Karın germe ameliyatı sonrası şişlik ve sertlik

Merhabalar bende karın germe ameliyatı olalı 1 ay oldu göbek deliğimin altından genital bölgeye kadar şişlik var. Bir hafta önce doktor sıvı birikmiş olabilir demişti. Kontrole gittim her şey normal dedi ama geçmiyor o şişlik. Tayt giyince çok sıkıntı gerçekten çok çirkin duruyor. Sizin ameliyat olalı epey olmuş. Geçici bir şey mi bu şişlik?
Merhaba bende de aynı sıkıntı var dikiş üstü göbek altı şiş ödemden mi yoksa başka bişe mi bilmiyorum sanki sezeryan doğum yapmışımda karın kalmış gibi dikiş üsttünde potluk var size doktor birşey dedi mi

Merhaba bende de aynı sıkıntı var dikiş üstü göbek altı şiş ödemden mi yoksa başka bişe mi bilmiyorum sanki sezeryan doğum yapmışımda karın kalmış gibi dikiş üsttünde potluk var size doktor birşey dedi mi
Ne zaman ameliyat oldunuz ? benim üç ay oldu ve bayağı azaldı o şişlik, neredeyse yok hatta. ödemmiş sanırım. potluk yoktu sadece şişlik vardı bende, artık neredeyse dümdüz oldu. sizin geçti mi

Merhaba, konu başlığı çok uzun zaman önce açılmış. Şuan ameliyat olanlar ne durumda? Memnun musunuz? Bende düşünüyorum ancak o kdr para verip hüsrana uğramak istemiyorum. :KK43:

Konuyu açanlar, göbeği ameliyat sonrası kocaman olmuş olanlar. Bizim gibi endişe içinde olanlara da bir el atsanız:) çünkü 23. Günde kocaman :KK43:

Merhabalar bende karın germe ameliyatı olalı 1 ay oldu göbek deliğimin altından genital bölgeye kadar şişlik var. Bir hafta önce doktor sıvı birikmiş olabilir demişti. Kontrole gittim her şey normal dedi ama geçmiyor o şişlik. Tayt giyince çok sıkıntı gerçekten çok çirkin duruyor. Sizin ameliyat olalı epey olmuş. Geçici bir şey mi bu şişlik?
Merhaba sislik geçti mi acaba

X