🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Bebegim ben göremiyorum ama sen çıplak gözle görüyorsan vardır mutlaka gecikmeyi bekle istersen sonra kan ver bakalimm🤩🤩
Bata kadar test yapmıcam dedim ama içime bişey doğdu sanki dayanamadım 🫢 belki bende pazartesi kan veririm varsa çıkar zaten 😊 teşekkür ederim kuzum cevabın için 🙏

Bat ne zamandi canim senin belirti falan var miydi
Bat 30 Mayıs. Belirti olarakta aslında aman aman birşey yok. Sadece dünden beri karnımın altında bir gerginlik doluluk hissediyorum. Geçen hafta ara ara batmalar oldu ama çok nadir kendimi dinlemesem farketmeyeceğim kadar, göğüslerim şişmişti şimdi biraz azaldı ama bugün göğüs uçlarındaki damarların belirginleştiğini farkettim. Birde 2 gün önce inanılmaz gazım vardı hala biraz var ama öncesinde çok fenaydı. Belirti sayılır mı bilmiyorum ama ben normalde tuvalete her gün çıkmam metabolizmam pek hızlı değildir, 1 haftadır her gün tuvalete çıktım hatta baya şaşırdım buna. İyi ki belirtim yok demişim ya 😅😅

A
Bat 30 Mayıs. Belirti olarakta aslında aman aman birşey yok. Sadece dünden beri karnımın altında bir gerginlik doluluk hissediyorum. Geçen hafta ara ara batmalar oldu ama çok nadir kendimi dinlemesem farketmeyeceğim kadar, göğüslerim şişmişti şimdi biraz azaldı ama bugün göğüs uçlarındaki damarların belirginleştiğini farkettim. Birde 2 gün önce inanılmaz gazım vardı hala biraz var ama öncesinde çok fenaydı. Belirti sayılır mı bilmiyorum ama ben normalde tuvalete her gün çıkmam metabolizmam pek hızlı değildir, 1 haftadır her gün tuvalete çıktım hatta baya şaşırdım buna. İyi ki belirtim yok demişim ya 😅😅
Hadi inşallah canim ya. İşte belirti de kişiden kişiye değişiyor benimde göğüsler hassas ama çok az var göğüs ucum olmadığı için çok damarlari göremiyorum küçük biraz benimki umarim çıkar hamilelik sürecinde yoksa çocuğum aç kalır 😂😂 o rahim kısmında şişlik bende de var böyle dolu gibi sanki ve arada şişiyor geçiyor falan takılıyor öyle 😂😂 burnum falan da tıkalı şuan ama o belirti değildir 😂

A
Hadi inşallah canim ya. İşte belirti de kişiden kişiye değişiyor benimde göğüsler hassas ama çok az var göğüs ucum olmadığı için çok damarlari göremiyorum küçük biraz benimki umarim çıkar hamilelik sürecinde yoksa çocuğum aç kalır 😂😂 o rahim kısmında şişlik bende de var böyle dolu gibi sanki ve arada şişiyor geçiyor falan takılıyor öyle 😂😂
Annem şey derdi, büyük meme et memesidir küçük meme süt memesidir 😅 yani küçük olunca baya büyüyüp süt doluyormuş daha iyi besliyormuş bebişi 🥰 hadi bakalım pazartesi göreceğiz var mı yok mu 🫠🥰

Akintiniz da varmiydi acaba

Annem şey derdi, büyük meme et memesidir küçük meme süt memesidir 😅 yani küçük olunca baya büyüyüp süt doluyormuş daha iyi besliyormuş bebişi 🥰 hadi bakalım pazartesi göreceğiz var mı yok mu 🫠🥰
Ayyyy bu doğru mu🙈🙈🙈🙈🙈 ilk gebeliğimde doğuma yakın zamanların birinde kayınvalidem göğüslerin küçük nasıl emzircen süt olcak mı demişti. Çok içerlemiştim allah var 🤦🏻‍♀️ sonra bebeğimi 26 ay emzirdim. Bıraktığımız güne kadar dolu dolu emdi emmese sızcak hale gelirdi demek ki bundanmış.

