Göz Makyajı kirpiklerimi kestim :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kendi kendine uzamaz herhalde ya🤔 Öyleyse bizim de uzaması lazım. Kaş kirpik serumları oluyor onlardan kullanın bence.

Yıllar evvel ipek kirpik taktırdım dayanamayıp kendim zeytinyağıyla ova ova çıkarmıştım hepsini tabii ki kirpiksiz kaldım baya 0 kirpik. Günde 2-3 kere kaş kirpik yağı kullandım 1 ay gibi sürede çoğu uzamıştı

kızlar selamlar

gülmek, dalga geçmek serbest vallahi bir aptallık yaptım ki başkası yapsa öffff ne gülerdim :KK43:

benim bir gözümdeki kirpiklerim daha kısa diye ikisi eşit olsun diye uzun olanı biraz kestim biraz fazla kesmişim bu sefer ötekisi uzun kaldı böyle böyle derken kirpiklerimi neredeyse tamamen kestim :KK43:

size sorum bunlar uzar mı ya, hiç kesip de sonrasında uzayan oldu mu uzadıysa ne kadar zamanda uzadı, uzamadıysa ne yapacağım ben takma krpik mi takacağım sürekli :KK43:
Uzar bende ipek kirpik sonrası tek tük ipek kirpik kalınca onu keserken orj kirpiklerimi kesiyodum uzuyordu.

kızlar selamlar

gülmek, dalga geçmek serbest vallahi bir aptallık yaptım ki başkası yapsa öffff ne gülerdim :KK43:

benim bir gözümdeki kirpiklerim daha kısa diye ikisi eşit olsun diye uzun olanı biraz kestim biraz fazla kesmişim bu sefer ötekisi uzun kaldı böyle böyle derken kirpiklerimi neredeyse tamamen kestim :KK43:

size sorum bunlar uzar mı ya, hiç kesip de sonrasında uzayan oldu mu uzadıysa ne kadar zamanda uzadı, uzamadıysa ne yapacağım ben takma krpik mi takacağım sürekli :KK43:
Hay Allahim yaa🤣🤣🤣
Uzar herhalde bilemedim
O zamana kadar takma kirpik kullan bari
Bir de sadece başlığı gorunce s.l.k dedim kusura bakma🤣🤣🤣

kızlar selamlar

Uzar ben ergenken iki kare kesmiştim uzadılar ama nekadar zamanda uzar hatırlamıyorum eskisinden iyi oldular ama

Hiçbirşey yapmasanız da uzar..kızım 5 yaşındayken kesmişti oradan biliyorum😅 Ama dikkat edin uzayıp uzamadığını sürekli kontrol edip takıntı haline getirmeyin.Yapı olarak takıntıları açıksanız kirpiğinizi koparırken bile bulabilirsiniz
Çok takıntılı bi tipim yaa zaten ne geliyorsa başıma bundan geliyor 🙈🥲

Valla kuaför ne oldu dediğinde de dökğldüler demiştim 😁😁
🙈😁

Uzar uzar merak etme. Kısa sürede toparlarlar
Ayyy inşallah🙏🏻

Rimel bile szremeyecek kadarmi kesip attin
🤣🤣🤣
Hic gülücem yoktu valla
Offf sorma 🙈😁

Kendi kendine uzamaz herhalde ya🤔 Öyleyse bizim de uzaması lazım. Kaş kirpik serumları oluyor onlardan kullanın bence.
Evet bi tane tavsiye verdi bi arkadaş sağolsun onu alacağım yarın

İnşallah 🙏🏻

Gözünüze petrol sürmeyin.
Tamam haklısınız kaş yapayım derken göz çıkarmayayım

Yıllar evvel ipek kirpik taktırdım dayanamayıp kendim zeytinyağıyla ova ova çıkarmıştım hepsini tabii ki kirpiksiz kaldım baya 0 kirpik. Günde 2-3 kere kaş kirpik yağı kullandım 1 ay gibi sürede çoğu uzamıştı
Tamamdır yarın muhakkak alacağım yağ

Ben ilkokula gitmiyordum.Kaş alanlara özendim herhalde kaşlarımı kesmişdim.Uzar takmayın kafaya
İnşallah ya 🙏🏻

Uzar bende ipek kirpik sonrası tek tük ipek kirpik kalınca onu keserken orj kirpiklerimi kesiyodum uzuyordu.
Ayy hadi inşallah 🙏🏻

Hay Allahim yaa🤣🤣🤣
Uzar herhalde bilemedim
O zamana kadar takma kirpik kullan bari
Bir de sadece başlığı gorunce s.l.k dedim kusura bakma🤣🤣🤣
Valla salaklık zaten bu yaptığım koca kadınım ayyy kızıma desem o bile garipser ne yaptın sen diye 😂

Uzarlar hic merak etmeyin. Hint yagi ve badem yagi karisimi saglikli uzamalarina yardimci olacaktir.

Uzar ben ergenken iki kare kesmiştim uzadılar ama nekadar zamanda uzar hatırlamıyorum eskisinden iyi oldular ama
Ben de okula gitmek uzere cok erken kalktigim birgun ( çok acelem vardı😁 ) tuvallette otururken kirpiklerimi kirpik kivirma makinasiyla kivirmaya calistigim anda elim kaydi ve sol gozumun kirpikleri makinada kalmisti .
Her sabah ve gece vazelin ve badem yagi surmustum . Cok cabuk cikti endise etmeyin yerine yeni kirpikler gelir yani .

X