Evlilik Yıldönümüm :(

sosyalbilimci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2012
3.878
1.545
Kızlar daha evlilikte senem doluyo tabiki özeniyorum heves ediyorum evlilik yıldönümümü kutlamak istiyorum o gün özel olsun istiyorum ama eşim sevmiyormuş öyle şeyleri özel günleri önemsemediğini söyledi..ya tamam sevgililer gününü filan kutlamayız bi önemi yok ama bu evlilik yıldönümü..
Ya ona ayak uydurup evlilik yıldönümü doğum günü gibi özel günlerimizi kutlamıcam hediye pasta vs özel şeyler yapmıcam, ya da eşimi bi şekilde ikna etcem alıştırcam bunlara..
Ama senede bir gün ya senede bir gün ve ilk senemiz insan heves etmez mi :KK43:

Kızlar daha evlilikte senem doluyo tabiki özeniyorum heves ediyorum evlilik yıldönümümü kutlamak istiyorum o gün özel olsun istiyorum ama eşim sevmiyormuş öyle şeyleri özel günleri önemsemediğini söyledi..ya tamam sevgililer gününü filan kutlamayız bi önemi yok ama bu evlilik yıldönümü..
Ya ona ayak uydurup evlilik yıldönümü doğum günü gibi özel günlerimizi kutlamıcam hediye pasta vs özel şeyler yapmıcam, ya da eşimi bi şekilde ikna etcem alıştırcam bunlara..
Ama senede bir gün ya senede bir gün ve ilk senemiz insan heves etmez mi :KK43:
Guzel bi sofra hazirlarsin yeter bence

Evde birseyler hazirla bence ,sen hazirlan da odun kocan dusunmezse hic bisey,dusunmediginden utansin... pasta falan da yap ya da al..
Ben de senin durumundayim bu arada. Esime birakmayip kendim birseyler yapiyorum ozel olarak,o da mahcup oluyo . Oh iyi de oluyo..

Evde birseyler hazirla bence ,sen hazirlan da odun kocan dusunmezse hic bisey,dusunmediginden utansin... pasta falan da yap ya da al..
Ben de senin durumundayim bu arada. Esime birakmayip kendim birseyler yapiyorum ozel olarak,o da mahcup oluyo . Oh iyi de oluyo..
Mahcup ta olsa değişmiyo şekerim anlamıyo ve işine gelmiyor romantik adam olmak..oyüzden öyle şeyleri sevmiyoruma getiriyo olayı :KK43:
Kendi ağzımla istedim bak yıldönümümüz bi çiçek böcek bişey isterim dedim yok göremedim :KK43:

Bazen erkeklerden beklentimizi çok yüksek tutuyoruz gibi geliyor, ama bakıyorum da, yooo, istediğiniz gayet makul şeyler... Belki değişir ilerde bilemedim... Alttan attan işleyin ona, siz hediyeler alın özel günlerde, mahçup olmamak için size ayak uyduracaktır sanırım.

Kendi ağzımla çiçek istedim unuttum diyo, elinde çiçekle eve gelmek istemedi çiçek taşımaya utanıyor( buzamana kadar aldıgı çiçekleri hep çiçekçi kendi getirdi)
Hediye kısmını da zaten sen alışverişe gidip alıyosun herseyini diyor
Şimdi ben ne diyim ki kocama?

Mahcup ta olsa değişmiyo şekerim anlamıyo ve işine gelmiyor romantik adam olmak..oyüzden öyle şeyleri sevmiyoruma getiriyo olayı :KK43:
Kendi ağzımla istedim bak yıldönümümüz bi çiçek böcek bişey isterim dedim yok göremedim :KK43:
Ben de goremedim.. bikeresinde sucluydu,kizmistim kusmustum.. en sevdigim renk olan turkuaz mavi güllerden bulup almis. Pasta masta almis gelmisti eve... hic bozuntuya vermemistm kapiyi acip.yuzune bakmayp iceri gtmistm. Sonra gelip beni guldurtmustu offf barismistik . . suna bak hemen tav olmusum ha..

Bence erkeklerden beklentiye girip kendimizi mutsuz etmek yaptığımız en büyük hata. Sonuçta onlar bizim kadar ince fikirli olmayabiliyorlar, kaldı ki ben kadın olmama rağmen böyle özel günleri önemsemem, hediye beklemem, romantik olamam. Romantik erkek yok mu elbette var ama onların sayısı da gerçekten az.

