🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

HANIMLAR SAT VE BATLARI LÜTFEN ÖZELDEN ATARMISINIZ DİĞER TÜRLÜ KAÇIRABİLİYORUM🥰
Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰

🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
@cans16🧿🤰🧿
@Orangegreysky🧿🤰🧿
@tatluboncuk18 Nisan
@Psrk4126 Mart25 Nisan
@blackkdahlia1 Nisan25 Nisan
cakilhanim cakilhanim 27 Mart26 Nisan
@matogretmeni31 Mart26 Nisan
@CinnamonQueen30 Mart30 Nisan
@2kediannesi27 Mart1 Mayıs
@bahari bekliyorum5 Nisan1 Mayıs
Pamlok Pamlok 5 Nisan1 Mayıs
@Sofiasofia20 Mart1 Mayıs
@elaceyda4 Nisan2 Mayıs
@kubradar4 Nisan2 Mayıs
@burcak297 Nisan3 Mayıs
Sipser Sipser 5 Nisan3 Mayıs
nyxnyx nyxnyx 4 Nisan3 Mayıs
@gecemavisiiii6 Nisan4 Mayıs
@duskapani9 Nisan5 Mayıs
@yagmurkardelenn10 Nisan5 Mayıs
@Evelynn12 Nisan8 Mayıs
@Smy999 Nisan9 Mayıs
@nurella067 Nisan10 Mayıs
defne95 defne95 9 Nisan11 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@Merveeee5714 Nisan13 Mayıs
@ArasaNillGerek18 Nisan13 Mayıs
@Nrarslnn10 Nisan13 Mayıs
Candy7777 Candy7777 13 Nisan13 Mayıs
@bernaad19 Nisan15 Mayıs
@alyanil24 Nisan16 Mayıs
@tufiberry16 Nisan16 Mayıs
@süreyyazeynp23 Nisan18 Mayıs
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Nisan24 Mayıs
Beni de ekleyin benim de son adet 24 Nisan beklenen 22 Mayıs uğur getirin bana da

Ben mesela denedim hep silikti belli dedim tutmamış çünkü tutunca 8.9.gün bu şekilde koyulaşmaya başlıyor ordan anlayıp gebelik testini 10.11.gün yapınca silik çıkıyordu değerinde 10 20 çıkıyordu tabi kayıp yaşadım ama hep böyle oldu 5 gebelik kaybım var benim 3 ü kimyasal 1i boş gebelik birinde parça şeklinde düşmüştü sebebini çok araştırdık testler yapıldı ama bişey çıkmadı bu sene Eylül gibi kendi isteğimle rahim filmi çektim t rahim çıktı ve Buda hem gebeliğe engel hemde düşük sebebi olur dedi bir profa gittim şubatta histeroskopi oldum düzelttiler iki ay korun dedi korundum bu ay ilk denememize başladık işte yumurtlama da gördüm ama tutmadı ne eşimde ne bende bir sorun yok Amh bile yaşıma göre baya iyi 3 çıkmıştı sadece biraz kilom var doktor az da olsa vermen lazım dedi ama veremiyorum bakalım belkide o etkiliyor
zor günler geçirmişsin canım benim. tüp bebek aşılama düşünüyor musun?

HANIMLAR SAT VE BATLARI LÜTFEN ÖZELDEN ATARMISINIZ DİĞER TÜRLÜ KAÇIRABİLİYORUM🥰
Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰

🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
@cans16🧿🤰🧿
@Orangegreysky🧿🤰🧿
@tatluboncuk18 Nisan
@Psrk4126 Mart25 Nisan
@blackkdahlia1 Nisan25 Nisan
cakilhanim cakilhanim 27 Mart26 Nisan
@matogretmeni31 Mart26 Nisan
@CinnamonQueen30 Mart30 Nisan
@2kediannesi27 Mart1 Mayıs
@bahari bekliyorum5 Nisan1 Mayıs
Pamlok Pamlok 5 Nisan1 Mayıs
@Sofiasofia20 Mart1 Mayıs
@elaceyda4 Nisan2 Mayıs
@kubradar4 Nisan2 Mayıs
@burcak297 Nisan3 Mayıs
Sipser Sipser 5 Nisan3 Mayıs
nyxnyx nyxnyx 4 Nisan3 Mayıs
@gecemavisiiii6 Nisan4 Mayıs
@duskapani9 Nisan5 Mayıs
@yagmurkardelenn10 Nisan5 Mayıs
@Evelynn12 Nisan8 Mayıs
@Smy999 Nisan9 Mayıs
@nurella067 Nisan10 Mayıs
defne95 defne95 9 Nisan11 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@Merveeee5714 Nisan13 Mayıs
@ArasaNillGerek18 Nisan13 Mayıs
@Nrarslnn10 Nisan13 Mayıs
Candy7777 Candy7777 13 Nisan13 Mayıs
@bernaad19 Nisan15 Mayıs
@alyanil24 Nisan16 Mayıs
@tufiberry16 Nisan16 Mayıs
@süreyyazeynp23 Nisan18 Mayıs
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Nisan24 Mayıs
Kısmetse mayıs haziran diyelim:) bir senelik aradan sonra turunç döndü :)

