İğneliye her hafta gitmek ;(

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
İğneli epilasyona ilk başlarda her hafta giden var mı ? Ona rağmen ya abla unutuyor görmüyor ya da benim her hafta tüyüm çıkıyor , başlayalı bir ay oldu ? Böyle olması normal mi
21DE6CFA-5B6E-49F7-8755-469F31BE6F4D.jpeg

ayda gıtmen gerekmez mı ? normalde yada bilerek eksik alıyor olmasın her hafta gelsinde parasını alayım diye.

Canım 1 haftada çıkmaz yaa zaten o kabuklar anca 15 güne kayboluyo 15 günden sonra ufaktan çıkmaya başlıyo tüyler öyle hemen gelmemesi lazım

İğneli epilasyona ilk başlarda her hafta giden var mı ? Ona rağmen ya abla unutuyor görmüyor ya da benim her hafta tüyüm çıkıyor , başlayalı bir ay oldu ? Böyle olması normal mi Eki Görüntüle 3296180
Büyüteç ile ışık altında bakıyor bence kaçırmıyordur. Tüm kökler aynı anda çıkmadığı için böyle tek tük tütlwe yüzünden gitmek zorunda kalıyorsunuzdur. Ben 20 sene evvel yaptırmıştım, ben de çok sık giderdim hatırlıyorum. Tam sıklığını hatırlamıyorum ama sık olduğunu hatırlıyorum.

Canım 1 haftada çıkmaz yaa zaten o kabuklar anca 15 güne kayboluyo 15 günden sonra ufaktan çıkmaya başlıyo tüyler öyle hemen gelmemesi lazım
Kabuk hiç olmuyor neredeyse , kadın çok temiz alıyor , ama yüzümde alttan gelen kıllar var

İğneli epilasyonda ilk seanslarda seans aralıklarının az olması normal. Tüyler azaldıkça seans araları da artıyor. Ama iğneli sabır işi. Acısını herkes kaldıramaz.

Hormon testi istendi mi sizden? Belki o yüzden hızlı uzuyordur. İpneli için hormon fark eder mi bilmiyorum ama.

Hormonlarınıza baktırdınız mı. Gerçi iğneli için hormon testi önemli değil diye biliyorum ama belki farklı köklerden çıkıyordur sürekli. Bir de yeni başladıysanız böyle olması normal.

Bence yalan. Bacak, karın, yüz hepsine gittim hiç göz yaşarması, ağrı sızı çekmedim ama bırakıp giden de oluyormuş kişiye göre değişiyor 😂 bence yapan kişi iyiyse acı hissetmezsiniz
Ayyy siz hangi marka cihazda yaptırdınız. Ben buz lazerde bile koltuk altıma 2 seans dayanabildim 😅 kadın düşürse bile dayanamadım ağdaya şükrettim. Şimdi de bacaklarıma yaptırmak istiyorum kışı bekliyorum ama korkusunu yaşamaya başladım bile

Ayyy siz hangi marka cihazda yaptırdınız. Ben buz lazerde bile koltuk altıma 2 seans dayanabildim 😅 kadın düşürse bile dayanamadım ağdaya şükrettim. Şimdi de bacaklarıma yaptırmak istiyorum kışı bekliyorum ama korkusunu yaşamaya başladım bile
Bence lazer daha çok acıyor. Lazerde sürekli bir acı var. İğnede ise milisaniyelik, acı geliyor ve bitiyor. Ben de lazer yaptıramadım.

Büyüteç ile ışık altında bakıyor bence kaçırmıyordur. Tüm kökler aynı anda çıkmadığı için böyle tek tük tütlwe yüzünden gitmek zorunda kalıyorsunuzdur. Ben 20 sene evvel yaptırmıştım, ben de çok sık giderdim hatırlıyorum. Tam sıklığını hatırlamıyorum ama sık olduğunu hatırlıyorum.
Siz hangi bölgenize yaptırmıştınız sonra tekrar çıktı mı

X