Karın germe ve meme küçültme

Evet tabi dik yürümeye yakınım çok yol katettim😄😄 yatarken sırtım yastık dolu dizlerim bükük bazende dizaltlarima yastık koyuyordum bir yerden sonra dizlerimde agiriyordu çünkü. Şuan birkaç gündür yan dönmeye başladım yastıklar azaldı tabi ayaklarımı da uzatıyorum o da zorluyor tabi şuan için
Artık düz şekilde yatış pozisyonuna geçmeniz gerekiyor ☺️ yastıklardan kurtulun

Çok teşekkür ederim, bu gece ameliyat gecesi dahil 6. Gece oluyor hala kırmızı ince bir çizgi ve sari sıvı geliyor, yarin çekilse ne olur acaba ki, acaba sizin dren çekilirken borudan hiç sıvı akmıyor muydu? Yoksa gün hesabı yeterli mi görülüyor
Merak etmeyin eğer akış fazlaysa çekmeyebilir ya da vücudu rahatsız edecek kadar gelmiyorsa çeker. Ona doktor karar verir muhtemelen. Benimki durmuştu o yüzden çekti. Sonrasında da dren yerlerimden akıntı olmadı zaten.

Merak etmeyin eğer akış fazlaysa çekmeyebilir ya da vücudu rahatsız edecek kadar gelmiyorsa çeker. Ona doktor karar verir muhtemelen. Benimki durmuştu o yüzden çekti. Sonrasında da dren yerlerimden akıntı olmadı zaten.
Teşekkürler cevabınız için, bakalım bekliyorum bende durmasını ♥️

Arkadaşlar karin germe ve meme diklestirme 3. aydan bildiriyorum. Hersey nasıl geçiyor anlatamam, geriye kendinizi aynadan izleme keyfi kalıyor 🙃
Merhaba memnunsunuz sanırım ameliyattan ben de 35 kilo verdim ve dolasıyıyla sarkmam oldu göbeğimde doktorunuz kim acaba ve ne kadara mâl oldu size özelden de yazabilirsniz çok geçmiş olsun

X