Kızlar bata 6 kala , ovulasyon koyu çıkınca gidip prediktör early aldım şimdi yaptım 5 dk içinde halüsinasyon görmüyorsam çok silik bir çizgi belirdi, bu test ve markayla bu kadar çizgiyle ilgili deneyiminiz varsa yazın lütfen yaaa 🥹

Eklentiler

• IMG_5529.jpeg
    IMG_5529.jpeg
    672,8 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_5528.jpeg
    IMG_5528.jpeg
    806,6 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_5530.jpeg
    IMG_5530.jpeg
    682,9 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar bata 6 kala , ovulasyon koyu çıkınca gidip prediktör early aldım şimdi yaptım 5 dk içinde halüsinasyon görmüyorsam çok silik bir çizgi belirdi, bu test ve markayla bu kadar çizgiyle ilgili deneyiminiz varsa yazın lütfen yaaa 🥹
Canım gördüm bir gölgelik 5dk içinde çıktıysa çok çok yeni olabilir ama erken yapmışsın bekle az daha 😁 2 3 gün sonra bir daha yap inşallah vardır 🤩🙏

Canım gördüm bir gölgelik 5dk içinde çıktıysa çok çok yeni olabilir ama erken yapmışsın bekle az daha 😁 2 3 gün sonra bir daha yap inşallah vardır 🤩🙏
Ya silik çizgiye çok alışığım her ay görürüm ama prediktör ve ilk 4/5 dakika olunca bi tık umutlandım🥹

Günaydın kızlar , bata kaldı 6
Ne adet ne gebelik belirtim var test yapsam mı ya..
İlişki ve yumurtlamanın 11. Günü 🐣
Ya benimde 4 gün kaldı bata ilişkinin üzerinden 10 gün geçti 2 gündür göğüs hassasiyetim çok vardı bugün o da azaldı, su gibi çamaşırımı ıslatan akıntım var o kadar, bir ovü testi bende mi yapsam ya 🥲
Sadece ara ara şiddetlenen bel ağrısı, biraz gaz biraz da koltuk altıma doğru göğsümün yanlarında sızıntı. Test yapmamak için zor duruyorum ama 6 gün kala da çıkmaz gibi.
Bel ağrısı yok normalde regle yakın epey olur ama dün aşırı gazım vardı

Bende gölge gibi hayal meyal görüyorum 😍 inşallah vardır 🫶 predictor bende gölge bile yapmamıştı hiç

Bu da filtresiz kızlar kusura bakmayın teste boğdum ilk kez görünce bu markada 🥹

Eklentiler

• IMG_5539.jpeg
    IMG_5539.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 69
Canım çizgi görünüyor inşallah koyulaşarak devam eder🙏 Yarın yapıcak mısın tekrar
Yapsam mı bilemedim, pazartesini beklemek daha iyi sanırım çünkü ilk zamanlar çok artmıyor sanırım hcg pazartesi daha kesin olurdu , bunu görmüşken yeniden negatif görmek çok üzecek:KK43:((

Regl olmam lazımdı bugün, olmadım hiç olcak gibi de değilim. Şu gibi akıntım var ama sabahtan beri çamaşırım ıslanıyor resmen. Evde gebelik testi yoktu ovulasyın testi yaptım ama negatif di mi?
IMG_2940.jpeg

zor günler geçirmişsin canım benim. tüp bebek aşılama düşünüyor musun?
Canım en son gittiğim Prof’a artık tüp düşünüyorum deyince sen tüp bebek hastası değilsin dedi hatta bana para versen yapmam yapanda paran için yapar onların aranan hastasısın dedi canım bir sorunumuz yok ki hep gebe kaldım ama düştü sebebi t rahimmiş işte ameliyat oldum doktorum dene en az 6 ay kesin olur dedi ama tabi Allah bilir. T rahim gebe kalmaya da engelmiş hatta bu rahimle hamile kalman bile mucize olmuş dedi

X