Kocam ve dış görünüşü

Evet benziyorum zaten. Turk oldugumada inandiramiuorum orasida ayrı hikaye
O sırada konu sahibi
Screenshot_20240411_224519_Google.jpg

31 yasindayim ve kazaayam yok, teessüf ederim
Benim de yok 31 yaşındayım. Ama 19 yaşında görünüyorum diyemem. :) Boyum da 1.60 minyonluksa bende de var.
Ama 18-19 yaşın farklı bir aurası oluyor, ciltleri tenleri daha farklı ışıldıyor.
İyi bir bakımla elbette olduğundan genç görünebilirsin ama bebekliğine dönemezsin. Öyle bir şey yok. :KK53:
Bebeklikten kastım ergenlik ve hemen sonrası.

İnsan yaşından biraz genç gösterebilir ama 10 yaştan fazla genç gösterdiğini iddia edenleri komik buluyorum gerçek hayatta.
Eşinizle aranızda ekstra bir yaş farkı yok, onun yaşını göstermesi bir kusur değil,36 yaş yaşlı da değil zaten.
İnsanların lafıyla eşinizden soğumaniz soğuyasiniz olduğundan.

Son düzenleme:
Benim de yok 31 yaşındayım. Ama 19 yaşında görünüyorum diyemem. :) Boyum da 1.60 minyonluksa bende de var.
Ama 18-19 yaşın farklı bir aurası oluyor, ciltleri tenleri daha farklı ışıldıyor.
İyi bir bakımla elbette olduğundan genç görünebilirsin ama bebekliğine dönemezsin. Öyle bir şey yok. :KK53:
Bebeklikten kastım ergenlik ve hemen sonrası.
Görücü usulü evlenen biri 19 yasinda gosterse nee göstermese ne, ruhu 70. Hangi yüzyıldayiz.
Simdi de adamı beğenmiyor, sankim Brad Pitt di

İnsan yaşından biraz genç gösterebilir ama 10 yaştan fazla genç gösterdiğini iddia edenlerin komik buluyorum gerçek hayatta.
Eşinizle aranızda ekstra bir yaş farkı yok, onun yaşını göstermesi bir kusur değil,36 yaş yaşlı da değil zaten.
İnsanların lafıyla eşinizden soğumaniz soğuyasiniz olduğundan.
Özgüven meselesi helva hanım kıskanmasanız mı acaba yaşınızdan küçük göstermiyorsunuz diye (!)

Görücü usulü evlenen biri 19 yasinda gosterse nee göstermese ne, ruhu 70. Hangi yüzyıldayiz.
Simdi de adamı beğenmiyor, sankim Brad Pitt di
Bir de evlendikten sonra bunları söylemesi aşırı çirkin.
Bir de kurban olayım yıl 2005 değil, blmyrm grmedm şeklinde yazmayın artık! Tahsilliyim deyip ana dilini doğru yazamamak nedir? Konu içeriği ayrı, yazdığı cevaplar ayrı dökülüyor konu sahibinin.

Son düzenleme:
İnan yazıp gönderdikten sonra acaba kim takılacak ilk düzenlesem mi dedim de sonra üşendim 😃 çocukluktan beri şu şekil sarılık oluyor full ananeden dolayı

Eklentiler

• IMG_9602.jpeg
    IMG_9602.jpeg
    20,7 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_9601.jpeg
    IMG_9601.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 75
İnan yazıp gönderdikten sonra acaba kim takılacak ilk düzenlesem mi dedim de sonra üşendim 😃 çocukluktan beri şu şekil sarılık oluyor full ananeden dolayı
İnan takılmak için sormadım ananem rus ile has safkan rus arasındaki fark nedir belki ben bilmiyorumdur diye sordum

Mesajı silmişsiniz alıntılardan öğrendim. Dediğiniz gibi eşiniz tahsilli ve zeki bir adamsa neden sizin kadar yazım yanlışı yapan biriyle evlenmiş ki?

X