Evlilik dışı bebek

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
Aile ile arayı bozmamak için katil olmak ✅
Anne olmak ❎

Hay ben böyle işin..

Doğru biyolojik olarak cinsellik olayını kökten bitirip nerde pis iş var oralarda çalıştıracaksın.
Öyle yattığı yerden ekmek yemek yok.
Tabiki yoksa hapishane ödül olur en iyisi güneş yüzü bilengostermeyeceksin dediğin gibi pis işleri yaptiracaksin yaptığınin ne kadar kötü bir şey olduğunu anlasın

Adet gecikmeden kusmalar ,bulantılar, halsizlikler başlamisti🙄doğum catalinda bile kusuyordum😂😂 5 yıl olmak üzere asla unutmadım🤲 bir hamile görsem ruhum şişiyor, Allah im hemen dogursun diyorum😂😂
Herkeste farklı demek ki, birkaç ufak tefek sıkıntı dışında gebeliğim genel olarak çok rahat geçmişti o yüzden çok rahat aman hamilelikte bir şey yokmuş demiştim, benim de gözümü bebek büyütmek korkutuyor, bebekli birini görünce eyvah uykusuz geceler, gaz sancıları, hastalıklarla uğraşacak diyorum 😱

Bence nisanli degilsiniz.Zaten evlenecek olsaniz boyle bir seyi yapmazdiniz.Bir gun teyzemin kizi bir dugune gitmisti. Ben gitmemisti. O dugune.Onlarda kaliyordum.Gelince bana soyle dedi.Ilk defa 4 aylik hamile gelin gordum.Evet gercekten hamileydi.Ve bu olayda en az 20 sene once olmustu.Evlenin direk yani.Yazik o bebege.Ha bir de soylemeden gecemiycem.Sevismesini biliyorsunuz da cocuga mi bakamiycaksiniz.Biraz cesaret soyleyin ailenize.Burda bizi niye gunaha sokuyorsunuz ki.?

Herkeste farklı demek ki, birkaç ufak tefek sıkıntı dışında gebeliğim genel olarak çok rahat geçmişti o yüzden çok rahat aman hamilelikte bir şey yokmuş demiştim, benim de gözümü bebek büyütmek korkutuyor, bebekli birini görünce eyvah uykusuz geceler, gaz sancıları, hastalıklarla uğraşacak diyorum 😱
Allah isteyene ,bakabilene versin ben piyasadan çekildim😂

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
Arkadaşım yapmışsınız evlenmeden bı hata ama bedelini karnındaki gunahsiza odetme herşeyi geç canı Allah alır Allah verir ucunda ölüm yok sonucta ailenizle konuşun erken evlenin yada düğün yapmadan nikahtan çıkın soran olursa da prematür bebek deyin bir cana kıymayın kaldı ki 3 ay 18 günlük bebeği kimse almaz 10 haftanın üstü cinayet sayılır alamazlar yasak herhangi bir özrü olmadıkca devlet izin vermez ama sende panikle saçma sapan şeyler yapıp o bebeğin gunahina gitme

Madem böyle bir durumu sakıncalı görüyorsunuz niye korunmadan fütursuzca sevişiyorsunuz?Neyse olmuş bir durum düğün tarihini öne çekmek en mantıklısı. Bebek aldırma dönemini çoktan geçmiş çok riskli olur sizin için. Nişanliniza birsey olmaz olan size olur

Son düzenleme:
Madem böyle bir durumu sakıncalı görüyorsunuz niye korunmadan fütursuzca sevişiyorsunuz?Neyse olmuş bir durum düğün tarihini öne çekmek en mantıklısı. Bebek aldırma dönemini çoktan geçmiş çok riskli olur sizin için. Nişanliniza birsey olmaz olan size olur
Kadin neredeyse doğuracak bu konuyu mu buldunuz yeni üye 🤣

Her halti ye. Sonra napcam ben ne etcem ben diye karalar bagla. Bide merdiven alti diyo. Allahim cildiricam ya 3ay adetin gecikip bi bakaydin ya ne bu rahatlik. Simdi otur katlan herseye. Bunca insan cocuk diye burda birbirinden bi umut bi destek ararken sen gelmiş ne diyorsun . Allah akil fikir versin. Daha cok sey denir de neyse

Yıldırım hızında nikah, çocuğu doğuramam ne? Kocaman bebek olmuş yazık günah katil olmaya ne meraklısınız. Onu ilişkiye korunmadan girerken düşünecektiniz 3 ay ne demeye bekledin? Kızdım yani merdiven altında seni kesip biçmeyeceklerinin kan kaybından ölmeyeceğinin garantisi var mı? Belki alacak doktor bile olmayan biri yanlış bir şey yapacak bir daha doğuramayacaksın gerçi doğursan mı bilemedim 😒
Ne diyecek üyeler şurda şöyle iyi merdiven altı bir yer var git mi?
Nişanlın ile konuş anneler ile konuşun nikah kıyılsın olsun bitsin el kadar sabi yazık günah .. 1 sene gidin başka şehirde yaşayın dönün olsub bitsin elalemin çenesinden yılıyor isen.. 3 ay nasıl anlamaz bir insan onu da çözemedim

Konu sahibini merak ettim ne durumda acaba ? Yanlış bişey yapıp hayatını mı kaybetti diye de düşünüyorum. Yorumlar çok acımasızca olmuş. Keşke yardım edebilseydik. Hayatta herşey gelebilir insanın başına ve yanlış düşüncelere kapılabiliriz hepimiz.

Konu sahibini merak ettim ne durumda acaba ? Yanlış bişey yapıp hayatını mı kaybetti diye de düşünüyorum. Yorumlar çok acımasızca olmuş. Keşke yardım edebilseydik. Hayatta herşey gelebilir insanın başına ve yanlış düşüncelere kapılabiliriz hepimiz.
Korunarak kendi kendine yardimci olabilirdi halbuki.
Hatta 3 ay boyunca hamile oldugu ihtimali aklina gelemeyecek kadar bilincsiz biri hiç sevişmeyebilirdi.
Burada kim merdiven alti bir yer tavsiye eder ki?

Korunarak kendi kendine yardimci olabilirdi halbuki.
Hatta 3 ay boyunca hamile oldugu ihtimali aklina gelemeyecek kadar bilincsiz biri hiç sevişmeyebilirdi.
Burada kim merdiven alti bir yer tavsiye eder ki?
Bahsettiğim şey merdiven altı yer tavsiyesi değil elbette. Böyle birşey söz konusu olamaz.
İnsanların zor durumda bile psikolojisini bozup iyice çıkmaza sokmaktan bahsediyorum.

Ayrıca her kadın düzenli aydan aya regl olmuyor. 3 ay regl olup nasıl farketmedin diyen olmuş; pcos olup 3 aydan 3 aya regl olan ve şişlik yaşayan birçok kadın var ben gibi.. İlişki sonrası takip etmesi gerekirdi evet ama olan olmuş. Belki korundu kaza ile farketmedi ama yargılayıp aşağılamanın bir faydası da olmayacak.

Dört dörtlük mükemmel hayatları varmış gibi gelip yargı dağıtan, buradan beslenen kadınlara malzeme çıkmış herzamanki gibi..
Sözüm size değil bu arada

X