Göz Makyajı kirpiklerimi kestim :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar selamlar

gülmek, dalga geçmek serbest vallahi bir aptallık yaptım ki başkası yapsa öffff ne gülerdim :KK43:

benim bir gözümdeki kirpiklerim daha kısa diye ikisi eşit olsun diye uzun olanı biraz kestim biraz fazla kesmişim bu sefer ötekisi uzun kaldı böyle böyle derken kirpiklerimi neredeyse tamamen kestim :KK43:

size sorum bunlar uzar mı ya, hiç kesip de sonrasında uzayan oldu mu uzadıysa ne kadar zamanda uzadı, uzamadıysa ne yapacağım ben takma krpik mi takacağım sürekli :KK43:
Benim bi arkadaşımında kirpikleri çok uzundu gözüne kadar geliyordu rahatsız etmesin diye kesiyordu ama uzuyor yine

Ne kadar zamanda uzadı hatırlamıyorum ama bende kesmiştim aynı senin gibi bir taraf kısa diye. Çıkar korkma 😁

AY kendimi gördüm skskddk ama benim vukatım sac🙈😂
SAcım ince telli dalgalı,cok cabuk dolanıyor hele uzunken.
Gecen sene sac acan taraklardan daha haberim yok sacım arkadan dolasmıs ,ugrastım ugrastım acılmadı🤦🏻‍♀️
Sinir geldi vurdm makası😂
Makası vurmamla aydınlandım sacın omuzda o kestiğim yer kulak hizamdan da tepede🤦🏻‍♀️
1 yıl oldu anca enseme geldi,utancımdan kuaföre gidemeyrum 😂
Bu tepe niye kısa diyecek insanlar🙆🏻‍♀️

kızlar selamlar

gülmek, dalga geçmek serbest vallahi bir aptallık yaptım ki başkası yapsa öffff ne gülerdim :KK43:

benim bir gözümdeki kirpiklerim daha kısa diye ikisi eşit olsun diye uzun olanı biraz kestim biraz fazla kesmişim bu sefer ötekisi uzun kaldı böyle böyle derken kirpiklerimi neredeyse tamamen kestim :KK43:

size sorum bunlar uzar mı ya, hiç kesip de sonrasında uzayan oldu mu uzadıysa ne kadar zamanda uzadı, uzamadıysa ne yapacağım ben takma krpik mi takacağım sürekli :KK43:
Tatlı badem yağıyla hint yağını karıştırın 2 hafta boyunca yatmadan önce eski bir rimel fırçası veya kulak çöpüyle sürün özellikle kirpik diplerine uygulayın eski haline döner merak etmeyin.

AY kendimi gördüm skskddk ama benim vukatım sac🙈😂
SAcım ince telli dalgalı,cok cabuk dolanıyor hele uzunken.
Gecen sene sac acan taraklardan daha haberim yok sacım arkadan dolasmıs ,ugrastım ugrastım acılmadı🤦🏻‍♀️
Sinir geldi vurdm makası😂
Makası vurmamla aydınlandım sacın omuzda o kestiğim yer kulak hizamdan da tepede🤦🏻‍♀️
1 yıl oldu anca enseme geldi,utancımdan kuaföre gidemeyrum 😂
Bu tepe niye kısa diyecek insanlar🙆🏻‍♀️
Ayyy geçmiş olsun size de ya 🙈

kızlar selamlar

Ben sürekli keserim çok uzun kirpiklerim rimel rğrünce daha iyi duruyor 15 gün eski haline döner benimkiler en fazla okadar sürede eski haline dönüyor

Tatlı badem yağıyla hint yağını karıştırın 2 hafta boyunca yatmadan önce eski bir rimel fırçası veya kulak çöpüyle sürün özellikle kirpik diplerine uygulayın eski haline döner merak etmeyin.
İnşallah sağolun 🙏🏻

Hemde düğünüme denk gelmişti galiba 1 ay sonra normale dönmüştü
Ayyy demeyin yaa 🙈

Ben de kaşlarımı kestim az biraz birini bk etmiş olabilirim acaip duruyor😁😁
Ayyy yapmaaa 🥲
Gerçi kaş çabuk uzar korkma

Sağolun ❤️

Ben sürekli keserim çok uzun kirpiklerim rimel rğrünce daha iyi duruyor 15 gün eski haline döner benimkiler en fazla okadar sürede eski haline dönüyor
15 günse çok iyi 👍🏻 inşallah bu kadar çabuk uzar

Hiçbirşey yapmasanız da uzar..kızım 5 yaşındayken kesmişti oradan biliyorum😅 Ama dikkat edin uzayıp uzamadığını sürekli kontrol edip takıntı haline getirmeyin.Yapı olarak takıntıları açıksanız kirpiğinizi koparırken bile bulabilirsiniz

X