Göz Makyajı kirpiklerimi kestim :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Jasminium84

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
20.184
65.223
40
kızlar selamlar

gülmek, dalga geçmek serbest vallahi bir aptallık yaptım ki başkası yapsa öffff ne gülerdim :KK43:

benim bir gözümdeki kirpiklerim daha kısa diye ikisi eşit olsun diye uzun olanı biraz kestim biraz fazla kesmişim bu sefer ötekisi uzun kaldı böyle böyle derken kirpiklerimi neredeyse tamamen kestim :KK43:

size sorum bunlar uzar mı ya, hiç kesip de sonrasında uzayan oldu mu uzadıysa ne kadar zamanda uzadı, uzamadıysa ne yapacağım ben takma krpik mi takacağım sürekli :KK43:

Ahahahah çok iyi ya 😂

Kuzenim ergenken gür çıksın diye kirpiklerini kazımıştı. Çok dalga geçmiştik ama şimdi upuzun kirpikleri var. Uzar yani. Ama ne kadar zamanda uzar bilmiyorum. Bakım falan yapın.
benim de ergen bi anıma denk geldi :KK43:
bu arada 38 yaşında olduğumu utanarak belirtiyorum :KK70:

vazelin sürün diyorlar ama işe yarar mı ki acaba, keşke yarasa

kızlar selamlar

gülmek, dalga geçmek serbest vallahi bir aptallık yaptım ki başkası yapsa öffff ne gülerdim :KK43:

benim bir gözümdeki kirpiklerim daha kısa diye ikisi eşit olsun diye uzun olanı biraz kestim biraz fazla kesmişim bu sefer ötekisi uzun kaldı böyle böyle derken kirpiklerimi neredeyse tamamen kestim :KK43:

size sorum bunlar uzar mı ya, hiç kesip de sonrasında uzayan oldu mu uzadıysa ne kadar zamanda uzadı, uzamadıysa ne yapacağım ben takma krpik mi takacağım sürekli :KK43:
uzarlar ama yeni çıkanlar uzar.eskiler kodlanmıştır hep aynı boya dek uzarlar.yoksa saç gibi 15 20 cm uzamış kirpiklerimiz olurdu.kirpik bakım yağı alın

size öyle geliyordur.uzun gösteren rimel de vardı sanırım bi araştırın.mıknatıslı kirpikte alabilirsiniz uzayana dek
rimel sürülebilecek uzunlukta değiller ki şu an :olamaz:

mıknatıslı kirpikler için de maskara sürün ilk önce diyorlar yani yine kirpiğe ihtiyaç var

oyyy yaaaa ne yaptım ben yahu

Pandemide ben de saclarimi kesmistim :)
Dogal olarak esit olmadilar.O saclarla gezdim uzun bir zaman.. :KK70:
Seninkisi citayi bir tik yukariya tasimis :)
saçı hep kendim kestim pandemi de.daha geçen hafta ilk kez kuaföre gittim.toplayınca yamukda olsa belli olmuyordu zaten.kese kese de ustalaştık hem.kırık alma makinesi bile aldım eve.kuaför de neymiş pehhh :KK45:

Neyse ki 2022 yılında yaşıyoruz. Ben yerinde olsam gider takma kirpik yaptırırım. O ara da bakım yağları falan, daha sağlam büyürler. Olan olmus bir kere, üzülmeyin alemi yok bu saatten sonra

X