Göz Makyajı kirpiklerimi kestim :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar selamlar

gülmek, dalga geçmek serbest vallahi bir aptallık yaptım ki başkası yapsa öffff ne gülerdim :KK43:

benim bir gözümdeki kirpiklerim daha kısa diye ikisi eşit olsun diye uzun olanı biraz kestim biraz fazla kesmişim bu sefer ötekisi uzun kaldı böyle böyle derken kirpiklerimi neredeyse tamamen kestim :KK43:

size sorum bunlar uzar mı ya, hiç kesip de sonrasında uzayan oldu mu uzadıysa ne kadar zamanda uzadı, uzamadıysa ne yapacağım ben takma krpik mi takacağım sürekli :KK43:
Kirpikler 3 aylık periyotta dökülür ve yeniden çalarlar. 3 ayda tamamen yenilenir yani :KK66:.. Hepsi aynı anda dökülmediği için biz farketmiyoruz. 3 ayda eski haline tamamen dönmüş olur :) ama 1- 1 buçuk ayda toparlar.siz bol bol zeytinyağı bademyağı sürün ki yeni çıkanlar hızlı uzasın.

kızlar selamlar

gülmek, dalga geçmek serbest vallahi bir aptallık yaptım ki başkası yapsa öffff ne gülerdim :KK43:

benim bir gözümdeki kirpiklerim daha kısa diye ikisi eşit olsun diye uzun olanı biraz kestim biraz fazla kesmişim bu sefer ötekisi uzun kaldı böyle böyle derken kirpiklerimi neredeyse tamamen kestim :KK43:

size sorum bunlar uzar mı ya, hiç kesip de sonrasında uzayan oldu mu uzadıysa ne kadar zamanda uzadı, uzamadıysa ne yapacağım ben takma krpik mi takacağım sürekli :KK43:
Lisede kirpiklerim gözlüklerime takılıyor diye kirpiklerimi kesmiştim. 😂😂 uzadı sonra. Yani bence uzar. 🥰

Ayy moralim öyle bozuk ki aslında,sayenizde iyi bi güldüm. :)) Kaş kirpik serumları var. Onlardan kullanın. Kısa sürede toparlar. Marka ismi veremiyoruz galiba ama neyse.

Oho kaç keere öyle ocaktan sigara yakarken kaş kirpik yaktım ben :KK53: uzuyor merak etme.
1E4FC0D6-199E-4185-B34C-C283E192CDBC.jpeg

benimkiler çok uzundu gözlük kullanırken habire gözlüğümün camlarıma değiyordu , gözlüğümü epey aşağı indirmem gerekiyordu bende birgün dayanamadım kestim kısalttım evet uzadı ama aslaaa asla eskisi gibi uzunluğa birdaha erişemedi
annem dedi ki kaşlar gibi küserler onlara iyi davranmak gerek dedi ama iş işten geçti

yani diyeceğim o ki uzar ama asla eskisi gibi volumlü uzun olmuyor

Lisede kirpiklerim gözlüklerime takılıyor diye kirpiklerimi kesmiştim. 😂😂 uzadı sonra. Yani bence uzar. 🥰
ay benden birtane daha varmış
sizinki eskisi gibi aynı şekilde uzadı mı ya ?
size şöyle söyleyeyim artık gözlük camlarıma değmiyor yani demek ki eskisi gibi uzamadı benimki

Uzar yahu merak etmeyin

Benimde böyle garip bir tecrübem olmuştu yıllar önce
Ne kadar sürdü hatırlamıyorum ama uzamıştı yeniden

Allah da sizi güldürsün.🤣

Kirpikleri uzun olan bi sınıf arkadaşım ateşe üflemeye çalışırken birden parladı. Kirpikleri filan yandı baya üzüldü ağladı ama kısa sürede eski haline döndü.

Üzülmeyin kısa sürede eski haline döner. Allah beterinden korusun😊

volume kirpik taktirdigim zaman kirpiklerim cok zarar gormustu, bakim yagi kullanin mutlaka. ipek kirpik falan hic denemeyin, kendiniz gunluk takabileceginiz kirpikleri kullanabilirsiniz.

kızlar selamlar

Ergenlikte kesince daha uzun cikiyor dediler ben de kestim ama uzamadı maalesef benim saflığım.Öyle kaldı, umarım sizinki çıkar

Düzenli olarak bakım yaparsanız uzar bence. Hint yağı ve tatlı badem yağı kaşa ve kirpiğe çok iyi geliyor.
Yaa inşallah, aldım hint yağı badem yağım da var dönüşümlü süreyim

