Göz Makyajı kirpiklerimi kestim :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Seviyorum ergenliğimi de 😍
Ama işte bazen böyle başıma iş açıyor 🙈
Badem yağını deneyeceğim muhakkak ❤️
Tahmin edebiliyorum. Bir keresinde iş hayatımın dönüm noktasında olduğu günün öncesinde ki gün saçımı yaktım. Aynı gün asker trasi yaptırdım.
Sonra ki gün asker trasimla işe başladım. Dehşet bir havan vardı ♥️

Çok ilginç vücudumda hiç böyle bir uzama farkı oluşabileceğini düşünmemiştim 🤔 hep aynı olurlar diye düşünürüm yani neden farklı olsunlar ki değil mi? Ama şimdi düşününce neden olmasınlarki diyorum. Kafamı karıştırdığınız ve beni düşünmeye sevk ettiğiniz için teşekkürler✋🤭

ya çok tatlısın :KK70: uzar uzar, badem yağı sür her gece
Sağolun 🙈😍

Tahmin edebiliyorum. Bir keresinde iş hayatımın dönüm noktasında olduğu günün öncesinde ki gün saçımı yaktım. Aynı gün asker trasi yaptırdım.
Sonra ki gün asker trasimla işe başladım. Dehşet bir havan vardı ♥️
Baya etkileyici olmuşsunuzdur ❤️

Pandemide ikisini de kesmiştim 😁 iki üç ayı bulur tam uzaması. Bana garip gelmemişti. Kesmeye değdi mi dersen alt kirpiklerimde fark oldu ama üst cok degismedi.
Neyse yaza kadar uzar o zaman tahminen 🙈

Çok ilginç vücudumda hiç böyle bir uzama farkı oluşabileceğini düşünmemiştim 🤔 hep aynı olurlar diye düşünürüm yani neden farklı olsunlar ki değil mi? Ama şimdi düşününce neden olmasınlarki diyorum. Kafamı karıştırdığınız ve beni düşünmeye sevk ettiğiniz için teşekkürler✋🤭
Aman diyeyim hemen çok acil defedin o düşünceleri aklınızdan 😂

Vallahi beceremez olaydım ayyyy 😂
Allah iyiğiliğini versin🤣
Bir anımı hatırladım
Dudağım uçukladı
Arkadaşım tahta kaşığın sapını ısıt uçuğu yak büyümeden geçer dedi
Bu zeki arkadaşta uyguladı
1 ay uçukla uğraştım çeneme kadar indi 🥴🤣
Güzel bir dua okudum arkadaşa 😏

Ya 13 yaşındayken kaşlarımı aldığım zaman geldi aklıma😩 Ömrüm boyunca çıkmayacağını nereden bilebilirdim. Ebru Gündeş'i görünce odama çekildim almaya başladım, önce harika oldu. Sonra sizin gibi ala ala Adile Naşit gibi oldu. En acısı da diğerini de almak zorunda kaldım ve bu yaşıma kadar doğru düzgün çıkmadı iç kısımları, microblading yaptırdım😬 Üstüne annem de suratıma tükürmüştü görünce. Hey gidi günler😂

Size gelirsek😂 geçmiş olsun. Kökünden çekmediğiniz sürece 6 hafta içinde eski haline gelmiş olması gerekir☺️

Benim kirpiklerim arada bir yanarlar malesef nasıl yaktığını yazmiycam örnek olmasın 🤣🤣🤣 hatta son sefer bende kesmiştim diğerini kısa kaldı diye 😅 ama ben tatlı badem yağı kullanıyorum. Uzadilar 1 haftada sizde deneyebilirsiniz işe yarıyor.😇

ay benden birtane daha varmış
sizinki eskisi gibi aynı şekilde uzadı mı ya ?
size şöyle söyleyeyim artık gözlük camlarıma değmiyor yani demek ki eskisi gibi uzamadı benimki
evet uzadı. Gerçi ben bunu alışkanlık haline getirmiştim. Uzadıkça kestim. ben gözlerimi çizdirdim de kurtuldum kesmekten 😂😂