Ayyyy bu doğru mu🙈🙈🙈🙈🙈 ilk gebeliğimde doğuma yakın zamanların birinde kayınvalidem göğüslerin küçük nasıl emzircen süt olcak mı demişti. Çok içerlemiştim allah var 🤦🏻‍♀️ sonra bebeğimi 26 ay emzirdim. Bıraktığımız güne kadar dolu dolu emdi emmese sızcak hale gelirdi demek ki bundanmış.
Bence doğruuu 😍😍 bakın sizinde öyle olmuş 🙏🥹

Kızlar dışarıdaydım arkadaşımla akıntım artınca test yapayım dedim aldık yaptım ama çok bakamadım hafif gölge gördüm gibi ama çantama attım negatif kesin diye kuruduktan sonra gördüm bu şekilde olmuş. Markadı albi. Sizce kuruma mı?

Eklentiler

• IMG_1120.jpeg
    IMG_1120.jpeg
    228,2 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar bugün sabah bende ovulasyon yesti yapayın dedim biliyorsunuz bende bu ay bayrama denk geldiği için doktorum ile yumurta takıbı yapamayınca takviyemi değiştirdim ve kendim evde yaptım ovu testi ve ateş ile takip bi kaç günde yakı yapıştırmıstım ama yıne de pik görememiştim sonra bat yaklasıncs ovu testini de iki üç günde bir yapmaya baslamıstım bu sabah hadi evden cıkmadsn yapayım dedim birde ne goreyım pik ben üç aydır duphaston ile döngü baslatıylrum yumurta gelişmiyor ve catlamıyır pkos olduğu için nasıl sevindim anlatamam sanki gebelik testi pozitif cıkmıs gibi havalara uçtum şansımıza dunüde degerlendirmiştik 🥰🥰🥰

Kızlar selamm bata 3 gün var ama duramadım biraz önce kaset test yaptım elimde sadece bu vardı. Erken test değil, ben çıplak gözle bir gölge görüyorum sizde bakar mısınız var mı 🥹🥹 aklıma gelen arkadaşlarımı etiketliyorum 🫶
Mercan0652 Mercan0652 bahari bekliyorum bahari bekliyorum Zumruduanka96 Zumruduanka96 sdaak sdaak
ahh kuzum 😍 hadi inşallah fotoğraf biraz bulanık çıkmış o kadar inceledim ama bulanık gibi yada ışık çok vurmuş yaklaştırınca iyice sanki var gibi ama se netleştirip atsana kuşum yada sabah ilk idrarla yapsan daha net çıkacak sanki 😍🎉☺️

Kızlar bugün sabah bende ovulasyon yesti yapayın dedim biliyorsunuz bende bu ay bayrama denk geldiği için doktorum ile yumurta takıbı yapamayınca takviyemi değiştirdim ve kendim evde yaptım ovu testi ve ateş ile takip bi kaç günde yakı yapıştırmıstım ama yıne de pik görememiştim sonra bat yaklasıncs ovu testini de iki üç günde bir yapmaya baslamıstım bu sabah hadi evden cıkmadsn yapayım dedim birde ne goreyım pik ben üç aydır duphaston ile döngü baslatıylrum yumurta gelişmiyor ve catlamıyır pkos olduğu için nasıl sevindim anlatamam sanki gebelik testi pozitif cıkmıs gibi havalara uçtum şansımıza dunüde degerlendirmiştik 🥰🥰🥰
bence hiç riske atma kuzum 3 gün değerlendir kuzum 😍

Canım ben kuruma çizgisine benzettim. En kaliteli markalar bile kuruma yapabiliyor maalesef. Bat ne zaman belki erken yaptın hiç belli olmaz. Benim geçen ayki kimyasalımda bat günü negatifdi testim ertesi gün gözle görülür hafif çizgi çıkmıştı. Her zaman derim adet olmadıkça umut hep var
Kızlar dışarıdaydım arkadaşımla akıntım artınca test yapayım dedim aldık yaptım ama çok bakamadım hafif gölge gördüm gibi ama çantama attım negatif kesin diye kuruduktan sonra gördüm bu şekilde olmuş. Markadı albi. Sizce kuruma mı?

X