Evlilik Yıldönümü Hediyesi. Yardııımmm

asliyann

Sıkılıyorum Sabri, bunalıyorum…
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
2.536
1.764
28
Kızlar iyi geceleeer…

Bizim evlilik yıldönümümüz ve ben bu zamana kadar esime özel günlerde hiç hediye almadım. Genelde ona yakışacağını veya onun seveceğini düsündüğüm şeyleri alıyorum karşıma çıkınca. Ama o hep özel günlerde hediye alır. Doğum gününde şakalaştı benimle bu konuda (benim dışımda kimse doğum gününü kimse kutlamamıştı o yüzden biraz hassastı sanırım 😂) Normalde takılmaz böyle seylere. Simdi ilk evlilik yıldönümüz ve hediye almak istiyorum ama mağaza gezme şansım yok maalesef. Yanımda da fikir verebilecek kimse yok 😂
Sizce eşe alınabilcek en anlamlı, hoş hediye ne olabilir? 🥲

Parfüm deodorant seti olabilir güzel kutulular var
Veya ihtiyacı olan bir şey, Bluetooth kulaklık, güzel bir ceket..

Neye ihtiyacı varsa onu alıyorum ben, bu yıl evlilik yıldönümümüz için trekking ayakkabı sözü verdim 😁 hobileri varsa ona uygun bi şeyler alabilirsiniz.

Neye ihtiyacı varsa onu alıyorum ben, bu yıl evlilik yıldönümümüz için trekking ayakkabı sözü verdim 😁 hobileri varsa ona uygun bi şeyler alabilirsiniz.
benimkinin bir tane orta halli isteği yok ki. g shock istiyor, bluetooth kulaklık istiyor, bir bot istiyor alabilmem için ikimizin maasını birleştirmem lazım 😂 o yüzden onun istediği bir seyi alamam 😂

Kızlar iyi geceleeer…

Bizim evlilik yıldönümümüz ve ben bu zamana kadar esime özel günlerde hiç hediye almadım. Genelde ona yakışacağını veya onun seveceğini düsündüğüm şeyleri alıyorum karşıma çıkınca. Ama o hep özel günlerde hediye alır. Doğum gününde şakalaştı benimle bu konuda (benim dışımda kimse doğum gününü kimse kutlamamıştı o yüzden biraz hassastı sanırım 😂) Normalde takılmaz böyle seylere. Simdi ilk evlilik yıldönümüz ve hediye almak istiyorum ama mağaza gezme şansım yok maalesef. Yanımda da fikir verebilecek kimse yok 😂
eşiniz alkol kullanıyor mu, arabanız var mı arabalara karşı ilgili mi ona göre fikir vereceğim :KK70:

alkol kullanıyor yaani çok düskün değil ama ortam olunca içer. arabalara karsı bayağı bi ilgisi var 😂
vallahi benimki de aynı araba aşığı o yüzden kendisi direkt bana sipariş verdi doğum günümde basınçlı araba yıkama makinası istiyorum diye :KK70: 3-4 bin tl arası istedikleri. bu fiyat bana fazla dersen alkol özellikle viski seviyorsa kişiye özel bardakta isim yazan viski setleri var soğutma taşı ile falan geliyor benimki çok beğenmişti bir bakabilirsin

vallahi benimki de aynı araba aşığı o yüzden kendisi direkt bana sipariş verdi doğum günümde basınçlı araba yıkama makinası istiyorum diye :KK70: 3-4 bin tl arası istedikleri. bu fiyat bana fazla dersen alkol özellikle viski seviyorsa kişiye özel bardakta isim yazan viski setleri var soğutma taşı ile falan geliyor benimki çok beğenmişti bir bakabilirsin
çok tesekkür ederim 🫣🥰

Kızlar iyi geceleeer…

Güzel düşünmüşsün hoş bi fikir .

Kulaklık
Akıllı saat
Parfüm
Cüzdan
Saat

Benim eşim bilgisayar oyunlarını ve futbolu çok sever,bu yüzden en son oyun telefonu aldım ona ama özel bir günde değil.Çok istiyordu o telefonu ve hiç beklemediği bir anda aldım.Onun dışında futbolu seviyorsa forma falan olabilir.

Kızlar iyi geceleeer…

Kendini güzel bir hediye paketine koy kurdele falan bağla bundan güzel hediye mi var kızzz 😀😀😀😀

X