Evlilik dışı bebek

Evlilik tarihini erkene çekin koskoca olmuş bebek canınızdan olursunuz
Bebeğin babası ne diyor duruma
Bebeğin babası da bu fikirde ama çok büyük bir hata yaptım elbette allahın verdiği canı almak istemiyorum ama aileme nasıl söyleyebilirim ki nasıl anlatabilirim bu durumu

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
Ya canından olursun yada rahminden olursun birdaha hiç çocuğun olmaz. 3 aya kadar nasıl hissetmez bir insan bu kadar süre geçinceye kadar neredeydi aklınız? Yapman gereken nişanlına bunu söylemen ve bu çocuğa 2 nizinde sahip çıkması ve sorumluluk alması.

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
Gecikmem 10 günü bulur bulmaz midem bulanmaya fenalık geçirmeye başlamıştım. Nasıl bünyeler var millette, çocuk okula yazılacak nerdeyse anca anlıyorsunuz maşallah.

Gecikmem 10 günü bulur bulmaz midem bulanmaya fenalık geçirmeye başlamıştım. Nasıl bünyeler var millette, çocuk okula yazılacak nerdeyse anca anlıyorsunuz maşallah.

Gecikmeden bile kusmaya başlamışım da bilememişim :KK70:
3 ayı 10 günü belirtisiz geçirecek kadar konforlu hamilelik öff be hayal :KK70:

Ben gecikme bile olmadan mide sorunları baş gosterince tahmin etmiştim . Regl a bir hafta kala öğrenmiştim bebegimi . Yani incitmek de istemiyorum konu sahibini ama nasıl göze alabiliyorlar ona şaşıp kalıyorum. Madem aile yapının kaldıramadıgi bir şey ne bu acele yani. Yazık günah o bebeğe çok çok üzüldüm konuya🥺

Evlilik tarihini erkene alın çocuk doguncada erken dogum der üstünü kapatirsiniz, bizim komsunun kızı öyle yapmıştı.
Canı gelmis çocuğu aldirmak değil oldurmek olur sizin yaptığımız, elinize tabanca alıp Sokakta Herhangi bir bebeğe sikamayacak kadar merhametiniz varsa aynısını kendi çocuğunuza da yapmamanizi dilerim.

3 ayı tamamlamışsın bile bu kadar zamandır nasil fark etmedin?Bebek nişanlindan işte neden kıyıyorsun?Biraz kınarlar sonra unuturlar zaten evleneceksin.
5 6 haftalik degil farkindaysan kocaman bebek olmuş artık.4 aya geçmişsin.Kimse bu vebali almak istemez birde yermi söylerler sana sence.🙄

X