Yaaa 😂😂😂 geçmiş olsun, kökü sende uzar heralde.
Sağol, ayyy inşallah uzar 🙈

Neyse ki 2022 yılında yaşıyoruz. Ben yerinde olsam gider takma kirpik yaptırırım. O ara da bakım yağları falan, daha sağlam büyürler. Olan olmus bir kere, üzülmeyin alemi yok bu saatten sonra
Ayy inşallah uzar 🙄

kirpiklerimi kestim :KK43:

Nasıl becerdin demeye geldim
Çok şirin🤣🤣🤣🤣
Vallahi beceremez olaydım ayyyy 😂

Kirpikler 3 aylık periyotta dökülür ve yeniden çalarlar. 3 ayda tamamen yenilenir yani :KK66:.. Hepsi aynı anda dökülmediği için biz farketmiyoruz. 3 ayda eski haline tamamen dönmüş olur :) ama 1- 1 buçuk ayda toparlar.siz bol bol zeytinyağı bademyağı sürün ki yeni çıkanlar hızlı uzasın.
Yaa inşallah 🤲🏻😇

Geçmiş olsun, evet uzar, hem de eskisi gibi olur korkmayın ☺️
İnşallah yaa 🤲🙏🏻☺️

Ayyy hadi inşallah 😇

hızlı uzaması için yağ solüsyon vs bir şey sürmeyin, gözünüzde çeşitli enfeksiyonlara yanmalara sebep olabilir. göz sonuçta hassas bir organ.piyasada satılan kirpik bakım yağları var özel olarak onlardan alabilirsiniz.
Hmmm tamam sağolun hemen bakayım netten

Ayy moralim öyle bozuk ki aslında,sayenizde iyi bi güldüm. :)) Kaş kirpik serumları var. Onlardan kullanın. Kısa sürede toparlar. Marka ismi veremiyoruz galiba ama neyse.
Özelden yazar mısınız 😇

Uzar kız korkma😁😁😁
Hadi inşallah 🙈😁

Oho kaç keere öyle ocaktan sigara yakarken kaş kirpik yaktım ben :KK53: uzuyor merak etme.
İnşallah inşallah 🤲🏻😄

benimkiler çok uzundu gözlük kullanırken habire gözlüğümün camlarıma değiyordu , gözlüğümü epey aşağı indirmem gerekiyordu bende birgün dayanamadım kestim kısalttım evet uzadı ama aslaaa asla eskisi gibi uzunluğa birdaha erişemedi
annem dedi ki kaşlar gibi küserler onlara iyi davranmak gerek dedi ama iş işten geçti

yani diyeceğim o ki uzar ama asla eskisi gibi volumlü uzun olmuyor
Ayyy demeyin yaa zaten bi parçadır kirpiğim eskisi gibi olmazsa yandım gitti

Badem yağı işe yarıyor tabii küsmediyse kirpikler.
İnşallah küsmemiştir 🙈

Uzar yahu merak etmeyin

Benimde böyle garip bir tecrübem olmuştu yıllar önce
Ne kadar sürdü hatırlamıyorum ama uzamıştı yeniden
İnşallah 🙏🏻😇

Allah da sizi güldürsün.🤣

Kirpikleri uzun olan bi sınıf arkadaşım ateşe üflemeye çalışırken birden parladı. Kirpikleri filan yandı baya üzüldü ağladı ama kısa sürede eski haline döndü.

Üzülmeyin kısa sürede eski haline döner. Allah beterinden korusun😊
Ayyy hadi inşallah 😇

volume kirpik taktirdigim zaman kirpiklerim cok zarar gormustu, bakim yagi kullanin mutlaka. ipek kirpik falan hic denemeyin, kendiniz gunluk takabileceginiz kirpikleri kullanabilirsiniz.
Tamamdır çok teşekkürler
Takma kirpik becerebilir miyim takmayı bilmiyorum ki

Ergenlikte kesince daha uzun cikiyor dediler ben de kestim ama uzamadı maalesef benim saflığım.Öyle kaldı, umarım sizinki çıkar
Ahhhh yaa ayyy inşallah çıkar

Bende.kestim.cok.uzamz.ama uzuyo yinede
Çok uzamazsa da yandım zaten kısaydı az uzarsa da fena 🥲

benim de ergen bi anıma denk geldi :KK43:
bu arada 38 yaşında olduğumu utanarak belirtiyorum :KK70:

vazelin sürün diyorlar ama işe yarar mı ki acaba, keşke yarasa
Sizin kafanız benim kafama çok benziyor belli ki. Ben hep Ergenim ♥️
Badem yagi ise yarar derler

X