Kocam ve dış görünüşü

Gulsimaaysima

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2021
15
-12
Bu bir dert mi bilemiyorum. Ben eşimle görücü usulu evlendik sevdim nişanlılık süresince. Evlendik mutlu bir evliligimz var tabiki sorunlarimiz oldu ozellikle ailesi ile alakali ve çoğu kez evlilikten soğuma yaşadım. Ilk bas hep kendi tarafini üstün tutup benim tarfimi geri pilanda tutmaua çalıştı zamanla aştık. Hala var tabi klasik kari koca kavgalari. Şöylebir şey var . Eşim benden 6 yas büyük fakat ben tip olarak çok küçük duruyirum bir cocugumz var. Bizi her gören yakistirmiyorcasina bakıyor hatta bazen kadinlar ağzımı aramaya çalışıyor niye evlendim şeklinde ama ben tahsilli oluşunu ve bilgisini kulturuni sevdim. Dis görünüs cokta umrumda değildi. Ama o kadar cok karsilastim ki bizi goren esimin yasini ogrenmeye çalışıyor. Hele hamileyken küçük yasta evlenmis cahil bir kiz çocuğu olarak muamele gördüm beni bilmeuenlerden halbuki 30 yaşında bir cocuk annesiyim ve dediğim gibi beni 19 yasinda saniyorlar esim 36 yaşında ve yaşını gayet gösteriyor aradaki yaşfarkini hesap edin. Bunson zamanlarda iyice canimi sıkmaya başladı etraftaki bakislar agzimi arama çalışılması iyicw üzer oldu. Bazen böyle denildikce soguyor gibi oluyorum sizce dış görünüş bu kadad önemlimi yada ben bunu aşmalımiyım

Başkalarının söylemlerinden bu kadar etkileniyorsan geçmiş olsun. Yarın öbür gün seni boşatırlar da
Kendisi sanki 20lik. Kendisi 30 adam 36 yaşında göstermesi de gayet doğal. Normal olan budur. Milletin gazlamasıyla bu da bir havalara girmiş. Adama geçmiş olsun.

Nasil hesap etmemi bekliyorsunz anlamadim. Bencr kari koca icin 5 yas ideal uada 6 yas her sey hesaba gore gitse keşke
Görücü usulü evlenmiş olabilirsin ama gözün görüyor değil mi adamın senden bayağı büyük gösterdiğini görebilirsin.

Kendisi sanki 20lik. Kendisi 30 adam 36 yaşında göstermesi de gayet doğal. Normal olan budur. Milletin gazlamasıyla bu da bir havalara girmiş. Adama geçmiş olsun.
Gencim güzelim seni üzerim demek istiyor kocasına
Ama 19 yaşında görünmek hem de iki çocuk doğurmuş bi kadın için…
Bilemedim :)
Bu arada 20lik değil canım lütfen o bir 19luk🤣

Bu bir dert mi bilemiyorum. Ben eşimle görücü usulu evlendik sevdim nişanlılık süresince. Evlendik mutlu bir evliligimz var tabiki sorunlarimiz oldu ozellikle ailesi ile alakali ve çoğu kez evlilikten soğuma yaşadım. Ilk bas hep kendi tarafini üstün tutup benim tarfimi geri pilanda tutmaua çalıştı zamanla aştık. Hala var tabi klasik kari koca kavgalari. Şöylebir şey var . Eşim benden 6 yas büyük fakat ben tip olarak çok küçük duruyirum bir cocugumz var. Bizi her gören yakistirmiyorcasina bakıyor hatta bazen kadinlar ağzımı aramaya çalışıyor niye evlendim şeklinde ama ben tahsilli oluşunu ve bilgisini kulturuni sevdim. Dis görünüs cokta umrumda değildi. Ama o kadar cok karsilastim ki bizi goren esimin yasini ogrenmeye çalışıyor. Hele hamileyken küçük yasta evlenmis cahil bir kiz çocuğu olarak muamele gördüm beni bilmeuenlerden halbuki 30 yaşında bir cocuk annesiyim ve dediğim gibi beni 19 yasinda saniyorlar esim 36 yaşında ve yaşını gayet gösteriyor aradaki yaşfarkini hesap edin. Bunson zamanlarda iyice canimi sıkmaya başladı etraftaki bakislar agzimi arama çalışılması iyicw üzer oldu. Bazen böyle denildikce soguyor gibi oluyorum sizce dış görünüş bu kadad önemlimi yada ben bunu aşmalımiyım
Eşinizden soğuduğunuz için başkalarının lafı gözünüze fazla batmaya başlamış gibi .

Her insanın her dediğini önemsersek bir gün kilolu, bir gün zayıf, bir gün sarışın, bir gün esmer, bir gün pasaklı, bir gün titiz olmamız gerekir. Bilmem anlatabildim mi?

Hadi onlar bilmiyor sende mi bilmiyorsun 30 yaşında oldugunu ki eşinden soğumaya başladın, geecekte 19 yaşında olsan tamam acaba yanlış bir secimmiydi diye düşünebilirsinde gerçekte yaşın 30 olunca buju sorgulaman saçma olmuş , üzülüyorum böyle olunca desen anlarımda soğumaya basliyorum diyince abartma istersen diyesim geliyor. Kimin ne düşündüğünün ne önemi var ?

Gencim güzelim seni üzerim demek istiyor kocasına
Ama 19 yaşında görünmek hem de iki çocuk doğurmuş bi kadın için…
Bilemedim :)
Bu arada 20lik değil canım lütfen o bir 19luk🤣
Bugün biri bana hiç 5 senelik öğretmen gibi değilsin dedi hıh. :63: çatlayın da patlayın. Gidip kayın aileyi kudurtayım🧿

Bugün biri bana hiç 5 senelik öğretmen gibi değilsin dedi hıh. :63: çatlayın da patlayın. Gidip kayın aileyi kudurtayım🧿
Bana da yeni atanmış muamelesi yapıyorlar çatlasınlar patlasınlar dimi Burhan🤣
12. Yılımı çalışıyorum ama artık 20lik oldumm ben 19luk değilim 😂
Artı parantez kudurtacak bir kayın ailem yok
Yarışmacılara başarılar diliyorum 🤣🤣🤣

X