“Karbonhidrat diyeti” ile zayifliyoruz

Kızlar bende karatayla toplam 20 kilo verdim ama bi 14 kilo daha vermem lazım. karbonhidrat diyeti çok mantıklı geldi bana. en azından 1 haftadan bişe olmaz diyorum :) yarın bu diyete başlıcam. inşallah faydasını görürüm. bakalım 1 hafta sonra kaça düşücem..

kilo verdim artık paylaşabilirim 71 kilodan 65 e düstümmmmm(uzunca bir süredir kilo yazmamıştım 3-4 ay kadar kilo aldığım için:KK43:(((((((((

Ben 2 haftadir yapiyorum yaklasik 5 kg gitti.Gercekten ise yariyor verecegim bi 3 kg kaldi ins onu da bu hafta verebilirim

Tamam yarın başla sen, ben devam ediyorum

Çok iyi, lütfen burdan paylasim yapmaya devam edin, beraber yurutelim, beni motive edin
Sormak istediginizi sorun lutfen elimden geldigince cevaplarim.Bu diyet gercekten ise yariyor ben daha once 9 kg vermistim ama dikkat etmeyince geri aldim suan kilom 61.Sizin kg kac ?

Sormak istediginizi sorun lutfen elimden geldigince cevaplarim.Bu diyet gercekten ise yariyor ben daha once 9 kg vermistim ama dikkat etmeyince geri aldim suan kilom 61.Sizin kg kac ?
Ben bugün tam 70.0 oldum hedefim 55. Zorlanmadan yapıyorum. Soru olarak değil de mesela yemek yaparken ya da birşey yerken fikir alışverişi gibi olabilirdi. Peki şunu sorayım. Verdiğiniz kilonun hepsini mi geri aldınız?
menülerinizi paylaşıyormusunuz ;? fikir olur bu diyeti yapanlara bence
Bence de iyi olur, siz yapıyor musunuz?

Ben bugün tam 70.0 oldum hedefim 55. Zorlanmadan yapıyorum. Soru olarak değil de mesela yemek yaparken ya da birşey yerken fikir alışverişi gibi olabilirdi. Peki şunu sorayım. Verdiğiniz kilonun hepsini mi geri aldınız?

Bence de iyi olur, siz yapıyor musunuz?

bende bugün başladım , zamanla sebze ve wasada eklemeyi planlıyorum
ama bir kaç gün puanı çok azda tutucam

Yok hepsini almadim ama yersem aliyorum.Ben bugun tam 61 oldum bi 500 gr gitti.Haftasonu biraz astim siniri.Gun icerisinde sade bir turk kahvesi iyi geliyor tok tutuyor bir de ogun aralarini 5 saat filan yapiyorum karatayin dedigi gibi.Bakalim bu haftaki hedefimi tutturabilecekmiyim

Aksam ki menum evde iskender bir dilim.ekmekli ve 2 kasik suzme yogurt yaninda su :)

Ogle:tavuk izgara ve ayran 2 kasik manti

Kahvalti haslanmis yumurta peynir domates vs.

bende bugün başladım , zamanla sebze ve wasada eklemeyi planlıyorum
ama bir kaç gün puanı çok azda tutucam
Ben mutlaka 40 ı geçmeye çalışıyorum,60 ı da aşmayaya. Bir yerde okudum 40in altında tutunca da kilo verilmiyormus, vücut kıtlık moduna giriyormus. O yüzden 40-60 arası olacak şekilde ne olursa yiyorum
Yok hepsini almadim ama yersem aliyorum.Ben bugun tam 61 oldum bi 500 gr gitti.Haftasonu biraz astim siniri.Gun icerisinde sade bir turk kahvesi iyi geliyor tok tutuyor bir de ogun aralarini 5 saat filan yapiyorum karatayin dedigi gibi.Bakalim bu haftaki hedefimi tutturabilecekmiyim
Ben de karatayin leptinini çalıştırıyorum 6-7 saat. Şimdilik iyi gidiyor, bir haftayı geride bıraktım. Haftasonu benim de biraz aşıyor ya ama h ici toparlamaya çalışıyorum. Çok şükür dün 60 lı rakamlara inebildim

Bende başladım bu sahur için toplam 38.50 puan kullandım.Geri puanları iftara sakladım.Umarım çabucak sağlıklı bir şekilde kilo veririm.:KK3:

Sabah
Haslanmis yumurta
Peynir
Domates salatalık
Çiğ badem
Gün kurusu kayısı
İki adet siyah zeytin
Yeşillik roka nane maydanoz
Aksam
Nohut yahnisi
Bulgur pilavı
Yoğurt