Kendi ağzımla çiçek istedim unuttum diyo, elinde çiçekle eve gelmek istemedi çiçek taşımaya utanıyor( buzamana kadar aldıgı çiçekleri hep çiçekçi kendi getirdi)
Hediye kısmını da zaten sen alışverişe gidip alıyosun herseyini diyor
Şimdi ben ne diyim ki kocama?
Aman ,bisey alsa begenmezsin belki de. Ben hep verdigi paralara acidim giyneyecegim giysiler takmycagim tarz kupeler vs almisti bana. Bosver kendn al.cidden... ama surpriz birseyler yapabilir illa hediye gerekmez..cicek isinde de,kendisi getirmeli nesinden utaniyosa...

Bazen erkeklerden beklentimizi çok yüksek tutuyoruz gibi geliyor, ama bakıyorum da, yooo, istediğiniz gayet makul şeyler... Belki değişir ilerde bilemedim... Alttan attan işleyin ona, siz hediyeler alın özel günlerde, mahçup olmamak için size ayak uyduracaktır sanırım.
Çok doğru canım..bazen diyorum acaba çok mu şey bekliyorum ama yooo bi çiçek alıp gelmek çok mu zor ya da nişanlıyken sevgiliyken yazıdıgı şiirler gibi bi evlilik yıldönümü mesajı atmakta mı zor..
Bunları diyince de geçmişte yaptım ya diyor..
Her doğumgününde özel günlerde hediyemi alırım ben onu da alıştırmak adına özel şeyler yaparım ama yok alışamadı..:KK43:
İnan sevgililer gününü ben de sevmem canım ama alıssın diye zorla kutladım kendisine kutlucaz dedim evde masa kurdum
Pasta yaptım masada mumlar kartlar balon aldım kalpler
Kendisi de çiçek ayıcık filan almış tabi poşete koymus bunları kimse görmesin diye :)

Kendisi yemeğe götürdü beni ama sadece okadar..ne bi çiçek ne bi tatlı söz
Evlilik yıldönümü ile ilgili mesaj filan yazabilirdi
Bazisinin kapasite meselesi inan.Esimde aynidir bende ona uyum sagladim.Cicek bocek hicbirsey yok ama bir bakarim ilk elele tutustugumuz gunu anlatir romantik mi degil mi cozemem.Hoş bende pek romantik sayilmam birbirimizi bulmuşuz...Ama sarilmadan uyunmaz gece bir opucuk uyku arasinda uyaniriz,hem ondan hem benden boyle de bir iliski...

Benim oğlum da özel gün kutlamasını sevmez,aynı eşiniz gibi düşünüyor.İleride eşin ile problem olur diye kızıyorum :olamaz:Sizin normal zamanlarda değerinizi bilsin o da yeter.Çoğu erkek gerçekten içinden geldiği için değil de eşinin dırdırını çekmemek için kutluyor:KK53:

Bazisinin kapasite meselesi inan.Esimde aynidir bende ona uyum sagladim.Cicek bocek hicbirsey yok ama bir bakarim ilk elele tutustugumuz gunu anlatir romantik mi degil mi cozemem.Hoş bende pek romantik sayilmam birbirimizi bulmuşuz...Ama sarilmadan uyunmaz gece bir opucuk uyku arasinda uyaniriz,hem ondan hem benden boyle de bir iliski...
Ben de senin gibiyim canım çözemedim eşimi..mesela eskiden de çok odun derdim ama birden bi şiirler gelirdi güzel sözler off görsen sanki bi şair edasıyla..ben naptım gittim onları kitap olarak bastırıdm kalıcı olsun diye
Şimdi onları açıp açıp okuyorum kendimi teselli ediyorum :) :KK66:

Kendisi yemeğe götürdü beni ama sadece okadar..ne bi çiçek ne bi tatlı söz
Evlilik yıldönümü ile ilgili mesaj filan yazabilirdi

yine dua edin yemeğe götürmüş :) benim eşim arkadaşlarıyla halı saha maçına gitmişti hem de maçı kendi organize etmişti. bende çok takılmıyorum artık. arada laf sokuşturuyorum gülüp geçiyoruz.

Benim oğlum da özel gün kutlamasını sevmez,aynı eşiniz gibi düşünüyor.İleride eşin ile problem olur diye kızıyorum :olamaz:Sizin normal zamanlarda değerinizi bilsin o da yeter.Çoğu erkek gerçekten içinden geldiği için değil de eşinin dırdırını çekmemek için kutluyor:KK53:
Ama bu ilk senemiz ve önemsemiyor anlamına gelmez mi kutlamaması??

X