Nişan atma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nefessiz yazmasaydiniz daha anlasilir olurdu tabi ama kurtuldugunuz icin bi yetim sevindirin derim ben.

Sizi seven insan ne sizi ne ailenizi asagilamaz, cunku gozu "asagilanacak" seyleri gormez.

Hanımefendi annenizin yaptığı yemekler, yerlerdeki eski karolar, arkadaşının düğünündeki vb tüm detaylar çok mu gerekli? Hayır anlatıyorsunuz bari düzgün yazın. Başı sonu ne anlattığı belli olmayan noktalama işaretsiz bir sürü upuzun cümle yazmışsınız. Forum sitesine yazıyorsunuz biraz özen göstermek zor olmasa gerek. Konuşma diliniz de böyle mi?
Neden insanları görmeden yargiliyorsunuz siz benim üslubumu nerden biliyorsunuz insanın derdi var anlatıyor bu sıkıntıda herşeye nasıl dikkat etsin anlamadım karisik oldu diyin ama insanlari tanımadan yorum yapmayın

Yahu noktalama işaretlerini de geçtim ama önceliğin evlilik olmasın lütfeen. İletişimini ve kendini ifade edebileceğin konularda geliştir kendini öncelikle.
Bunu benim hemcinsimmi söylüyor sizde kadinsiniz bir uzuntunuz olduğunda kelimeleri secerekmi konuşuyorsunuz hemen önceliğiniz evlilik olmasın diyorsunuz insanların hangi duyguda ne yaşadığını bilmeden

Zor oldu ama hepsini okudum kaç yaşındasınız siz, nişanlınız kaç yaşındaydı? Sizde ve karşı tarafta genel olarak aslında hepinizde acaba bir iletişim problemi olabilir mi? Kimse duracağı yeri , sınırını bilmiyor gibi en büyük sorun bu bence.
Eklemeden geçmek istemedim gerçekten asıl sıkıntı insanların sizin hayatınıza bu kadar müdahale edebilmesi size fikir verebilir ancak koltukları değiştirtmesi ,masa aldırtması ve bunu yaparken sizi hor görmesi hiç hoş değil. Kaldı ki sizin elbisenizden millete ne? Yani millet beğenmezse almayacak mıydınız? Ayriyeten görücü usulü bu işe vesile olan kişinin kardeşinin( cümleyi kurarken bile yoruldum )adamı sizden engellemesi çok saçma değil mi? Yani insanlar sizin hayatınızda çok müdahil asıl sıkıntı bu bence.

Bunu benim hemcinsimmi söylüyor sizde kadinsiniz bir uzuntunuz olduğunda kelimeleri secerekmi konuşuyorsunuz hemen önceliğiniz evlilik olmasın diyorsunuz insanların hangi duyguda ne yaşadığını bilmeden
Seni kırdıysam kusura bakma ama senin için konuştum ben.

Konuya gelecek olursak da adam seni seviyor olsa bile aileni aşağılıyor, seni aşağılıyor ve seni bir nevi köle gibi kullanarak seni yönetmeye çalışıyor. Adam ağlıyor diye ''bana çok aşık ondan ağlıyor'' diye düşünme bir manipulasyon taktiği olabilir bazı insanlar duygu hissetmese bile hemen ağlayabiliyor. Adam daha nişanlıyken nasıl bir insan olduğunu belli etmiş eğer evlenirsen daha da kötü olacak mesela markete giderken bile izin almanı isteyecek gibi davranışlar...

Neden insanları görmeden yargiliyorsunuz siz benim üslubumu nerden biliyorsunuz insanın derdi var anlatıyor bu sıkıntıda herşeye nasıl dikkat etsin anlamadım karisik oldu diyin ama insanlari tanımadan yorum yapmayın
Yargılamak ne alaka? İşte bilmediğim için soruyorum konuşma diliniz de böyle mi diye. Yazı dilinizi şu an gördük zira.

Anladığım kadarıyla haklısınız. Kimsenin karşıdaki kişinin ailesi hakkında daha en baştan saçma sapan konuşmaya hakkı yok. Bir kötülük görmeden anneniz hakkında sürekli laf söylemesi çok çirkin. Evi falan değiştirtmek ne alaka? Arkadaşlarının gönlünü eylemeye çalışacağına sizinle düzgün bir üslupla konuşmaya uğraşsa daha mantıklı olurdu.

Doğru diyorsunuz bena hep ağladı beni sevgisine ikna etti beni bırakma dedi ben ona nişan dusunmuyorum dedim nişandan önce kimse duymadan diz coktu ikna etti beni babası beni çok seviyordu zaten sen kabul etmezeen babası ölur seni çok seviyor dediler

Anladığım kadarıyla haklısınız. Kimsenin karşıdaki kişinin ailesi hakkında daha en baştan saçma sapan konuşmaya hakkı yok. Bir kötülük görmeden anneniz hakkında sürekli laf söylemesi çok çirkin. Evi falan değiştirtmek ne alaka? Arkadaşlarının gönlünü eylemeye çalışacağına sizinle düzgün bir üslupla konuşmaya uğraşsa daha mantıklı olurdu.
Çok haklısınız beni anladiginiz için tesekur ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X