Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar bende de pcos var ama kaç tane doktora gittim olumsuz birşey konuşmadı sadece tembellik yapar hormonlarda dedi ve kiloma dikkat etmemi söyledi evlendikten sonra adetim düzensizleşti evleneli 4 ay oldu ve bu süre zarfında öğrendim pcos olduğumu kilo da aldım tabi şimdi spora başladım doktor doğum kontrol hapı verdi bir ay içtim ve yan etkilerinden dolayı bıraktım ve Hayıt tohumunu duydum ona başladım bitkisel diye 20 gün oldu içtim ve yumurtlamamdan 4 gün sonra bıraktım içmeyi ve adetime 9 gün var ve aşırı kasık bel ve sırt ağrısı çekiyorum birkaç gün önce akıntım baya oldu ekstra dan baş ağırsı ve çok fazla halsizlik var ümitleniyorum ama adet gününü beklemek istiyorum hamileliği çok istiyorum bu belirtiler normal mi anlamadım alt karın bölgem ağrı gün içinde sürekli oluyor ve bazen batma şeklinde bir iki saniyelik oluyor
Merhaba, bende pcosluyum adetim 9 gün gecikti. Yazdığınız bütün belirtiler bendede vardı. Heveslendim bebek için, Kan verdim negatif çıktı :KK43:
Doktor Adet söktürücü için duphaston 10mg verdi. Günde 2 kez onu kullanıyorum. İnş herşey yoluna girer.

Merhaba, bende pcosluyum adetim 9 gün gecikti. Yazdığınız bütün belirtiler bendede vardı. Heveslendim bebek için, Kan verdim negatif çıktı :KK43:
Doktor Adet söktürücü için duphaston 10mg verdi. Günde 2 kez onu kullanıyorum. İnş herşey yoluna girer.
Üzüldüm inşallah kısa sürede hamile kalırsınız herkese nasip etsin Allahım adetime 6 gün var bekliyorum sürekli akıntım oluyor ve kasık bel sırt ağrım var arada iğne batar gibi ağrım oluyor ama saniyelik heveslenmek istemiyorum ama bekleyeceğim inşallah olur

Üzüldüm inşallah kısa sürede hamile kalırsınız herkese nasip etsin Allahım adetime 6 gün var bekliyorum sürekli akıntım oluyor ve kasık bel sırt ağrım var arada iğne batar gibi ağrım oluyor ama saniyelik heveslenmek istemiyorum ama bekleyeceğim inşallah olur
Daha önce hiç bu kadar akıntım olmamıştı akıntım oluyordu ama bunu ilk kez yaşıyorum belkide hormonlardan dolayı bilmiyorum

Merhaba beni de ekleyebilir misiniz 🙌🏻 sat 5 mayıs bat 5 haziran. Bu ay femeraya başladı doktorum daha önce klomen kullandım olmamıstı ve kiste çevirmişti. Benim de umudum tükenmişti şimdi tekrar toparladım kendimi bu ay diyete başladım hayıt aldım inostrol zaten kullanıyordum ayrıca d vitaminim çok düşük çıktı hapa başladım. İnşallah Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin.

Kızlar bende bugün gecikmenin 10. Günü tekrar test yaptım negatif duphaston baslıyorum artık 13 sonra döndüm başlar 3. Gibi doktora giderim boşu boşuna geciktiği için 10 gün bekle + 10 duphaston + 3 gün başlama süresi 23 gün nerdeyse bir ay çöpte 😏

Kızlar bende bugün gecikmenin 10. Günü tekrar test yaptım negatif duphaston baslıyorum artık 13 sonra döndüm başlar 3. Gibi doktora giderim boşu boşuna geciktiği için 10 gün bekle + 10 duphaston + 3 gün başlama süresi 23 gün nerdeyse bir ay çöpte 😏
Belki duphaston bitmeden regl olursun 😊 sağlık olsun canım yeni ay yeni başlangıç diyelim bence 🌸🧚🏻‍♀️

Ben 🤚🏻 en erken 6. Gün olmuştum. Ama bitirdiğimde olduğumda çok oldu. Değişiyor biraz o ay ki hormonlara bağlı herhalde
Aaa ben hiç öyle olmadım hep 10 gün il bitti 3 . Günü döngü başladı ilginçmiş e hadi inşallah erken başlar da zaman kaybım olmaz

Merhaba kızlar bende uzun yıllardır pcosluyum cok uzun sureli adet olmuyorum bazen 1 yıla yakin oldugu bile oldu evlendikden 2 sene sonra infertilite bölümüne gittim tüm yapılan testleri yaptırdım sadece kilo vermem gerektiğini soylediler vermeye çabalarken hayit tohumu ile aslanpençesi ictim bir ara düzenli içerken spora da gidiyordum sonrasında 6ay ilaçsız adet oldum ama yine kesildi 5 aydır olmadım pcos icin diyet listesi veren bi gruba katıldım suan 3.haftadayım gayet iyi geldi. Ayni zamanda doktora gidiyorum suan ilaçla adet oldum 5.gününde femara. Ve glifora basladim birde diyetle takviye almaya başlamıştım magnezyum inositol ve d vitaminide var doktor 5.gun iç gel dedi salı günü gitcem bakalim ne olacak rabbim isteyen herkese nasip etsin

Merhaba beni de ekleyebilir misiniz 🙌🏻 sat 5 mayıs bat 5 haziran. Bu ay femeraya başladı doktorum daha önce klomen kullandım olmamıstı ve kiste çevirmişti. Benim de umudum tükenmişti şimdi tekrar toparladım kendimi bu ay diyete başladım hayıt aldım inostrol zaten kullanıyordum ayrıca d vitaminim çok düşük çıktı hapa başladım. İnşallah Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin.
Hayıtı bir ay boyunca mı kullanacaksınız yoksa yumurtlama gününe kadar mı

Herkese merhaba bugün döngümün 15. Günü dünden beri regl olacak gibi sancılarım var karnımda. Kasıklarımda da ara ara bir sancı vurup geçiyor. Tahminim yumurtlama dönemindeyim ama geçen ay falan böyle ağrılarım olmamıştı. Böyle şeyler yaşayan var mı aranızda

Hayıtı bir ay boyunca mı kullanacaksınız yoksa yumurtlama gününe kadar mı
Sanırım yumurtlamadan sonra kullanılmıyor ben o şekilde kullandım aynı şekilde pcos var bende suan adetime 4 gün var bekliyorum ilk defa bugün peceteye çok hafif leke oldu başka olmadı bekliyorum bakalım inşallah hamilelik çıkar ☺️

Merhaba kızlar bendede pkos var adetim düzensiz ama her ay olurum ilaçsız. 30 gunde 1 oluyorum. mayis 19 adet gösteriyor yumurta takibi yapmadım ama bugün hafif kan geldi ama çok afedersiniz silince ve çok az sizce adet yaklaştığı için mi yoksa yumurtlama mi oluyor

IMG_5161.jpeg
kızlar merhabaaa. Bu sabah şeffaf renkli akıntımın olduğunu görünce yumurtlama testi yaptım sanırım yumurtlamışım değil mi sizlerde bir bakar mısınız

X