Allah iyiğiliğini versin🤣
Bir anımı hatırladım
Dudağım uçukladı
Arkadaşım tahta kaşığın sapını ısıt uçuğu yak büyümeden geçer dedi
Bu zeki arkadaşta uyguladı
1 ay uçukla uğraştım çeneme kadar indi 🥴🤣
Güzel bir dua okudum arkadaşa 😏
Ayyyy geçmiş gitmiş ama yine de çok geçmiş olsun size 🙈

Ya 13 yaşındayken kaşlarımı aldığım zaman geldi aklıma😩 Ömrüm boyunca çıkmayacağını nereden bilebilirdim. Ebru Gündeş'i görünce odama çekildim almaya başladım, önce harika oldu. Sonra sizin gibi ala ala Adile Naşit gibi oldu. En acısı da diğerini de almak zorunda kaldım ve bu yaşıma kadar doğru düzgün çıkmadı iç kısımları, microblading yaptırdım😬 Üstüne annem de suratıma tükürmüştü görünce. Hey gidi günler😂

Size gelirsek😂 geçmiş olsun. Kökünden çekmediğiniz sürece 6 hafta içinde eski haline gelmiş olması gerekir☺️
Offf ben de bi zamanlar incecik almıştım da annemden ne azar işitmiştim 🙈

Benim kirpiklerimi kuaför kesmişti, sözde kaşımı keserken eli kaymışmış 🤦‍♀️ ama eski haline döndü merak etmeyin 😁
Benimki de döner inşallah 🙄🥲

Benim kirpiklerim arada bir yanarlar malesef nasıl yaktığını yazmiycam örnek olmasın 🤣🤣🤣 hatta son sefer bende kesmiştim diğerini kısa kaldı diye 😅 ama ben tatlı badem yağı kullanıyorum. Uzadilar 1 haftada sizde deneyebilirsiniz işe yarıyor.😇
Ben de kullanacağım muhakkak sağolun 🥰

Cidden cok tatli yazmissin 😁 modum dusuktu bdv ye gireyimde ne dertler var oturup sukredeyim halime dedim iyiki girmisim anlik bi yuzum guldu 😁 sonuc ne olur bilmiyorum ama herkes uzar demis insallah eskisinden daha guzel olur kirpiklerin 🤩

Uzar aynı boya gelir merak etme
Ayyy inşallah yaa 🙏🏻🙄

Küçükken dümdüz olsunlar diye ben de kesmiştim, uzadı. Badem yağı falan önerilir genelde kaş ve kirpikler için deneyin isterseniz. Yine asimetrik uzarlarsa öyle kalsınlar ama
Asimetrik de uzayabilir mi yani 🙄

Ya yasom napmışın Allah aşkına ?
Sorma süpürgem yaa şuurumu kaybettiğim bi ana denk geldi sanırım 🙈

Gülmek istemezdim ama neden yaptınız ki bu iş bir yerlerden tanıdık geldi arkadaşım kaşları az diye ikisinide tıraş etmişti 20 güne anca uzamıştı fazla mı canınız sıkıldı kendinizle uğraşmaya başladınız

Cidden cok tatli yazmissin 😁 modum dusuktu bdv ye gireyimde ne dertler var oturup sukredeyim halime dedim iyiki girmisim anlik bi yuzum guldu 😁 sonuc ne olur bilmiyorum ama herkes uzar demis insallah eskisinden daha guzel olur kirpiklerin 🤩
Ne mutlu bana yüzünüzde gülümsemeye sebep olduysam 😍🥰
İnşallah çok teşekkür ederim ❤️

Sizin de moraliniz yerine gelir bir an önce canınızı sıkan neyse biter gider inşallah 😇

Benim de kirpik kıvırıcı kirpiklerimi koparmıştı hahaha.
Hint yağı kullanmıştım hepsi geri çıktı.
Geçmiş olsun :KK70:
Sağolun 🙈
İnşallah uzar

Gülmek istemezdim ama neden yaptınız ki bu iş bir yerlerden tanıdık geldi arkadaşım kaşları az diye ikisinide tıraş etmişti 20 güne anca uzamıştı fazla mı canınız sıkıldı kendinizle uğraşmaya başladınız
Galiba boş ve canımın sıkkın olduğu bir ana denk geldi 🙈

Zaten canım sıkkın oldu mu ya yemek yiyorum ya kendimle uğraşıyorum 🙈

X