Evlilik Yıldönümüm :(

Bende esiniz gibiyim, kadin olmama ragmen pek sevmem boyle seyleri..Ki sizin esiniz yemege cikariyormus,pasta aliyormus daha ne olsun..Beklentinizi yuksekte tutmayin pek..Yaptiklari yeterli geldi bana..
Keşke ben de senin gibi olabilsem sorun kalmayacak ama ben öyle olamıyorum romantizm süprizler filan bekliyorum öyle seviyorum
He sürekli de yapılmaz tabi ozaman cıvıgı çıkar ama arada bi görmek istiyor insan keşke ben de odun olabilsem :)

Valla canım bizim ilk evlilik yıl dönümünüzde eşim ailesi ile birlikte il dışına gitti ben işim dolayısı ile gitmedim

Eşimin bunun farkında olduğunu bile düşünmüyorum
Tabiki kırıcı bir durum insan kendini değersiz hissediyor
Eşimin 2 yıllık olmamıza rağmen nikah günümüzü bile hatırladığını sanmıyorum
Bence doğumgünü ve evlilik yıldönümü yeterli öyle çok ozel güne takılmam hediye yemek şu bu beklemem
O gün birlikte olalım kendimi ozel hissedeyim yeterli benim için

Geçen doğumgünümu de yanlız geçirdim şaka gibi dedigim gibi yanında olduğuna şükret beklentimin düşüklüğüne bakar mısınız ağlanacak haldeyim:bicak:
Kötü olmuş doğumgününü yalnız geçirmen :/
Benim de doğumgünümde eşim çalışıyordu pasta bırakıp işe gitti ama sonradan kutlayabilirdi :KK43:
Aynı durumdayız galiba

Şimdi de eşim mesaj atmış bir yıl değil bin sene senle olmak istiyorum filan.. bugün agzımı açmamıştım :) hem bugün değildi o dündü :)

canım sen bence fazla bdv de takılma
iki güne bir konunu görüyorum
insan buranın bağımlısı olunca sanki sürekli konu açmak için bahaneler buluyor
üzülecek birşey yok
hayatta daha önemli şeyler var

Bence siz baştan başa fake üyesiniz.

Her gün muhakkak bir konu açıyorsunuz ve açtığınız konular hep bi anket, yoklama tarzı konular. Yok eşinizle ne kadar telde konuşursunuz, yok aileye para gönderir misiniz falan. Üye adınız da "sosyal bilimci".

Söyleyeceklerim bu kadar.

Ayy bida konu monu açmıyorum kızlar ya bazılarınız cidden anlamadan dinlemeden sivri dille klavye kahramanlıgı yapıyor sanki karsınızdaki insan sizi takıyor

Konu açmam bukadar rahatsız etmiş madem..ayrıca fake filan değilim size ispatlamak zorunda da değilim
Aklımda bazı sorular oldugunda buraya soruyorum niye fesat düşünüyosunuz ki

Kendisi yemeğe götürdü beni ama sadece okadar..ne bi çiçek ne bi tatlı söz
Evlilik yıldönümü ile ilgili mesaj filan yazabilirdi

Beklentiyi düşürün

Başka Zaman öyle mesaj atar mı Çiçek vs alır mı

Benim eşim hiçbir zaman atmaz mesela ben de bu tarz birşey beklemem

Yani yapabilirliği olan bir şey bekleyin

Benim de doğumgünümde eşim çalışıyordu pasta bırakıp işe gitti ama sonradan kutlayabilirdi :KK43:
Aynı durumdayız galiba

Pasta hediye şu bu inan hiç önemli değil bu:110:nları kendimde alabilirim sadece benim için ozel olan bir günde onu özlemek istemiyorum
Aynı durumdayız galiba
Pasta hediye şu bu inan hiç umrumda değil sadece benim için ozel bir günde onu özlemek istemiyorum :110:

Neyse bu sene ki dogumgunumde de muhtemelen yanlız olurum gibi hissediyorum hayırlısı sanırım biz bu anlamda kapris yapmayinca kıymetsiz oluyoruz :işsiz:

Beklentiyi düşürün

Başka Zaman öyle mesaj atar mı Çiçek vs alır mı

Benim eşim hiçbir zaman atmaz mesela ben de bu tarz birşey beklemem

Yani yapabilirliği olan bir şey bekleyin
Arada güzel şeyler yazar söyler
Çiçek te ayda yılda bir görürüm
Beklentilerim yüksek değil ki bi çiçek bi tatlı söz yüksek beklenti mi?
Ki sevgiliyken başladı bana şiirler hergün..çiçekler..hediyeler..
Eşim geçmişte yaptım şimdi ne geregi var modunda

Pasta hediye şu bu inan hiç önemli değil bu:110:nları kendimde alabilirim sadece benim için ozel olan bir günde onu özlemek istemiyorum

Pasta hediye şu bu inan hiç umrumda değil sadece benim için ozel bir günde onu özlemek istemiyorum :110:

Neyse bu sene ki dogumgunumde de muhtemelen yanlız olurum gibi hissediyorum hayırlısı sanırım biz bu anlamda kapris yapmayinca kıymetsiz oluyoruz :işsiz:
İnşallah yalnız kalmazsın canım

Arkadaşım geldi aklıma. Her özel günde gider kendine pahalı pahalı hediyeler alırdı. O gün takar, giyer vs eşine doğum günü hediyem çok güzel değil mi filan derdi :KK70: adam baktı hediyeler çok pahalı kendisi çiçek böcek almaya başlamıştı :KK70:

Evet çünkü bu sefer ilk ondan bekledim çünkü seni seviyorum yazmıştım zaten

Peki hediye hatırlama vs

Yani doğum günü vs olsa ondan bekleyin de evlilik yıldönümü karşılıklıdır

Yemeğe gitmişsiniz mesaj atmadı deyip çiçek almadı deyip dırdır ile zehir etmişsiniz

Adam dönüp size sen önemsiyorsun madem sen ne yaptın demedi mi

Şahsen ben derdim neden benim görevim sadece sen mi evlendin diye

Mahcup ta olsa değişmiyo şekerim anlamıyo ve işine gelmiyor romantik adam olmak..oyüzden öyle şeyleri sevmiyoruma getiriyo olayı :KK43:
Kendi ağzımla istedim bak yıldönümümüz bi çiçek böcek bişey isterim dedim yok göremedim :KK43:
Sizde onun en deger en onem verdigi bir konudan vurun.. misilleme iyidir

X