🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Kuzum aynı yerdemi verdin kanı morelini bozma hemen doktorun dediği gibi de olabilir hemen modunu düşürme ama 🥺🤲Allahım izniyle herşey yolunda ilerlicek
Canım aynı yerde verdim ama ordaki cihaz bozul diye diğer şubeye göndermişler. Diğer testleri Akşam vermiştim bunu sabah verdim o yüzdende böyle olabilir dedi doktor. İçimiz rahat etmedi az önce gittik makina düzelmiş tekrar verdik kan

Canım aynı yerde verdim ama ordaki cihaz bozul diye diğer şubeye göndermişler. Diğer testleri Akşam vermiştim bunu sabah verdim o yüzdende böyle olabilir dedi doktor. İçimiz rahat etmedi az önce gittik makina düzelmiş tekrar verdik kan
Haberdar et kuzum benide

HANIMLAR SAT VE BATLARI LÜTFEN ÖZELDEN ATARMISINIZ DİĞER TÜRLÜ KAÇIRABİLİYORUM🥰
Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰

🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
cans16 cans16 🧿🤰🧿
Orangegreysky Orangegreysky 🧿🤰🧿
@tatluboncuk18 Nisan
@Psrk4126 Mart25 Nisan
@blackkdahlia1 Nisan25 Nisan
@cakilhanim27 Mart26 Nisan
@matogretmeni31 Mart26 Nisan
@CinnamonQueen30 Mart30 Nisan
@2kediannesi27 Mart1 Mayıs
@bahari bekliyorum5 Nisan1 Mayıs
@Pamlok5 Nisan1 Mayıs
@Sofiasofia20 Mart1 Mayıs
@elaceyda4 Nisan2 Mayıs
@kubradar4 Nisan2 Mayıs
@burcak297 Nisan3 Mayıs
Sipser Sipser 5 Nisan3 Mayıs
nyxnyx nyxnyx 4 Nisan3 Mayıs
@gecemavisiiii6 Nisan4 Mayıs
duskapani duskapani 9 Nisan5 Mayıs
@yagmurkardelenn10 Nisan5 Mayıs
Evelynn Evelynn 12 Nisan8 Mayıs
S Smy99 9 Nisan9 Mayıs
@nurella067 Nisan10 Mayıs
@defne959 Nisan11 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@Merveeee5714 Nisan13 Mayıs
@ArasaNillGerek18 Nisan13 Mayıs
@Nrarslnn10 Nisan13 Mayıs
Candy7777 Candy7777 13 Nisan13 Mayıs
@bernaad19 Nisan15 Mayıs
@alyanil24 Nisan16 Mayıs
@tufiberry16 Nisan16 Mayıs
@süreyyazeynp23 Nisan18 Mayıs
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Nisan24 Mayıs
Sat 15 nisan bat 10 mayis ekler misiniz🥰

Kizlar ya bisey sormak istiyorum.
İlişki yumurtlama olduğu gün mü olmalı yani tek taraflı ağrı olan gün mu öncesi mi sonrası mi sizce
İki türlü de olabilir bence. Ben kızıma hamile kaldığımda 1 gün öncesi 1 gün sonrası şeklinde olmuştu ilişki. Ama yumurtlama günü de olsa olabilir. Sakıncası yok. Spermler 3 güne kadar yaşayabiliyormuş. Yumurta ise 12-24 saat ona göre düşünebilirsin.

kızlar alakasız olacak ama grip olmuşum belime vuruyo çok fena böyle bi şey tecrübe eden var mi ilaç alsam mı emin değilim bebek istiyoruz sonuçta ama cidden belim öyle bi sancıyor ki bu ay gripten dolayı da çocuk olmaz diye düşünmeye basladim zaten acaba alsam mı bi kas gevşetici ya da parol

kızlar alakasız olacak ama grip olmuşum belime vuruyo çok fena böyle bi şey tecrübe eden var mi ilaç alsam mı emin değilim bebek istiyoruz sonuçta ama cidden belim öyle bi sancıyor ki bu ay gripten dolayı da çocuk olmaz diye düşünmeye basladim zaten acaba alsam mı bi kas gevşetici ya da parol
Kas gevşetici değil ama parol alabilirsin, parol hamileyken de kullanılabiliyor. Çok geçmiş olsun🌸

Günaydın kızlar , bata kaldı 6
Ne adet ne gebelik belirtim var test yapsam mı ya..
İlişki ve yumurtlamanın 11. Günü 🐣

Selam kızlar
Bu ay hiç yumurtlama akıntım olmadı. O yüzden pek ümidim de yok ama ilk kez ciddi anlamda takvime göre deniyorum onun heyecanı var. Hayırlısı olsun herkes için.

Selam kızlar
Bu ay hiç yumurtlama akıntım olmadı. O yüzden pek ümidim de yok ama ilk kez ciddi anlamda takvime göre deniyorum onun heyecanı var. Hayırlısı olsun herkes için.
Selamlar , ovulasyon testleri ile deniyorum ben bir zamandır , piki gösteriyor .. Dilerseniz deneyebilirsiniz . Gönlünüzce olsun😍

Bazı aylar yumurtlamadan adete kadar ağrı çekiyorum , bu ay hiç bir şey yok 🤷‍♀️ bat günümüz aynıydı sanırım siz de farklılık var mı belirti olarak
Sadece ara ara şiddetlenen bel ağrısı, biraz gaz biraz da koltuk altıma doğru göğsümün yanlarında sızıntı. Test yapmamak için zor duruyorum ama 6 gün kala da çıkmaz gibi.

X