Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydın kızlar 🌺🌺🌺

FB_IMG_1715149627428.jpg

Günaydın herkese. Yine yağmur var. Hava yine kapalı.
Günaydın canım sorma valla donuyorum yaktım yine kombiyi 🥶
Günaydınlar Elhan Elhan ben yine geldim çok kilo aldım bana bir sans daha verir misiniz?İki hafta beklerim duzenli kilo ve menu bildirimi yaparsam alır misiniz ? En son geldiğimde bir turlu motive olamamistim o yüzden bırakmıştım.ama çok kilo aldım duba gibi oldum.72 olmam gerekiyor
Günaydın hoşgeldiniz 🤗
Günaydın 🌸 cok guzel bir hafta olsun 🫶🏻🙏🏻
Günaydın canım 😘 inşallah 🙏
Günaydın 😍
Hafta sonu çok güzel geçmedi 🙄
Hafta içi süper gececek inşallah 😍
Günaydın 😃 🙏
Günaydın Ceeee 😘
Günaydın ben ve artılarım 😁🫣
Günaydın 😃
Günaydın 🥰
Günaydın canım ahahah yanaklar ben 🥰

Elimin altında bulunsun diye yulaf unlu poğaça ve kurabiye yaptım. Şeker de yok. Boyutlarını da küçük yaptım.
Pogacanin tarifini tarif sayfasına yazdım canım.
Kurabiyeyi de yazarım sonra.
Bi ara bende boyle seyler yapiyordum sonra elimin altinda bulunmamasinin daha iyi oldugunu kavradim🤓😂 kan şekerim dahaiyi dengelendi 🙈

Günaydınlar Elhan Elhan ben yine geldim çok kilo aldım bana bir sans daha verir misiniz?İki hafta beklerim duzenli kilo ve menu bildirimi yaparsam alır misiniz ? En son geldiğimde bir turlu motive olamamistim o yüzden bırakmıştım.ama çok kilo aldım duba gibi oldum.72 olmam gerekiyor
Hoş geldin adaşim :KK60:
Eski üyelerimizin her zaman burada yeri var estağfurullah kuzum. Şans senin. Ne zaman istersen takımlara dahil olabilirsin. İstersen hazırlıkta alışma sürecini geçirirsin. Motive olmak işin kolay yanı devamlılık başarıya ulaştırır. İlk sendelemede bırakmayalım inatla yürüyelim. :KK68:

Hoş geldin adaşim :KK60:
Eski üyelerimizin her zaman burada yeri var estağfurullah kuzum. Şans senin. Ne zaman istersen takımlara dahil olabilirsin. İstersen hazırlıkta alışma sürecini geçirirsin. Motive olmak işin kolay yanı devamlılık başarıya ulaştırır. İlk sendelemede bırakmayalım inatla yürüyelim. :KK68:
Teşekkür ederim kaptanim valla uzun suredir utancimdan gelmiyordum baktım olmuyor dondum...:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Teşekkür ederim kaptanim valla uzun suredir utancimdan gelmiyordum baktım olmuyor dondum...:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
Rica ederim. Kilo almanin utancı olmaz senden farklı değiliz kapıdan kovulsak baca var . :KK48:Ablanim kizarsam da bu senin kilo vermen içindir başka bir şey düşünme. Kürkçü dükkanımiz 7/24 hizmete açık. Gelmekle çok iyi yaptın. Keyifle ve sağlıkla istediğin kilona ulasmani dilerim. :KK60:Tek eksiğin bizimle az vakit gecirmen iletişimde olursan yorumlar seni müthiş gaza getirir ufkunu açar güç verir.

X