Tup bebek tedavisi ile ilgili

Yumurta toplamadan önce olculen e2 değeri ortalama kaç olmalı. E2 yumurta kalitesini olmuyor mu tam olarak ne için bakılıyor biliyor musunuz
Yumurta sağlığı hakkında bilgi veriyor. Düzenli büyüyor mu büyümüyor mu anormal bir durum var mı diye e2 hormonuna bakarlar. Dediğim gibi belli bir ortalaması olmuyor çünkü vücudumuzdaki yumurta sayısına göre e2 degeri de değişiklik.gosterir. Çok hatırlamıyorum ama sanırım benim değerim 2500 seviyelerine gelmişti. Pcos var bende yumurtam daha fazla yani. Daha az yumurtası olanda bu seviye opu öncesi 1000 falan olabilir. Sizin değeriniz kaç? Kaç yumurtaniz var?

Screenshot_2024-05-02-22-22-53-560_com.android.chrome.jpg

Opu zamanı çok yumurta olunca seviye 6binleri görmüş. Transferden önce sadece bir yumurta catlattim oda 205 görmüş mesela. Daha önce aşılama yaptırmıştım o zamanda bini görmüş. Değişken bir şey yani.

Merhabalar, tüp bebek sürecindeyim. Perşembe günü yani 3 gün sonra opu işlemi yapılacak. E2 değerim 598. Okuduklarıma göre değerim düşük, bugün ultrasonda 12 yumurta sayıldı. Doluluk oranı düşük olduğu için mi böyle acaba? Bilgisi olan var mı?

X