Karın germe ameliyatı sonrası şişlik ve sertlik

doğumdan sonra mı yaptırdınız peki?iyileşme süresi ne demişti doktor en başından?
Evet 2 doğumdan sonra yaptırdım. Benim karın kaslarımda dikildi. Doktorum bir kaç ay.süre çinde düzelir demişti ama gene de zaman endişe etmemek elde değil maalesef

Merhabalar,
Ben de 18 Ekimde lazer liposaction ve karın germe oldum ama hâlâ karnım taş gibi. Sizin ki düzeldi mi acaba? Teşekkürler
ben de bundan 2 yıl önce lazer lipo yaptırdıydım sertlik olmamıştı şu an germe için dikiş yerlerim ve çevresi hala sert 43 gün oldu iyileşme sürecim devam ediyor

Bu sertlikler dogru korse ile kayboluyor ben vedette kullandım özellikle bir modeli var önü düz ama kopçalı değil o yuvarlak sertlikler kayboldu.
Merhabalar yeni lipo ve karin germe oldum nasıl bir korse alacağımı bilemedim ve hep önden cirtli korseler var ya krem renkli klasik ondan takmışlar ameliyat sonrası halen o duruyor sizin tavsiyeniz olam korse yi lütfen özel olarak açıklayıcı yazabilir misiniz ?

Merhaba herkese
4 Ekimde liposuction mini karın germe ve popoya yağ transferi oldum..gerçi pek bir yağda çıkmamış..bu gün tam iki hafta oldu,karnım çok sert ve şiş:KK43: bu normal mi bu süreçte?aranızda bu ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşırsa çok mutlu olurum..zira çok tedirginim konuyla alakalı..
Merhaba şuan nasılsınız baya zaman geçmiş üzerinden ben şuan bahsettıgınız durumdayım 3 hafta oldu karın germe oldum Karnım çok şiş ve sert bu durum nekadar devam edıyor bilgı verırsenız çok sevınırım

Benim 11. Günüm ve çok sert. Tecrübeli arkadaşlar bizi bir aydınlatırsanız çok iyi olacak.
Ablacım burda bu ameliyatı yapmış 10000lerce kadınlar tecrübelerini yazmışlar,bende çok okudum/okuyorum sertlik,ödem çok normal tamamen geçmesi 3-6 ay sürüyor. Ameliyattan önce hiç araştırıp okumadınız mi?

Merhaba herkese
4 Ekimde liposuction mini karın germe ve popoya yağ transferi oldum..gerçi pek bir yağda çıkmamış..bu gün tam iki hafta oldu,karnım çok sert ve şiş:KK43: bu normal mi bu süreçte?aranızda bu ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşırsa çok mutlu olurum..zira çok tedirginim konuyla alakalı..
Cok gecmis olsun. Bu durumu forumda okumustum.. doktorunuz kim? Bu duruma ne diyor?

Merhaba herkese
Merhaba. Benim de 18. Günüm ve çok sert. Doktorum normal olduğunu söyledi. Aynı zamanda bende sıvı birikmesi de oldu. Aynı operasyonda gıdıma da liposakşın yaptırdım. O bölgede çok sert. Gıdı için sertlik geçsin diye iğne yapacağını söyledi. Ama karnım için zamanla geçecek diyor.

Merhaba
Karın germe ameliyatı oldum 1 ay önce
Hala şişliklerim var
Siizn tavsiyenizle vedette marka korse aldım
Gerçekten çok güzel karnımı güzel topladı resmen
Kumaşını da sevdim hiç kaşındırmıyor
Teşekkür ederim 🙏 çok

Merhabalar bende karın germe ve lipo oldum fakat halen sırtımda yanlarımda topaklanma var siz vedettenin hangi modelini kullanmıştınız

merhaba ben gectigimiz sali yani 6 gun once karin germe ve meme toparlama ameliyati oldum bugun pansuman gunumdu direnlerim cekildi ve sargilar alindi eve gelir gelmez ilk isim aynaya bakmak oldu fakat karnim neredeyse eski kadar tabii bu durum beni cok cok uzdu odem bile olsa toplam assagi yukari ne kadar odem olabilir ki ?? yani karnim yaklasik olarak kac cm. incelebilir ? cok cok merak ediyorum ve cok uzgunum 45 000 TL odedim az buz degil . Daha once bu operasyonu gecirenler yardimci olabilirler mi acaba ? yani karnin yuzde kaci yaklasik olarak odem oluyor ?

Çok geçmiş olsun..benden 5 gün önce aynı dr a ameliyat olan bir arkadaşımda da benzer şikayetler olmuş dr karnından 660cc su çekmiş,serumlardan dolayı oluyormuş ve vücut tamamını emmemiş dediği bu..alınmazsa iltihap oluşuyormuş..şimdi bunu duydum ve ben de korkmaya başladım açıkçası..ben henüz pantolon denemeye cesaret edemedim çünkü eskisinden daha büyük bi karnım var :KK43:

merhaba ben gectigimiz sali yani 6 gun once karin germe ve meme toparlama ameliyati oldum bugun pansuman gunumdu direnlerim cekildi ve sargilar alindi eve gelir gelmez ilk isim aynaya bakmak oldu fakat karnim neredeyse eski kadar tabii bu durum beni cok cok uzdu odem bile olsa toplam assagi yukari ne kadar odem olabilir ki ?? yani karnim yaklasik olarak kac cm. incelebilir ? cok cok merak ediyorum ve cok uzgunum 45 000 TL odedim az buz degil . Daha once bu operasyonu gecirenler yardimci olabilirler mi acaba ? yani karnin yuzde kaci yaklasik olarak odem oluyor ?
Ben olalı tam iki ay oldu ama eski karnımdan çok farkı yok halen çok şiş ve sert üstelik şişi biraz indiği zamanlar oluyor sarkıyor oturunca

Merhaba,

Size de geçmiş olsun. Bugün 15. gün korsenin bollaştığını düşünüyorum. Sanırım hastanede takılandan bir tane daha alacağım. Bilerek korse seçimini onlara bırakmıştım. Hiç başka denemedim fakat kullandıklarından çok memnunum.
Merhaba rica etsam fiyatini owrenebilirmim

Merhaba. Benim de 18. Günüm ve çok sert. Doktorum normal olduğunu söyledi. Aynı zamanda bende sıvı birikmesi de oldu. Aynı operasyonda gıdıma da liposakşın yaptırdım. O bölgede çok sert. Gıdı için sertlik geçsin diye iğne yapacağını söyledi. Ama karnım için zamanla geçecek diyor.
Merhaba gıdı için olan iğne iyi geldi mi? Yumşayıp küçüldü mü gıdınız iğneden sonra?

Dikiş yerim hala şiş ve sert ıkı ay oldu karın germe olalı bende çok sabırsızım taytlardan ödem hafıf belli çıkıntılı duruyor dikişmyerim
Merhabalar bende karın germe ameliyatı olalı 1 ay oldu göbek deliğimin altından genital bölgeye kadar şişlik var. Bir hafta önce doktor sıvı birikmiş olabilir demişti. Kontrole gittim her şey normal dedi ama geçmiyor o şişlik. Tayt giyince çok sıkıntı gerçekten çok çirkin duruyor. Sizin ameliyat olalı epey olmuş. Geçici bir şey mi bu şişlik?
Dikiş yerim hala şiş ve sert ıkı ay oldu karın germe olalı bende çok sabırsızım taytlardan ödem hafıf belli çıkıntılı duruyor dikişmyerim

X