Otel kaydi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz bu memur olacak vatandaş misiniz acaba ?
Belirli aralıklarla soruyorsunuz aynı suali,bizim bilmedigimiz bir şey yaptıniz da karakolluk mu oldunuz ?
Millet birşey olmaz diyor,inanmiyorsunuz..
Madem itimadiniz yok ; neden buraya soruyorsunuz ? 🤔
Hayır ben şu an biriyle tanıştım kendisi savcı bu yüzden geçmişteki kayıtları merak edip bakar mi diye sormak istedim

Kpss yaklasiyor di mi 🥲 seviştin bitti gitti yahu bırak kim napsin senin ne yaptığını? Ha eğer sevgilin emniyet mensubu da o görürse şimdi naneyi yemez miyim diye soruyorsan onu bilemem🥹 ki o da onu ilgilendirmez. Sevgililik yilllari içinde olduysa ilgilendirir ama o zaman işler değişir bebeyim.

“Kimlik Bildirme Kanunu’nun uygulanması ve yönetmeliğine göre otel, motel gibi geçici konaklama alanlarında kalanların kimlik bilgilerinin 5 yıl süre ile saklanır.”

Emniyette 5 yıl diye biliyorum işletme hakkında fikrim yok.
Ben de beş yıl diye biliyorum

Memurluk vs için değil sevgilim için sordum
Kpss yaklasiyor di mi 🥲 seviştin bitti gitti yahu bırak kim napsin senin ne yaptığını? Ha eğer sevgilin emniyet mensubu da o görürse şimdi naneyi yemez miyim diye soruyorsan onu bilemem🥹 ki o da onu ilgilendirmez. Sevgililik yilllari içinde olduysa ilgilendirir ama o zaman işler değişir bebeyim.

Hayır ben şu an biriyle tanıştım kendisi savcı bu yüzden geçmişteki kayıtları merak edip bakar mi diye sormak istedim
Nerden bilelim merak eder mi adamı siz tanıyosunuz 😬 isterse bakabilir evet erişme yetkisi var. Burda sevgilisi polis olup otel kayıtları vs didiklenen üyeler oldu.

Nerden bilelim merak eder mi adamı siz tanıyosunuz 😬 isterse bakabilir evet erişme yetkisi var. Burda sevgilisi polis olup otel kayıtları vs didiklenen üyeler oldu.
Hah işte o didikleyen kişiler kaç yıl öncesine bakabilir soru bu

Hah işte o didikleyen kişiler kaç yıl öncesine bakabilir soru bu
Normalde 5 yıl tutuluyor. Ancak 5 yıl sonra sistemden mi siliniyor yoksa arşive mi atılıyor bilmiyorum. Mesela suç işleyen kişilerin belli süre sonra adli sicil kayıtları sistemden siliniyor ancak aslında tam olarak silinmiyor arşive gidiyor. Arşive de yetkililer yine erişebiliyorlar. Otel kayıtları da arşivleniyor olabilir.

Ay sanane ya her şeye atlama her konuya dahil olma
Yorumları kaldıramıyosan konu açma. İstediğim konuya dahil olurum açık platform burası.
Yok kurumuş spermden hamile kalır mıyım yok otel kayıtlarım yok geciktim adayı içtim yeter be yürüyen cinsellik gibi kullanıyosun siteyi. Büyü biraz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X