Kayınvalidemin yaptığı iftira

Aramak zorunda değil, sen de arama
Yani istersen Karun un kızı ol, gelin git sen el kızısın kv için. Biricik aşkı oğlunu elinden almışsın:)

Yani aşarsın bunları boşver dua et Kocan yanında imiş mevzuda, senin konuşmadığın aile ile de zaten annen baban dünürcülük oynamazdı.
Hadi siz kavga ettiniz de kv niye kocasını gazlayıp babanı arıyor, babanın suçu ne😅
Bunlar siz boşanın huzursuz olun diye ortaya atılan saçma hamleler...
Kocan senin yanında ise uzat ayağını geçir hamileliğini bak diğer çocuğa.. kaç yaşında insanları değiştiremezsin.
Beni de aramıyorlar ben sormuyorum ya beni niye aramadınız diye 🤣 sorma , muhatap olma gerek yok. Bu olayların illa öncesi vardır neticeye bak erkenden kurtulmuşsun.. olan kocaya olmuş anadan babadan olmuş 😅
Çok şükür eşim vardı ve arkamda.
Ya evet aramak zorunda değil haklısınız ama biz yapıyoruz onlara hep herşeyi kapısını açarız ararız kV hastalanır arabamla alır günlerce hastane ye kendim taşırım oğul ları gelinlerin ın yapmadığını yaptım üstelik Dr lar bişeyin yok sen hastalık hastasısın dedi yine de ilgilendim sonuçta eşim yok hamileyim yalnızım çocuğum var bi tane daha bi sadece o gün aramasını bekledim her gün nasıl aramazssın demedim.

Nasıl saygın bir aileyseniz, eğitiminize zerre kadar önem verilmemiş.
Bu kadar saygınlık yeter, halka ayıp olmasın diye düşündüler herhalde.

Ee kocişkonuz sizi haklı bulmuş gerisini boşverin, saygınlığınıza zeval gelmesin.
Ya ablacım ben kayınvalidem ile ilgilenen biriyim arabamla aldım Dr lara götürdüm sadece eşim yokken bi tane aramasını bekledim üstelik çok yakın lar bana çıkıp gelmesini bile bekledim sonuçta ben yapıyorum niye söylemiyim ki isteğimi

dert aramissiniz bulmussunuz sonuc olarak
Dert aramak değil canım ben onunla hep ilgilendim arabamla hastaneye götürdüm sende bi tane eşim yokken ara okdr yakın olmamıza rağmen gelmesini bile beklemedim veya her gün niye aramıyorsun da demedim biz yaparken iyi ama beklerken o ilgiyi kötü mü oluyoruz sonuçta babanne

Tamam eşinizin ailesi de normal değil ama siz de normal gibi gelmediniz. İnsanlara neden hal hatır sormuyorsunuz diye hesap sormanız çok aşırı tuhaf..
Canım ben onlara yaptım arabamla kV götürdüm Dr lara her gün niye aramıyorsun demiyorum eşim yok sonuçta biliyor yalnız ı'm hamileyim çocuk var nolcak bi de sen ara ve çok yakın bize ben gelsin demiyorum ki kızım bir şeye ihtiyacı n varmı ama öbirlerine yaparken iyi

Ya ablacım ben kayınvalidem ile ilgilenen biriyim arabamla aldım Dr lara götürdüm sadece eşim yokken bi tane aramasını bekledim üstelik çok yakın lar bana çıkıp gelmesini bile bekledim sonuçta ben yapıyorum niye söylemiyim ki isteğimi
Anonim bir düşünürün lafıyla cevap vereyim" yapmasaydin,sana yap diyen oldu mu?"
Cevap acımasız gelebilir ama durdugun yer çok sıkıntılı,tek değil yanınızda biri varmış.Bir sıkıntı olsa haber verirsiniz diye düşünmüşlerdir.Ya da kötü ve nankorler ne yapalım????
Sırf aramadilar diye olay nerelere gelmiş.Kendinizi aldatılmış,değersiz , kıymet görmeyen biri olarak hissetmeniz sizi bağlar.Bebegi eş ailesine güvenip yapmadınız her halde......
İyiliği karşılık görmeden yapın,ben şunu yaptım onlarda bunu yapmalı diye bir hayat görüşü sadece sizi yorar ,çünkü nankörlük insanın doğasında var.........

Çok sert tavırlar almışsınız ancak hamilelik kafası sonuçta. Aileler arasında sorun çıkartmaya değmez bunlar.

Arkadaşa katılıyorum, karşılık almak için yardım etmeyin. Ben Allah rızası için derim, diğeri tanrı için det, öbürü karma için... Ama sırf karşılık bekliyorsanız o işten hayır gelmiyor. Aramadınız diye darlamayın. Kuzen varmış yanında rahatsız etmek istememiş de olabilirler. Bu sefer sürekli hesap vermemi istediler diyebilirdiniz

Yanlizsinizda cocuk degilsiniz neden evinizde otururken sizi arasinlar tabiki yola giden cocuklarini arayacaklar asiri problemlisiniz dunya sizin etrafinizda donmuyor

Yapma. Cok nadir bir KV cikar ve değer verir. Sen gelmeden önce nasilsa şimdide ayni şekilde yaşasinlar. Doktora götürmene gerek yok. Sen yokken bunlar nasil gidiyordu doktora?

Sadece o gün eşim yokken aramasını bekledim hanımefendi sonuçta yalnızım ben bu zamana kadar onlara herşeyi yaptım sonuçta her gün ara demedim yalnızken gece yatmadan aramasını bekledim hamileyim riski var ve küçük çocuğum var
Yalnız değilsiniz ki kuzeniniz var.
Ortalığı yok yere germişsiniz gerek yokmuş. Bakın çocuğunuz olacak babaanne,dede görmesin mi çocuğu?
Mesafenizi koysanız yetermiş,yüz göz olmaktansa

X