Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Aciktimmmm dedim arkadaşım bana gel dedi yok dedim gelmeyelim gelirsem yerim çünkü çok eli açık bir kız illa yedirecek evine geleni
Eskiden olsa markete gider çikolata neyim alırdım:)))
Şimdi oturuyorum ofiste aslında azıcık yürüsem de olurdu da akşama zaten yürüyeceğim bakalim
Ben de yurumeyi dusunuyorum ama burada hava kapali yemegede erken gittim is yerindeyim :)

YAŞINIZ: 37
BOYUNUZ: 1.53
KİLONUZ: 69
HEDEF KİLONUZ: 60
MEDENİ DURUMUNUZ: Bekar
MESLEGINIZ: Memur
ÇOCUK SAYISI: Bir
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Karbonhidrat ağırlıklı beslenme,abur cubur, akşam atıştırmaları, yavaş metabolizma
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI? : Metabolizmamın yavaş olduğunu düşünüyorum o nedenle doktora gideceğim haftaya bakalım,ayrıca hiç terlemiyorum yıllardır bunu da merak ediyorum bakalım:)
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Hafiflemek,sağlık,fit görüntü, hımbıllığımın gitmesi

Hafta sonu nasıl geçti minnoşlar,
Yarın inşallah güzel eksiler gelir.Bugünden sonra artık kaçamak ödül vs olmaması gerek şekerler cumartesi için sağlam eksilerimizin olması için💪Hadi bakalım yakalım buraları 🔥🔥🔥🔥🔥
Cordelia Cordelia @_ASTRAL_ @sara_28 @minerva1988 sibel_84 sibel_84 @60kiloyum @gezegenfeza @Akrrep serap911 serap911 @Makaron23 Lavinia_98 Lavinia_98 @uranus35 @Beth18 Lonely single girl Lonely single girl
Bugün den full başladım bu haftaki 63 hedefi tutturmak niyetiyle🫠🫠🫠Amin

Hedefim 61 60 tı bu arada hedefime 3 kilo falan kaldı boyuma göre 60 61 yetiyor çok zayıf bile duruyor um 🥲😁

Dur ben İngilizce deneyeyim
When i have to eat green vegatables because of İ'm on diet , this is the wiew of my happy face on the mirror
Yazdım heyo translate falan yok zaten turizmciydim ben İngilizcem iyidir afgsgsg☺️☺️☺️
Ama bir anda söyle deseydin soyleyemeyebilirdim :KK70:
Helal olsun 😂😂😂

Hafta sonu nasıl geçti minnoşlar,
Yarın inşallah güzel eksiler gelir.Bugünden sonra artık kaçamak ödül vs olmaması gerek şekerler cumartesi için sağlam eksilerimizin olması için💪Hadi bakalım yakalım buraları 🔥🔥🔥🔥🔥
Cordelia Cordelia @_ASTRAL_ @sara_28 @minerva1988 sibel_84 sibel_84 @60kiloyum @gezegenfeza @Akrrep serap911 serap911 @Makaron23 Lavinia_98 Lavinia_98 @uranus35 @Beth18 Lonely single girl Lonely single girl
Ben yediklerime dikkat ettim. Ama spor sıfır oldu. Yarın kar yağışı gösteriyor. Kış geri geldi.

Birazdan yürüyüşe başlayacağım ben de kendime “yürüyüş destek kadrosu” diye çalma listesi hazırladım. Baptıs baptıs yapacağım sporumu l-carnitin de içtim biraz enerji versin yağ yaksın 💪 dün 10 bin adımda baldırlarım ağrıdı 🙄 ne çabuk hamlamışım 😵‍💫

X