisi geliştirememiş karakter olarak :) sana yakın olsun diyecek kadar düşünen bunu yanlış anlayacağınızı da düşünmeliydi.

allah aşkına otel linki atmak falan aşırı avam değil mi ya
evine davet etmek bile bundan daha mantıklı
hani istersen bu akşam bana gel, yemek yaparız sohbet ederiz, yaşadığım yeri görürsün, beni daha yakından tanırsın hem baş başa vakit geçirmiş oluruz sessiz sakin dese daha mantıklı
otel ne oteeel
otele çağırmasının sebebi bazi tip erkekler para harcadığını gösterince kadın kollarını açıp ona koşacak sanıyo .

otele çağırmasının sebebi bazi tip erkekler para harcadığını gösterince kadın kollarını açıp ona koşacak sanıyo .

Sanki adamin evi varda para harcamak icin otele cagiriyor. 😄 Ailesiyle yasiyormuş, ailesinin evine mi getirecek sevismeye. "Ayyyy evi deee yookk" demesin diye de ev alacagim bakiyorum.vs muhabbetini yapmiş zaten. 😀
Esc gitse hem otele hem kadina para vermek zorunda kalacakti.
2. Gorusmede az bucuk hosuna giden her kadina otel linki veriyordur zaten "ilk defa boyle hissettim" yalanina +30 yasinda insanlar da inanmamali bence.

Sanki adamin evi varda para harcamak icin otele cagiriyor. 😄 Ailesiyle yasiyormuş, ailesinin evine mi getirecek sevismeye. "Ayyyy evi deee yookk" demesin diye de ev alacagim bakiyorum.vs muhabbetini yapmiş zaten. 😀
Esc gitse hem otele hem kadina para vermek zorunda kalacakti.
2. Gorusmede az bucuk hosuna giden her kadina otel linki veriyordur zaten "ilk defa boyle hissettim" yalanina +30 yasinda insanlar da inanmamali bence.
ben nedense adamın evi varmış gibi düşündüm 😂 en azından bekar arkadaslarıyla vs yaşıyordur diye umdum.
buram buram abaza koktu ortalık yani bide otelden önce şuraya gideriz buraya gideriz vs yaziyormuş ya sanki götürebilecek😂

Ya o değil de, ev muhabbeti açana bile bedavaya getiriyor diyenler olmuştu. Bize de yaranılmıyor. 🤣
tabi bedavaya getiriyo, otelede çağirsa bedavaya getiriyo 😂
hiç kimse evleneyim evimin baş köşesine oturtayım evimin direği olayım demiyor 😂
verecek 1000 lira otel parasi saatlerce hor kullanacak kadıncagizda anca zevk aliyormuş taklidi yapacak 😂

tabi bedavaya getiriyo, otelede çağirsa bedavaya getiriyo 😂
hiç kimse evleneyim evimin baş köşesine oturtayım evimin direği olayım demiyor 😂
verecek 1000 lira otel parasi saatlerce hor kullanacak kadıncagizda anca zevk aliyormuş taklidi yapacak 😂
Saatlerce olursa zevk alabilir bence. Zaten konu sahibi de hoş vakit geçireyim istiyor, sadece bu kadar hıza gelemiyor, e haklı. Kaçıyor mu kadın? Azcık kibarlık.

Saatlerce olursa zevk alabilir bence. Zaten konu sahibi de hoş vakit geçireyim istiyor, sadece bu kadar hıza gelemiyor, e haklı. Kaçıyor mu kadın? Azcık kibarlık.
saatlerce derken 50 dk ikna 10 dk fiki fiki 😂
adam hızlı seviyor demek ki, orta yolu bulmak lazım o zaman tam olarak kaçıncı buluşmadan sonra olmalı bilemedim ama

O zaman hemen özet geciyorum arkadaslar :)
Ben en son telde belkı seni tanımam icin zaman verseydin , direkt bodozlama bir giris yapmasaydın yani akısta olsaydı bu durumlar belki de güzel olacaktı, dedim.
Sana ısınacagımı hıssederken , buz oldum maalesef dedim.
Bir ılişki de istemıyorum , sana da haksızlık yapmak istemem benimle hic vakıt kaybetme sen de dedim :)
O da tamam ama en azından hayatımda ol , arkadas olarak kal ,yanımda 5 tane sacma sapan insan olacagına sen ol dedi.
Ben seni kaybetmek istemıyorum dedi
Yuzyuze görusmedım , her gun yemege gidelim dıye arıyor ama sürekli ertelıyorum.
Ama arkadas olarak kalmasında da sıkıntı görmuyorum.
Cünkü muhabbetı hosuma da gidiyor.
Son durum budur 🥰🥰💐

Bu erkekler cidden mal. Kadın isterse zaten seni elinden tutup götürür otele ya da eve çağırır. Kullanıp mendil gibi de atar. 😇 Tanımaya çalışınca naz yapıyor sanıyorlar sanırım. Ciddili düşünüyorum yalanından iyidir gerçi.

Bu erkekler cidden mal. Kadın isterse zaten seni elinden tutup götürür otele ya da eve çağırır. Kullanıp mendil gibi de atar. 😇 Tanımaya çalışınca naz yapıyor sanıyorlar sanırım. Ciddili düşünüyorum yalanından iyidir gerçi.
Bence de kaldı ki biraz tanısaydım , cinsellikle ilgili sıkıntım yoktu 😅😅
Yanı onun mallıgından olmadı olacak olan da🤣
Altındakı arabaya , gelirıne yasadıgı yere bakıldıgında tek gecelik ilişki yasamak onun ıcın kolaymıs , bu kadar herseyi detaylı dusunen sen bunun da farkındasındır ,dedi.
Ben seni istedim , seni görünce vakıt gecırınce de cok etkılendım söyledim sana dedi.
Buna da ayrı ayar oldum🤣

Bence de kaldı ki biraz tanısaydım , cinsellikle ilgili sıkıntım yoktu 😅😅
Yanı onun mallıgından olmadı olacak olan da🤣
🤣 Ben eşimle bile spontane sevişmeleri seviyorum. Hadi yarın boşuz, odaya geçelim işimizi görelim yaptı mı libidom sıfırlanıyor. Her daim her an hazır olabilenlere saygılar.

🤣 Ben eşimle bile spontane sevişmeleri seviyorum. Hadi yarın boşuz, odaya geçelim işimizi görelim yaptı mı libidom sıfırlanıyor. Her daim her an hazır olabilenlere saygılar.
Bence de öyle , o ne öyle bir yakınlasalım bir bekle
Degisik bir tecrube oldu bu teklıf bana 🤣🤣

Ya instada bayagı hoştu :) sakallı falan 😅Sakal bayagı yakısıyordı.
Tras olmus geldı o gün yanakları sıkmalık olmus 😅😅 cinsel bir cekım vs hıssetmedım aslında
Hahahha 😅 yanakları sıkmalık geldiyse pek de etkilenmemişsiniz demektir.
Ay hoşuma gitti bu konu. Burda genelde tam tersi konular görüyordum. İşte sanalda tanışıp erkekler tarafından reddedilen kadınlar, ve adamları beğenmemelerine rağmen peşlerinden koşan kadınlar...
İlaç gibi geldi bu konu. Biraz köpek edin şu adamı hoşlansanız bile. Sürünsün, hem haketti zaten.

X