Karın germe ve meme küçültme

burcueylul

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2023
92
25
44
Kızlar karın germe ve meme küçültme yaptırdım.9 saat sürdü ameliyat ve kan kaybım çoktu.Uyanmam çok kötüydü.Titremekten tavana yapisacaktim.
İlk gece yürüyüş yaptırırken zorlandım 😔.Gerçekten karın çok zor.
Bugün 4. günüm. 2 gün kalkarken feci ağrı vardı sonra azaldı .
4 diren vardı cikarken anlamadım bile 🙂.
Yarın hastaneden cikiyorum.
Karın bölgem çok sert ve şiş . Şişlik korseden bile belli .Geçecek diyorlar......
Meme olacaklar korkmasın ağrısız süreç.
Karın biraz zor ama imkansiz değil.
Buradan birbirimize sonrası için de destek verelim lütfen.

Kızlar karın germe ve meme küçültme yaptırdım.9 saat sürdü ameliyat ve kan kaybım çoktu.Uyanmam çok kötüydü.Titremekten tavana yapisacaktim.
Karın bölgem çok sert ve şiş . Şişlik korseden bile belli .Geçecek diyorlar......
çok geçmiş olsun çabuk iyileşirsiniz inşallah süreç nasıldı ve yanınız da neler aldınız olmazsa olmazınız ne oldu korse seçiminiz neydi

çok geçmiş olsun çabuk iyileşirsiniz inşallah süreç nasıldı ve yanınız da neler aldınız olmazsa olmazınız ne oldu korse seçiminiz neydi
Evdeyim şu anda.İyi şükür.Korseleri doktor verdi bana orada.Onlar taktı.Yanima normal hastane odasında ne gerekirse onları aldım . Kolonya,havlu filan

Merhaba çok geçmiş olsun. Bende cuma günü ameliyat olacağım karin germe, meme diklestirme çok korkuyorum. Umarim hersey güzel.olur. sonuclarinizin çok güzel olması dileğiyle.
Şu an evdeyim.İyiyim şükür.Agri filan yok.Hele meme kısmı hiç ağrı yapmadı.Şu anda sadece dikiş gerginlikleri var o kadar.

Evdeyim şu anda.İyi şükür.Korseleri doktor verdi bana orada.Onlar taktı.Yanima normal hastane odasında ne gerekirse onları aldım . Kolonya,havlu filan
Harika çok çok sevindim. Bende heyecanla ve korkuyla bekliyorum zamanın geçmesini. İnşallah bende kolay atlatırım. Yazılanları okuyunca çok korkmuştum ama sizin gibi daha rahat atlatanlari görünce umutlaniyorum.

Harika çok çok sevindim. Bende heyecanla ve korkuyla bekliyorum zamanın geçmesini. İnşallah bende kolay atlatırım. Yazılanları okuyunca çok korkmuştum ama sizin gibi daha rahat atlatanlari görünce umutlaniyorum.
Ağrı kesiciler iyi oluyor.Bol bol verdiler zaten.Memeye kafayı takmayın sıfır ağrı.... Karında da ilk kalkış zor..Sonra 2 gün yine kalkarken zor..... Yatarken ağrı olmadı...Direnleri kafaya takmayın anlamadım bile çıkarken.Yarin 1 hafta olacak......Korse,karında gerginlik var.Tabiiki normal insan gibi değilim ama ağrı yok....

Diyenler çok fena diyorlardı. Sizin gibi bende rahatsız olmam umarım. Memede zaten kendi dokusu kullanılacak diklestirme olacak hafif geçiyor dediler. Bende direncliyimdir. Umarim harika sonuçlar alırsınız.

Diyenler çok fena diyorlardı. Sizin gibi bende rahatsız olmam umarım. Memede zaten kendi dokusu kullanılacak diklestirme olacak hafif geçiyor dediler. Bende direncliyimdir. Umarim harika sonuçlar alırsınız.
Direnler sıfır acı....Meme evet kolay...Şimdiden geçmiş olsun.

Burcu aynen dediğin gibi karin çok zor.. ikinci günüm ve ağrıdan uyuyamıyorum bile. Baş ağrısı ve karnımda sancı çok var. Meme sadece hafif sızlıyor ama karin cidden zormuş.

Burcu aynen dediğin gibi karin çok zor.. ikinci günüm ve ağrıdan uyuyamıyorum bile. Baş ağrısı ve karnımda sancı çok var. Meme sadece hafif sızlıyor ama karin cidden zormuş.
Az kaldı 🙂.1. Hafta AVM ye bile gittim.Normal birisi gibi değil tabiiki.Yamuk yumuk 🙂.Bol ağri kesici serum versinler.

Bugün çıktım eve geldim. Suan biraz daha iyiyim tablet agri kesici ve antibiyotik verdiler. İnşallah çabuk geçer çok yorucu

Evet ilaç açısından daha iyi ama ev iyi geldi bana daha rahatım çocuklarla falan kafam dağılıyor ağrıma odaklanamıyorum suan daha keyifliyim bakalim salı günü kontrolde diyenler çıkacak sanirim bakalim ilk görüntü nasıl olacak
Direnler çıksın ohh diyeceksiniz ....

X